Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

Akkor tessék meghesszölni, hadd derüljön ki a gyíkja. Már kezdek kiváncsi lenni. (vajon miért nem sikerül eladniuk)

Szerintem törött is lehetett. No meg valami sznob gazdája volt, ugyanis a tükrei is le vannak cserélve szürkére, meg az ajtókeret csíkja is krómosra van cserélve...

10889097.jpg

10889096.jpg

10889094.jpg

Link to comment
Megosztás:

Ha lemegy az ára fél misi alá, akkor elgondolkodom rajta, hogy megvegyem és soros hathengeres szörnyet varázsoljak belőle. Annyi pénzért már nem lenne annyira érdekes, hogy mi van vele... :wink: Elvileg.

Ez bennem is megfogalmazódott... Persze csak elvileg...

Link to comment
Megosztás:

Ó nagy Omegás Istenek!Szóval megnéztem a verdát, küsőre egyben van, a belseje sics lelakva, de egy kiadós takarítás ráférne.Nincs különösebb jel arra, hogy TK lett volna, vagy hogy komolyabban kapott volna.1995-ös a gép, 98'-ban került az országba, és itt a második tulajtól kérte vissza a bank.Azért ennyi az ára, mert bele került egy csomagba, és így több járgánnyal akarják értékesíteni.Ha március 20-ig nem viszi el senki a csomagot, akkor utána 750e. lesz a kikiáltási ára.Amúgy a mszv. és a zk. is márciusban jár le, és az első szélvédő repedt.Egy szép csíkban.beindítani nem tudtuk, mert a bankos humanoidok elvitték a kulcsát. :)

Link to comment
Megosztás:

Na én meg legutóbb direkt úgy mentem Omit vásárolni, hogy veszek egy elhanyagolt autót (csak kasztni gyanánt!) jó olcsón, hogy abból lehessen taliautót farigcsálni. (Miután szinte ugyanannyiba kerül felújítani, mint tuningolni.)

Más kérdés, hogy sikerült egy olyat megvásárolnom, aminek a motorja és az automata váltója is menthető még (pedig jó előre bespájzoltam egy ugyanilyen motort és váltót...), továbbá a kasztnija is HIBÁTLAN! :wink: (A lakatosom el volt hűlve, hogy egy olyan Omegát vittem neki, ami itt-ott korrodál ugyan a szokásos helyeken, de mindenhol máshol ÉRINTETLEN és hibátlan a vas, egy kalapácsütés nyom nincs rajta sehol.)

Link to comment
Megosztás:

Én tegnap ránéztem a www.autotrader.co.uk honlapra, és találtam motorhibás B Omit 200 fontért. "Excellent" állípotút már 4-500 fonttól. Tudod mikor veszek én itt autót!!! Ugyanezt egy millióért? Még ha regadót kell fizetni, akkor is jobbat kapsz a pénzedért. :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.