Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

400as manta épülése


manta

Recommended Posts

Köszi!

& talán nem is gyújtom fel? :P

Ahhha,akkor ezért vagy Te Mocsok! :P

Már értem a becenevet is.

Volt ilyen gondolatom. :D

Sajnos a Regős Bendegúz név már le volt foglalva, így csak ez maradt a "keresztelőre"...

Mégse nevezhetik Kib.....ósnak vagy Szo....tósnak :D :D

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 409
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

én arrol nem nyilatkozok, arrol a barátnőmet kellene megkérdezni.... (egy bizonyos Manta néven ismert fórumos leányt...) :D

Ő mélyen hallgat.... és én úgy tudom, hogy az a beleegyezés :D

Hálószobatitkot meg nem kérdezek! :D Persze van néhány "véletlenül" előkerült home video ismert "sztárokról", de miért bámulnak végig a "rejtett" kamerába? :P :P Húsz forintos kérdés! :D

Link to comment
Megosztás:

:P nem is hallgatok... :D

:D

és ki mondta, hogy azt csak hálószobában lehet? :D

Tényleg! :D a hálószoba az a helyiség, ami hálóból készült? :)

de szar lehet kiesni alvás közben... :D és akkor a pókok igazi szexállatom, mert nekik csak egy szobájuk van, az is hálóból? :P

És miért van a Mississippi-ben 4 S, 4 I, 2 P, de csak egyetlen egy M??????????????????? :D

Link to comment
Megosztás:

én arrol nem nyilatkozok, arrol a barátnőmet kellene megkérdezni.... (egy bizonyos Manta néven ismert fórumos leányt...) :D

leánynak már elég asszony :)

Mi az a lórum? :P

és mi volt itt a poharamban ez a vörös szőlőízű lé??? :P

:D

(bzzzeeeeeeeeeegggggggggggggggggg! :D nem is az a durva!!!!!!!!!!! Írjátok be a google képkeresőjébe, hogy lórum! Csak azért, hogy jópofák legyetek, mert mondjuk képet szeretnétek linkelni a téma folytatásának érdekében, vagy csattanós poénként :D és közvetlen a kártyajáték, meg a növény után ha legörgettek, miket fogtok már látni????????? :D sokkot kaptam :D )

Link to comment
Megosztás:

leánynak már elég asszony :)

Mi az a lórum? :P

és mi volt itt a poharamban ez a vörös szőlőízű lé??? :P

:D

(bzzzeeeeeeeeeegggggggggggggggggg! :D nem is az a durva!!!!!!!!!!! Írjátok be a google képkeresőjébe, hogy lórum! Csak azért, hogy jópofák legyetek, mert mondjuk képet szeretnétek linkelni a téma folytatásának érdekében, vagy csattanós poénként :D és közvetlen a kártyajáték, meg a növény után ha legörgettek, miket fogtok már látni????????? :D sokkot kaptam :D )

Van egy elképzelésem hogy mi volt az a vörös izé, egy biztos ,vagy erős volt vagy sok volt....

de semmilyen lórumot nem irtam, fórumot irtam...... (jelzem nem javitottam ki...) :D ;) ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

:D nem is hallgatok... :D

;)

és ki mondta, hogy azt csak hálószobában lehet? :D

Tényleg! :) a hálószoba az a helyiség, ami hálóból készült? :D

de szar lehet kiesni alvás közben... :P és akkor a pókok igazi szexállatom, mert nekik csak egy szobájuk van, az is hálóból? :P

És miért van a Mississippi-ben 4 S, 4 I, 2 P, de csak egyetlen egy M??????????????????? :D

;) ;) ;)

Szabad a gazda! :D

Link to comment
Megosztás:

:P a lórum egy gyönyörű asszociáció volt részemről, és tegnap még tényleg jó poénnak tűnt azon a szellemi síkon, ahol lambadáztam éppen :D megnézted, mit ad ki a google rá? :D

Mit ad ki? Már ezt sem vágom,pedig lesem,de... Pedig nem ittam erős szőlőlevet. Se fehéret,se pirosat. :P

Link to comment
Megosztás:

Most én ezt nem tudom kisilabizálni. :P

Biztos fáradt vagyok és már nagyon dühös.

azt olvastam büdös :D

Mit ad ki? Már ezt sem vágom,pedig lesem,de... Pedig nem ittam erős szőlőlevet. Se fehéret,se pirosat. :P

keress rá... nagyon remélem, hogy nem csak nálunk ad ki egy csomó pirszingelt hímtagot... :D

Link to comment
Megosztás:

:P a lórum egy gyönyörű asszociáció volt részemről, és tegnap még tényleg jó poénnak tűnt azon a szellemi síkon, ahol lambadáztam éppen :P megnézted, mit ad ki a google rá? :D

Megnézetm...Hát Hajni, hogy Te miket nem találsz ha keresel... :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

leánynak már elég asszony ;)

Mi az a lórum? :D

és mi volt itt a poharamban ez a vörös szőlőízű lé??? :D

:D

(bzzzeeeeeeeeeegggggggggggggggggg! :D nem is az a durva!!!!!!!!!!! Írjátok be a google képkeresőjébe, hogy lórum! Csak azért, hogy jópofák legyetek, mert mondjuk képet szeretnétek linkelni a téma folytatásának érdekében, vagy csattanós poénként ;) és közvetlen a kártyajáték, meg a növény után ha legörgettek, miket fogtok már látni????????? ;) sokkot kaptam :P )

Aztakúúúúúúúúúúrvaannnnnnnnnnnnnyyyyyyyyyyyyyyjjjjjjjjjjjjjjááááááááááát!!! ;) :) :D :D

Miaiste'kócoskanócosrongybatekertf@szavótaz?

Átszögelt családfa? Jó lehet a repülőtéri biztonsági kapun átmenni, és a sípszó után "privát" motozáson részt venni! Tolja le a nadrágot! Mia...? Broááááááf!

És ez a vasalat nem nézne ki szépen sunában sem! :D Nem vas kell oda.... :D

Ez nekem is betette a kaput........... :P

Link to comment
Megosztás:

azt olvastam büdös :D

keress rá... nagyon remélem, hogy nem csak nálunk ad ki egy csomó pirszingelt hímtagot... :P

Hi!

Büdös már csak nem vagyok. :D

Hím tagot meg én nem láttam. Vagy csak annyira nem érdekelnek,hogy észre se vettem már tudat alatt sem. :P

Ha még esetleg az ellenpárjáról lett volna szó... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.