Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

sziasztok.uj vagyok az oldalon.segitseget szeretnék kérni. donort keresek egy 2.5.td omega b caravant 94-98as évjáratok érdekelnek manuális klímás.ha esetleg valakinek van ne hallgassa el.illetve hol nézelődjek? külföldről behozni tipp hogy honnan érdemes? előre is köszönöm a választ

Link to comment
Megosztás:

sziasztok.uj vagyok az oldalon.segitseget szeretnék kérni. donort keresek egy 2.5.td omega b caravant 94-98as évjáratok érdekelnek manuális klímás.ha esetleg valakinek van ne hallgassa el.illetve hol nézelődjek? külföldről behozni tipp hogy honnan érdemes? előre is köszönöm a választ

Minek donor?

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Ne haragudj, de ez qrva szar duma. Ha követnéd a Mote talikat, tudnád, hogy td kb 2010 óta nem volt egyen sem. Hogy mit kapsz 5e-ért a klubtól inkább nem firtatom.

Nem követtem, mert elijesztett td konfliktuskereső személyisége. Véletlenül sem akartam találkozni vele. Az 5e Ft-ért kapott pár %-os klubkedvezményeket noname helyeken tőlem több száz km-re meg nem igazán tudtam kihasználni. Racionális okok miatt nem fizettem be a tagságit és ezzel nem is vagyok egyedül.

Link to comment
Megosztás:

Legalább számodra ISS világos a kolléga igazi jelleme. Mindig kibújik a szög a zsákból...

Semmi szégyellnivalóm nincs a jellemem miatt. :icon13: Megkérdezted én pedig megindokoltam, hogy miért nem vagyok klubtag és ennyi. Húúúú jól kibújt a szög a zsákból... :omg: De milyen szög? Meg milyen zsákból? :omg: vagy ez valami népi műveltségi vetélkedő? Ki tud szólásokat meg mondásokat? :D :D :D ne túráztasd magad világosan látszik, hogy te igen kiművelt fő vagy, szóval megnyugodhatsz! :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Semmi szégyellnivalóm nincs a jellemem miatt. :icon13: Megkérdezted én pedig megindokoltam, hogy miért nem vagyok klubtag és ennyi. Húúúú jól kibújt a szög a zsákból... :omg: De milyen szög? Meg milyen zsákból? :omg: vagy ez valami népi műveltségi vetélkedő? Ki tud szólásokat meg mondásokat? :D :D :D ne túráztasd magad világosan látszik, hogy te igen kiművelt fő vagy, szóval megnyugodhatsz! :D :D :D

Én nyugodt vagyok, te meg egy tipikus 12egytucat monitor mögé bújó nethuszár, aki csak hangulatot kelt. Ja és utólag még az igazmondással ISS vannak gondjaid...

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek!

Nemrég lettem Omega tulaj. Imádom a gépet, régóta erre vágytunk a családdal.

96os évjáratú a sas, 2,5td, automata váltós kombi.

Sajnos az én paripám is betegeskedik. :(

Azt szeretném tőletek kérdezni , hogy tudtok e Győr-Moson-Sopron megyében vagy környékén adagoló felújítót?

Napok óta keresem de mindenhol a common railos cuccokat írják.

Előre köszönöm!

Szép napot!

Link to comment
Megosztás:

sziasztok.uj vagyok az oldalon.segitseget szeretnék kérni. donort keresek egy 2.5.td omega b caravant 94-98as évjáratok érdekelnek manuális klímás.ha esetleg valakinek van ne hallgassa el.illetve hol nézelődjek? külföldről behozni tipp hogy honnan érdemes? előre is köszönöm a választ

Tessék lássék, itt van egy Ósztriából. És aktuális még asszem http://www.autoscout...9275&asrc=st|sr

ezen az oldalon találsz még. De ha úgy írod hogy a cím vége .de és nem .at , akkor németországi hírdetéseket látod.

Link to comment
Megosztás:

Én nyugodt vagyok, te meg egy tipikus 12egytucat monitor mögé bújó nethuszár, aki csak hangulatot kelt. Ja és utólag még az igazmondással ISS vannak gondjaid...

Látod ez vagy te. :huh: Tényszerűen közlöm amit egyébként mindenki lát ha visszaolvassa a hozzászólásaidat. Amikor először megkóstoltál a mote avatárommal direkt nem válaszoltam, hogy ne rontsam a hangulatot. Másodszor is rákérdeztél a klubtagságomra , ekkor válaszoltam őszintén. Nem értem hol van a gond az igazmondással td. :icon14: Meg ki kelti a rossz hangulatot.. :icon14: Egyébként teljesen mindegy, tudtam, hogy nem egy pályán focizunk most már sejtem, hogy nem is egy bajnokságban . :D

Természetesen tiéd lehet az utolsó szó, nem fogok válaszolni, semmi értelme. :P

Jó omegázást ! :icon13:

Link to comment
Megosztás:

Látod ez vagy te. :huh: Tényszerűen közlöm amit egyébként mindenki lát ha visszaolvassa a hozzászólásaidat. Amikor először megkóstoltál a mote avatárommal direkt nem válaszoltam, hogy ne rontsam a hangulatot. Másodszor is rákérdeztél a klubtagságomra , ekkor válaszoltam őszintén. Nem értem hol van a gond az igazmondással td. :icon14: Meg ki kelti a rossz hangulatot.. :icon14: Egyébként teljesen mindegy, tudtam, hogy nem egy pályán focizunk most már sejtem, hogy nem is egy bajnokságban . :D

Természetesen tiéd lehet az utolsó szó, nem fogok válaszolni, semmi értelme. :P

Jó omegázást ! :icon13:

Aha! Tehát ha én kérdezek tőled valamit az megkóstolás. Érdekes a mércéd...

