Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kinek ajánlható ez a típus?


manta

Recommended Posts

  • Hozzászólások 200
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Sztem, ha újabb autót vesznek, akkor is esélyes a szerelőhöz járkálás, csak akkor nem elég egy öreg szaki, hanem drága müszerek is kellenek. Összességében pedig nem biztos, hogy az új olcsóbban üzembentartható. Bár tényleg nagy előny a régi vasaknál, ha az ember konyit kicsit hozzájuk.

Link to comment
Megosztás:

nagyon sokan vitatkoznak ezen, de szerintem is az utódja. csak kisit sokkal másképp néz ki alapjaiban is. Mondjuk ez nem baj. :D

Az egy dolog, hogy nem hasonlít, de utódnak szánta a gyár, ha jól tudom, szóval az a vérvonal.

Az már egy másik kérdés, hogy nem biztos, hogy az apukától van a kicsike :D

Meghát némi szpojlerezéssel lehet Mantásítani, meg Mantát is Calibrásítani... :D :D

Link to comment
Megosztás:

Az egy dolog, hogy nem hasonlít, de utódnak szánta a gyár, ha jól tudom, szóval az a vérvonal.

Az már egy másik kérdés, hogy nem biztos, hogy az apukától van a kicsike :D

Meghát némi szpojlerezéssel lehet Mantásítani, meg Mantát is Calibrásítani... :D :D

ez így félig meddig igaz is. csak mindenki azzal jön, hogy más alapokon van a 2 autó. a manta az ascona alapjain van. míg a calibrát errefelé a vectrához közösítik. Pedig előző pasimmal akinek calibrája van, mindig úgy mondtuk, hogy anya-fia a két kocsi split.gif.

Link to comment
Megosztás:

ez így félig meddig igaz is. csak mindenki azzal jön, hogy más alapokon van a 2 autó. a manta az ascona alapjain van. míg a calibrát errefelé a vectrához közösítik. Pedig előző pasimmal akinek calibrája van, mindig úgy mondtuk, hogy anya-fia a két kocsi split.gif.

és a Manta milyen alapokon van vajon?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.