Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

Sztem eddig magánszemély árulta, most meg egy pöcs nepper. Azért kicsit tulzás, hogy van benne minden :D Ráadásul eddig 115 lovas volt, most már fölerősödött 136-ra. Ráadásul a CD kiírás is hibádzik. Ha az, akkor hol a gyári ködlámpa, fabetét, fed.comp, és hol vannak a hátsó fejtámlák?

Azért ennyire ne kukacoskodjunk ^_^ 2 év műszakival ennyiért jó ez...vedd meg én meg megveszem a rekordodat :P

Link to comment
Megosztás:

Üdv Mindenkinek!

Egy frissen belépett tag vagyok gyöngyösről.Megköszönném a segítségeteket, ha tudnátok egy dologban információt nyújtani, hátha előfordult, vagy már hallottatok valakinek ilyen problémájáról.

96-os, 2,5td kombi omegáról lenne szó. Az autó hidegen pöccre indul, de ha bemelegszik és ráadom a gyújtást, akkor az üzemanyagszívattyú, és az izzítás nem működik, és ezáltal hosszabb ideig kell tekertetni, hogy beinduljon.Ez a jelenség egyik napról a másikra történt.

A hasznos infókat előre is megköszönöm, és bánom, hogy csak most találtam erre a fórumra, mert igen sok jó dologról lehet beszélgetni.

Üdv Robben.

Link to comment
Megosztás:

Üdv Mindenkinek! :D

Egy frissen belépett tag vagyok gyöngyösről.Megköszönném a segítségeteket, ha tudnátok egy dologban információt nyújtani, hátha előfordult, vagy már hallottatok valakinek ilyen problémájáról.

96-os, 2,5td kombi omegáról lenne szó. Az autó hidegen pöccre indul, de ha bemelegszik és ráadom a gyújtást, akkor az üzemanyagszívattyú, és az izzítás nem működik, és ezáltal hosszabb ideig kell tekertetni, hogy beinduljon.Ez a jelenség egyik napról a másikra történt.Nem értem, hogy mi lelte a kicsikét.

A hasznos infókat előre is megköszönöm, és bánom, hogy csak most találtam erre a fórumra, mert igen sok jó dologról lehet beszélgetni.

Üdv Robben.

Ugye ezt nem komolyan kérdezted? Mert ha igen, nem lesz hosszú életű...

Link to comment
Megosztás:

Sztem eddig magánszemély árulta, most meg egy pöcs nepper. Azért kicsit tulzás, hogy van benne minden :D Ráadásul eddig 115 lovas volt, most már fölerősödött 136-ra. Ráadásul a CD kiírás is hibádzik. Ha az, akkor hol a gyári ködlámpa, fabetét, fed.comp, és hol vannak a hátsó fejtámlák?

Nálad a pont. Ez nagyon GL felszereltség...

Link to comment
Megosztás:

Cserélt már vki benzincsövet a tankban? Kb 1 éve raktam új csövet az ac után, de teljesen szétszedte a benzingőz. Néztem gyári csövet, de elég húzós, 8580 forint. A másodlevegő szivattyút is szét kellett kapnom, mert megint megszorult :D

Link to comment
Megosztás:

Cserélt már vki benzincsövet a tankban? Kb 1 éve raktam új csövet az ac után, de teljesen szétszedte a benzingőz. Néztem gyári csövet, de elég húzós, 8580 forint. A másodlevegő szivattyút is szét kellett kapnom, mert megint megszorult :D

A másodlevegő befuvóra gondolsz?Azt mennyire tudod szétszedni?Én szétpattintottam, de a műanyag búra levételénél beljebb nem jutottam...

Link to comment
Megosztás:

A másodlevegő befuvóra gondolsz?Azt mennyire tudod szétszedni?Én szétpattintottam, de a műanyag búra levételénél beljebb nem jutottam...

Igen arra. Egyszer már teljesen szétszedtem, de nagy szívás. Most a hátulját és az elejét szedtem le, így hozzáfértem a tengelyhez és befújtam WD40-el és zsírsprével. Kivi vagyok meddig bírja.

Link to comment
Megosztás:

őőőő izé... nem... :D

épp dolgoztam, meg nem járok meccsre sem.. nagyapám 14 évesen eltiltott... ;)

Mondjuk a kommenteket olvasva csak gratulálni tudok azoknak, akik szerint mehikói... hja mehíkó is magyar címerrel van... ^_^ :P

Gabo, nem Te voltál kinn a meccsen? Link ;)
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.