Link to comment
Megosztás:

Szia. Szerintem inkább megbízhatót keress, báhol is legyen. Sajnos én egyet sem tudok, mert nekem benzines van. Td te tudsz?

Üdv mindenkinek!

Nemrég lettem Omega tulaj. Imádom a gépet, régóta erre vágytunk a családdal.

96os évjáratú a sas, 2,5td, automata váltós kombi.

Sajnos az én paripám is betegeskedik. :(

Azt szeretném tőletek kérdezni , hogy tudtok e Győr-Moson-Sopron megyében vagy környékén adagoló felújítót?

Napok óta keresem de mindenhol a common railos cuccokat írják.

Előre köszönöm!

Szép napot!

Link to comment
Megosztás:

Ha már nem vitték el a 2.6-ot akkor kap egy kis felújítást :)

F_nyk_p1070_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

F_nyk_p1063_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Olajfolyás gondok voltak, ezért kellett kivenni. Tömítések, új szelepfedelek stb...ha már kint van a motor akkor új kuplung új kinyomóval ( ne kelljen egy év múlva hozzányúlni megint) Persze új vezérlés, motortartó bakok stb....májusban jöhet a műszaki....

1db érdeklődő volt (akinek el lett mondva az olajfolyás) így inkább marad :D

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek! 96-os sedan omegat szeretnék leültetni. Használt sportfutóműben gondolkozom, nézegetem is a netet de nem találok. Kérdezném hog ennyire ritka? Esetleg ötlet hogy hol keresgéljek? Bár nem vagyok elkésve mert tavaszra- nyárra szeretném. Előre is köszön a segítő szándéku válaszokat.

Link to comment
Megosztás:

Gelko. Örülök, hogy megmaradt. Nem hiszem hogy megbánjátok, bár most egy pár ezrest el fog vinni :( Amúgy hogy-hogy folyik az olaj? Volt már csinálva a motor, akkor nem sikerült rendesen összerakni? Nekem is ki kellene szednem a motort, mert el van repedve a balos kipuffcsonkom. Valahogy nem visz rá a lélek, pláne, hogy most a klímám is jó :)

Link to comment
Megosztás:

Komplett sport futómű bontva még németországban is ritka. Ültetőrugót egyszerűbb találni, mert abból évente 1-2 darab fel szokott bukkanni. De arra figyelj, hogy nem mindegy caravan vagy limuzin illetve 4 vagy 6 hengereshez kell. Nekem Weitec került bele a gátlók maradtak gyáriak.

Üdv mindenkinek! 96-os sedan omegat szeretnék leültetni. Használt sportfutóműben gondolkozom, nézegetem is a netet de nem találok. Kérdezném hog ennyire ritka? Esetleg ötlet hogy hol keresgéljek? Bár nem vagyok elkésve mert tavaszra- nyárra szeretném. Előre is köszön a segítő szándéku válaszokat.

Link to comment
Megosztás:

Én is örülök,hogy marad bár én az ellenkezőjét javasoltam anyámnak,mert ehhez már elhivatottság kell. Na de mit venne helyette és milyen állapotban. :unsure:

Nem tudom miért folyhat ennyire. 8 éve és kb 130.000 km-el ezelőtt lett berakva ez a motor. Akkor volt benne kb 20.000 km... Kb 3 éve felülről lett lebontva a motor ( HF maradt) mert szivárgás volt.

Amúgy teljesen problémamentes az autó ezért is lett az a döntés hogy marad. A vicc, hogy most van rá egy érdeklődő :D

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Komplett sport futómű bontva még németországban is ritka. Ültetőrugót egyszerűbb találni, mert abból évente 1-2 darab fel szokott bukkanni. De arra figyelj, hogy nem mindegy caravan vagy limuzin illetve 4 vagy 6 hengereshez kell. Nekem Weitec került bele a gátlók maradtak gyáriak.

Link to comment
Megosztás:

Az enyémben 30 mm-es ültetés van, de ha tehetém, elég lenne a 20 mm is. Keményebb lett a rugózás, de még nem elviselhetetlen. Igazából az enyém alapból alacsonyabb volt, mint a többi gyári Omega, és bíztam benne, hogy ahhoz képest csak 2 centi lesz a végső csüccs, de nem jött be. Eddig két katalizátor bánta, meg az első lököst elég gyakran leszakítom tolatáskor.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.