Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Tigra A - Általános -


tourist

Recommended Posts

Végre műkszik a műszerfalvilágításom!!!!!! Ujjjjééééééééééé! (határtalan örömömet csak azok érthetik, akik tudják, hogy mióta szenvedek vele)

Nem volt egy egyszerű szétszedni. Papír híjján legóztunk egy darabig. Szóval, ha valakinek kérdése van a témában, fejből vágom az egészet. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Ez most milyen motor? :)

Tőletek is megkérdezem, mert nem találtam rá infot, hátha valaki tudja, hogy egy ilyen

http://cgi.ebay.de/VAUXHALL-TIGRA-Rearligh...bayphotohosting

lámpába bele lehet-e rendesen kötni az eredeti kanócokat úgy, hogy minden világítson. Mert én azt nem értem, hogy három bogyóra hogy oszlik szét az ötféle világítás? Szerintem sehogy...

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Tök ugyan az a két lámpa... ;)

De az egyik fényesebb, mint a másik. Akkor is? Azért kérdem, mert az első, amit belinkeltem, elég olcsónak tűnik, és nekem megfelelő is. Tegnap voltam az rs tuningnál, ahol a másodikra hasonlító kép volt, és 30 ezer forint. Az tetszett. Szóval rohadt bizonytalan vagyok, hogy honnan, melyiket. ;)

Esküszöm ruhavásárlásnál nem szenvedek annyit, mint az ilyesminél.... :)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Azt hiszem, véget értek Lexus szenvedéseim, megjött az a bizonyos lámpa az ebayről (x hozzászólással feljebb, 5 karikás króm). Mondanom sem kell, boldogságom határtalan :blink: B) :D

Remélem mielőbb tudok róla képet is feltenni, és nem jön közbe semmi gixer, ami elrontja a kis kedvem.

Link to comment
Megosztás:

Azt hiszem, véget értek Lexus szenvedéseim, megjött az a bizonyos lámpa az ebayről (x hozzászólással feljebb, 5 karikás króm). Mondanom sem kell, boldogságom határtalan :blink: B) :D

Remélem mielőbb tudok róla képet is feltenni, és nem jön közbe semmi gixer, ami elrontja a kis kedvem.

Mikor kerül fel az ótóra?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.