Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

Az a miénken se ég egy ideje, tiszta X-akta :huh:

Gondolom nektek is relézve van a hátsó ködlámpa... Abból gondolom, hogy lámpaleoltás után nem gyulad fel újra (végre egy okos ötlet, bár így is elég sok vak kódis van az utakon, akik éjjel nappal télen nyáron használják, függetlenül attól, hogy tömött sorokban áll a tömeg mögötte 1 méterrel...)

Link to comment
Megosztás:

Az ötlet nem rossz! Csak az a baj hogy folyamatos a 3 volt, tehát szegény édesanyám sűrűn csuklana. :huh: :lol: :lol:

ha nem kell, kitekered :D

de ha folyamatos 3 volt van rajta, akkor az nem az izzóellenőrző feszültsége? bár elvileg nincs benne az izzóellenőrzésben.

nézd meg a rajzokon, mielőtt nagyot szívnál miatta!

Link to comment
Megosztás:

ha nem kell, kitekered :huh:

de ha folyamatos 3 volt van rajta, akkor az nem az izzóellenőrző feszültsége? bár elvileg nincs benne az izzóellenőrzésben.

nézd meg a rajzokon, mielőtt nagyot szívnál miatta!

Nem fed. comp.-os az autó úgyhogy nem hiszem. Majd matatok még rajta.

Link to comment
Megosztás:

Srácok egy kis jótékonykodás!

Biztos hallottatok már a cipős doboz ajándék akcióról. Ebben kérném segítségeteket, ha van valami megunt jó állapotú megunt gyermekjátékotok akkor azt szívesen látjuk.

Részletek PÜ-ben.

Segítségeteket előre is köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek!

Uraim lenne egy kérdésem .A 95-ös Omegám egyik indító kulcsoát elvesztettem ,a másikban nincs benne az imóhoz a csip ( most vettem észre mivel azt a kulcsot sosem használtam )!

Lehetséges valahogy egy nyers csipet rátanítani az imóra vagy mindenképpen az opel-hez kell fordulnom!

válaszokat előre is köszönöm

Link to comment
Megosztás:

Egy másik kérdés .Ha veszek egy másik imób-ot, (pl. donor omegából) azt hozzá kell tanítani a vezérlõ-számítógéphez?

vagy csak rákötöm a kormány mellé az " új " imob-ot átpakolom a tartalék kulcsba a csipet és mehet a menet?

Nem ilyen egyszerű. Jobban jársz ha kikötöd! :huh:

Programozni meg Tech2-vel lehet, ha nincs hozzá másik chipes kulcs.

Link to comment
Megosztás:

Köszi sky !

akkor már csak az a kérdés ,hogyan tudom kikötni gyorsan és egyszerűen??

Ha van ebayed, ott fillérekért rendelhetsz tartalék immochipet. A fő gondod ugye, hogy az opelszervízig sem jut el az autó (bár elvontatni el tudod) ott kb 5 perc alatt felprogramozzák neked - 5000Ft a hivatalos techelés, ha van egy spanod vagy ilyesmi, rögtön olcsóbb. Én azt választanám, ahelyett, hogy lekötöm az immot. (2 ok, egy a kulcsot vki megtalálta, esetleg ellopta, az autódnak annyi, ha lekötöd dettó - de az új programozásakor az előzőket kitörli, így nem tdja lábán elvinni (kinyitni persze kinyithatja kulccsal, mert a távirt is átírják)

Link to comment
Megosztás:

Erről jut eszembe kedves Drusza.

A kulcsod lehet nem jön meg, mert vmi sztrájk volt a royalpost-nál, és a srácnak vagy 40 cuccát elhagyta... a pénzt visszatolta már. Ha mégis megjönne szólok.

Szal ha tudsz keress másikat, megrendelem azt is, ha kell, oszt buzineszelünk :huh:

Link to comment
Megosztás:

Ha van ebayed, ott fillérekért rendelhetsz tartalék immochipet. A fő gondod ugye, hogy az opelszervízig sem jut el az autó (bár elvontatni el tudod) ott kb 5 perc alatt felprogramozzák neked - 5000Ft a hivatalos techelés, ha van egy spanod vagy ilyesmi, rögtön olcsóbb. Én azt választanám, ahelyett, hogy lekötöm az immot. (2 ok, egy a kulcsot vki megtalálta, esetleg ellopta, az autódnak annyi, ha lekötöd dettó - de az új programozásakor az előzőket kitörli, így nem tdja lábán elvinni (kinyitni persze kinyithatja kulccsal, mert a távirt is átírják)

Ja, jogos az 5 pont!

Akkor módosítom a dolgot... :huh:

Amíg nem jutsz hozzá másik chiphez, addig kösd ki!

Korábban ide linkeltem be az elektromos rajzát az Ominak, azon megtalálod az immo-t!

Link to comment
Megosztás:

Ja, jogos az 5 pont!

Csak 3 :huh:

Én most tiltattam le a régi tartalék kulcsot, immostúl, távirányítóstul, mert azt nem adták a verdához, meg még 3 chipet feltoltam rá, tartalékban (jó lesz majd a távindításhoz is pl :lol: )

Nyitni tudják, de legalább macerásabb elvinni :lol: :D Főleg a zárt garázsból, keresztül a másik verdán ;)

Link to comment
Megosztás:

Csak 3 :huh:

Én most tiltattam le a régi tartalék kulcsot, immostúl, távirányítóstul, mert azt nem adták a verdához, meg még 3 chipet feltoltam rá, tartalékban (jó lesz majd a távindításhoz is pl :lol: )

Nyitni tudják, de legalább macerásabb elvinni :lol: :D Főleg a zárt garázsból, keresztül a másik verdán ;)

Anno a vagyonvédelem tanárom mondta... Ha valaki el akarja vinni, úgyis elviszi. Megakadályozni nem tudod, max megnehezíted a dolgát! :angry:

Link to comment
Megosztás:

Anno a vagyonvédelem tanárom mondta... Ha valaki el akarja vinni, úgyis elviszi. Megakadályozni nem tudod, max megnehezíted a dolgát! :huh:

Ez így van!

Anno az Asconámba tetettem riasztót, meg centrálzárat, kérdezték, hogy minek. Mondom a tolvaj melyiket viszi el ha egy utcában áll ez is az is? A riasztósat ami 1-2 perc meló neki, vagy a nem riasztósat ami max 1 perc... Na ezért... ő sem hülye :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.