Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kadett D


wizard

Recommended Posts

Sziasztok!!Yoo napot mindenkinek!!!!

Van 1 Kadett D GTE-m(injektoros). tudnátok segíteni h lehetne 1 kicsit növelni benne a pacikat??

Segítségeteket elöre is THX!!!!!!!! ;)

A GTE 1,6-os és 1,8-as volt ha jól tudom. :blink:

Ebben mekkora moci van? :rolleyes:

Motorkód esetleg?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!!Yoo napot mindenkinek!!!!

Van 1 Kadett D GTE-m(injektoros). tudnátok segíteni h lehetne 1 kicsit növelni benne a pacikat??

Segítségeteket elöre is THX!!!!!!!! :rolleyes:

Az 1,8-as akkor ha tényleg GTE. 115 LE. Az egy nagyon jó motor, nagyon megbizható, és erős. Ha nem nyúlsz hozzá, nem tolod hidegen, és cserélsz olajat is akkor sose lesz vele bajod. Ha tuningolni kezded (direktszűrő és társai) akkor vége. Ne akarj hozzányúlni, ha erősebbet akarsz vegyél C20XE motorú autót :blink:

Link to comment
Megosztás:

hy!

szal köcc a segítséget, de semmi sportléxürö???hagyjam az eredetit???esetleg chiptuningolni lehet??mer ugye elektronikus befecskendezés van benne....vagy az agyát sem tanácsos buherálni??

..amugy én ugy tom hogy GTE csak 1.8-as van D kadettben.... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

hy!

szal köcc a segítséget, de semmi sportléxürö???hagyjam az eredetit???esetleg chiptuningolni lehet??mer ugye elektronikus befecskendezés van benne....vagy az agyát sem tanácsos buherálni??

..amugy én ugy tom hogy GTE csak 1.8-as van D kadettben.... :rolleyes:

Direktszűrő szerintem csak rontana rajta, max szebb lenne a hangja. Chiptuning meg tovább engedné pörögni a motort.

Csepeli srácoknak volt egy GTE-je, piros, elég sokat járkáltak vele gyorsulgatni, lehet ők babráltak vele.

De inkább vegyél bele jó olajat, új gyertyát stb... :blink:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Tudom régi téma de szeretnék néhány szót szolni a D Kadett 400 hoz. Van egy kicsi gond

A videot megnézve elsőre nem vettem észre de utána igen az autó Bal kormányos kivitelú??? Dél afrikában Jobb kormányos autók vannak, s a "korabeli" képeken is 400 Jobb Kormányosnak tűnik az is.

Nem tudom hogy vagytok vele de én (és szerintem más is ) nem építenék át egy "prototípust jobbkormányról balra főleg ha csak egy darab van belőle a világon.

Szerintem a kiállított autó kamu, túl szép hogy igaz legyen

Biztos létezik valahol egy eredeti de hogy nem az ami talisvid volt az is igaz, azt se hiszem ha a gyár épített ilyen autót miért nem hallott senki róla idáig???

Bocsi mégegyszer de nem birtam ki:))

(nekem is volt D Kadettem 1,2N Berlina:( )

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Hella!!!

Zsolti barátom meginvitált a hétvégi Calitalira,jó voolt sokan voltunk szép környezetben.

Volt kb 40 Cali,lehet h több is, Energee volt az egyetlen más típus,de voltak akik megcsodálták a legendás D típust B) Sikerült OpelZsolttal is találkoznom aminek utólagosan is örülök!!

hát kb ennyi :blink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.