Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kadett D


wizard

Recommended Posts

Tegnap vettem egy 1983-as kadett D-t.
Tudja valaki hol lehet ehhez olcsón alkatrészt vásárolni,
ill. hol van olyan bontó ahova érdemes benézni.
Kéne jobb oldali tükör, tetőcsomagtartó, ablaktekerő-nyél, központi zár... és egy csomó hasonló.

Link to comment
Megosztás:

Helló!

"Tegnap vettem egy 1983-as kadett D-t. "

az jó. ha jó állapoitban van.

"Tudja valaki hol lehet ehhez olcsón alkatrészt vásárolni,"

mindenhol. ultra gagyit nemérdemes még ebbe sem beletenni, mert akkor csak szopni fogsz vele....

"ll. hol van olyan bontó ahova érdemes benézni."

www.google.com és oda beirod hogy bontó.

ill. www.calibrainfo.hu és ott van egy csomo bontó.

Kéne jobb oldali tükör, tetőcsomagtartó, ablaktekerő-nyél, központi zár... és egy csomó hasonló

Nekem is volt Dé kadettom, de örültem hogy eladtam. mindig volt vele gond.....

Link to comment
Megosztás:

  • 3 months later...
  • 2 months later...

Hétvégén szédszedtük a D Kadettom motorblokkját, és megdöbbentünk. 1,3S motorja van, gyári alapméret dugók, gyári alapméret gyűrűk, semmi kopás! 0,3 mm gyűrűhézag! 22 éves a verda, és semmi baja sem volt a motorjának.

Sajna kiütöttük a hajtókart a blokk oldalán :smt022

Link to comment
Megosztás:

Hétvégén szédszedtük a D Kadettom motorblokkját, és megdöbbentünk. 1,3S motorja van, gyári alapméret dugók, gyári alapméret gyűrűk, semmi kopás! 0,3 mm gyűrűhézag! 22 éves a verda, és semmi baja sem volt a motorjának.

Sajna kiütöttük a hajtókart a blokk oldalán :smt022

Szomorú dolgok ezek. Pedig az 1.3S egy finom kis motor, nekem is volt ilyenem D Kadettben. És most C20XE lesz benne, ami az avatarodban van? :)

Link to comment
Megosztás:

Hali Opelek!Én már a harmadik "D"-met gyűröm, és elmondhatom hogy a legjobb autó a világon!!! Az első kettő 13S volt. A jelenlegi 16S-ből lett 18E! Ez már magyon sirály! Nyárra tervezem az izmositását. Ha valaki tud hozzávalókat, kérem jelentkezzen! Jó utat!

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!!!!

örülök,hogy ilyen jó véleményed van a Kadettről.én is csak melletted tudok érvelni,igaz még nincs jogsim,de már építettünk 1 baráttom D Kadettet 5 ajtósat és most az enyém következik 3ajtós.én imádom ezt a típust.már kezelgetem az enyémet,mivel tegnap (ma is) szép idő volt leszedtem a sárvédőket mega géptetőt és a pörsöket leszedtem róla,aztán evipass,este felé pedig szappanos víz,belül a lapozó,kívül cink spray :) :D :lol: jöhet a gitt :wink:

nekem minden másodperc öröm amikor az Opelemmel foglalkozhatok! :smt049

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.