Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

és mèg azt hozzà teszem hogy benzines autòrol van szò

Ezekben a motorokban a keverék-képzéshez,illetve a stabil üzemeléshez

egy sor cucc együttes "munkájára" van szükség:

-légtömegmérő

-AGR szelep

-vízhőfok jeladó(k)

-lambdaszonda

és még nem árt,ha rendben van a

-légszűrő

-benzinpumpa

-gyertyák

-katalizátor(ok)

-és még egy sor dolog,ami -szerintem- nálad most nem annyira lényeges...

Motorkódot nem írtál,így nem tudom,hogy ez most C20NE vagy X20XEV,

de ha az utóbbi esetleg,akkor először a lambdaszondára gyanakodnék...

(pláne,hogy "cserélve nem volt rajta semmi") !

...de továbbra is azt mondom: Opel szerviz....

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Omega hifisek segítsetek.

erösítő tápkábel behúzásánál megakadtam,nem találok egy r..adt helyet se ahol át tudnám fűzni.

Ha valaki már túl van rajta kérem segítsen.

Köszönöm!!

Szia!

Én az motor térnél a jobb oldali toronynál vittem, az ablaktörlőnél lévő müanyag fedél alatt. Ott találtam gyárilag bemenő vezetéket és mellette betöltam illetve kitoltam :D mert bentről toltam kifele. kb a kuplunggal párhuzamosan van elég fent, de látható helyen. kicsit faragni kellett sniccerel a gumitömítésen de kb 10 perc volt az egész.

remélem tudtam segíteni :)

sok sikert

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Most töltetem a légkondimat mert teljesen elment belőle a szufla. Tavaly még jó volt. (Ficsor. Fehér út).

Azt mondja a mester, hogy az eco gombot messzire kerüljem el, mert azt nem használja senki.Nem arra való. Akkor mire? Én úgy tudtam ,hogy az a belső keringetés. Lehet, hogy én voltam félre informálva? Amikor jön valami frankó BKV- s jármű mellé állok és ezt be szoktam kapcsolni(eco) gomb. Nem jön be semmi szag. Alapból a kör és benne az A betüvel van bekapcsolva.

Egy 2000 évjáratú autómata klímás autóról van szó.

Üdv:Attila

Link to comment
Megosztás:

Az ECO gombbal a klímakompresszort kapcsolod ki. Ha az A betűt jelzi, azt jelenti, hogy teljesen automata üzemmódban keveri és irányítja a levegőt, a klímakompresszor állandóan megy.

Azt azért nem ártott volna kideríteni, hol szökött el a gáz. De a szerelőd elmondása a alapján egy manuális klímás autóban állandóan be kell kapcsolni a klímát.

Sziasztok!

Most töltetem a légkondimat mert teljesen elment belőle a szufla. Tavaly még jó volt. (Ficsor. Fehér út).

Azt mondja a mester, hogy az eco gombot messzire kerüljem el, mert azt nem használja senki.Nem arra való. Akkor mire? Én úgy tudtam ,hogy az a belső keringetés. Lehet, hogy én voltam félre informálva? Amikor jön valami frankó BKV- s jármű mellé állok és ezt be szoktam kapcsolni(eco) gomb. Nem jön be semmi szag. Alapból a kör és benne az A betüvel van bekapcsolva.

Egy 2000 évjáratú autómata klímás autóról van szó.

Üdv:Attila

Link to comment
Megosztás:

Szia. Legyen sok örömed benne. Ha tudunk természetesen segítünk. Bár elég kevesen járunk ide.

Sziasztok!

Új omega tulaj lettem, a friss kedvenc 2,6 benzin 180Le 2003-ból :) Nagyon szuper a G-astra után. Bízok benne, hogy ebben a témában is olyan sok segítő cartásra és szakértőre lelek majd mint az astrások táborában!

Üdv!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Olyan problémával fordulok hozzátok, hogy az omegámnak nem akar működni a kiegészítő vízkeringető szivattyúja. a szivattyút kipróbáltam, működik, ha adok neki 12v-ot, de egyébként használat közben nem kapcsol be, akkor sem, ha fel van melegedve a víz üzemi hőfokra, és a ventilátor is bekapcsolt.

Szerintetek mi lehet a probléma? Találkozott e már valaki ilyen problémával?

Miért nem kapcsolhat be, valami tönkrement, ami vezérli(jeladó, termosztát, stb.)

Segítségeteket előre is köszönöm!

Üdv: István

Link to comment
Megosztás:

Valaki segíteni, hogyan kell beállítani a fényszórómosó fuvókáit? Lényegében az üvegre megy a java, de annyira felveri, hogy 20km/h-nél már a szálvédő és a kocsi teteje is le van mosva.

Azt értem, hogy a projektoros xenon miatt kell, bár lapát nélkül így mi az értelme?

Link to comment
Megosztás:

Szóval...

...beletelt ugyan egy kis idöbe,de a kitartás meghozta gyümölcsét:

megvannak a pedálkapcsolók,a váltógomb,a könyöklö középre és az ablakemelö-kapcsoló,a "balegybe" való.

Minden szinte új állapotban és NAGYON BARÁTI ÁRON!!!

Nagyjából szerintem nem lesz problémás a gép összeszögelése,de azt egyelöre nem tudom,hogy

a váltógombot vajon hogyan is tudom majd lecserélni...

Viszont mivel karral együtt jön,esetleg azzal együtt kellene kicserélnem???

Amint összeállt a masina,leírom ide,miként is haladt a dolog!

Link to comment
Megosztás:

Valaki segíteni, hogyan kell beállítani a fényszórómosó fuvókáit? Lényegében az üvegre megy a java, de annyira felveri, hogy 20km/h-nél már a szálvédő és a kocsi teteje is le van mosva.

Azt értem, hogy a projektoros xenon miatt kell, bár lapát nélkül így mi az értelme?

...akkor lehet,hogy 120-nál már pont jó helyre lövi... :D

Amúgy -vicc nélkül!!!- elég jól takarítja lapát nélkül is,csak jó lötty kell bele,ami f@szán oldja az ízeltlábúakat...!

Link to comment
Megosztás:

Karral együtt cserélendő.

Szóval...

...beletelt ugyan egy kis idöbe,de a kitartás meghozta gyümölcsét:

megvannak a pedálkapcsolók,a váltógomb,a könyöklö középre és az ablakemelö-kapcsoló,a "balegybe" való.

Minden szinte új állapotban és NAGYON BARÁTI ÁRON!!!

Nagyjából szerintem nem lesz problémás a gép összeszögelése,de azt egyelöre nem tudom,hogy

a váltógombot vajon hogyan is tudom majd lecserélni...

Viszont mivel karral együtt jön,esetleg azzal együtt kellene kicserélnem???

Amint összeállt a masina,leírom ide,miként is haladt a dolog!

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Amin kijön a víz, azok a bütykök állíthatók.

Köszi, tehát a régi módszerrel, hogy gombostű a lyukba és a fejet lehet forgatni a fészekben?

A következő kérdésem az esőszenzor lenne: Rendben van az úgy, hogy ha szakaszos üzembe van kapcsolva, csak akkor szól bele és ő határozza meg a szünetidőket? Tegnap volt alkalmam kb 200km-t vezetni esőben és szakadó esőben. Ha kikapcsoltam magától nem indította el a lapátokat. Így működött, de ennek így is kell?

Link to comment
Megosztás:

Sosem láttam még ilyen cuccot működni.

Köszi, tehát a régi módszerrel, hogy gombostű a lyukba és a fejet lehet forgatni a fészekben?

A következő kérdésem az esőszenzor lenne: Rendben van az úgy, hogy ha szakaszos üzembe van kapcsolva, csak akkor szól bele és ő határozza meg a szünetidőket? Tegnap volt alkalmam kb 200km-t vezetni esőben és szakadó esőben. Ha kikapcsoltam magától nem indította el a lapátokat. Így működött, de ennek így is kell?

Link to comment
Megosztás:

Sosem láttam még ilyen cuccot működni.

Köszi, tehát a régi módszerrel, hogy gombostű a lyukba és a fejet lehet forgatni a fészekben?

A következő kérdésem az esőszenzor lenne: Rendben van az úgy, hogy ha szakaszos üzembe van kapcsolva, csak akkor szól bele és ő határozza meg a szünetidőket? Tegnap volt alkalmam kb 200km-t vezetni esőben és szakadó esőben. Ha kikapcsoltam magától nem indította el a lapátokat. Így működött, de ennek így is kell?

Link to comment
Megosztás:

Fényszórómosót működés közben? Ne már!

:D

A volt céges Astra H esőszenzora is csak akkor működött,ha az első fokozatra kapcsoltam

a kart -tehát a szakaszos törlésre...

...és mivel szenzor felel a törlésért,nincs konkrét szünetidő: töröl,amikor soknak ítéli az esőcseppek sűrűségét

a megfigyelt területen.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.