Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fűtés?


morg

Recommended Posts

Hát aki építeni akarja a cocializmust vagy annak utódját, az félkilencre már el iss kell, hogy fáradjon....

Egyébként a gyerekem 7 körül ébreszt... :D

Még mindig a cocializmus?! :D Ezéééé nem halad ez az ország :lol: :lol: :D

Nekem áldott jó a kislányom/tiszta apja/ , 8-1/2 9 előtt nem szokik kelni :)

Mikor lesz majd összeröffenés,tuccc már valamit?!

Link to comment
Megosztás:

Van valakinek tapasztalata motorelőmelegítővel?

Pl ezzel? http://www.dieselelomelegito.hu/uj-termek-2.html

Most majdnem írtam, hogy felesleges, de -20-25-ben meggondolandó. Ezt nem ismerem, de régen voltak olyan elektromos motormelegítők, melyeket a fagydugó(k) helyére kellett beépíteni. Ez biztos jó lehet, ráadásul modern és keringet is...

Link to comment
Megosztás:

Igen köszönöm jóval élvezhetőbb a történet:)

Addig kihúzom míg kicserélik ezt szar radiátort mert azt azért nem úszom meg ,de legalább nem kapok tüdőgyulladást egy kis kocsikázástól:)

Szerintem azt a két embert keresd,akiknek megadtam a számát,biztosan jó lesz és nem húznak le anyagilag! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Most majdnem írtam, hogy felesleges, de -20-25-ben meggondolandó. Ezt nem ismerem, de régen voltak olyan elektromos motormelegítők, melyeket a fagydugó(k) helyére kellett beépíteni. Ez biztos jó lehet, ráadásul modern és keringet is...

Ráadásul nem is drága. 16e ft.

Problémát csak a beépítésben látok... Mit szól a motor, ha a beépítés szerint a fűtés kimenő csöve és a hűtő felől visszatérő cső közé kerül egy 'rövidzár' ?

Link to comment
Megosztás:

Most majdnem írtam, hogy felesleges, de -20-25-ben meggondolandó. Ezt nem ismerem, de régen voltak olyan elektromos motormelegítők, melyeket a fagydugó(k) helyére kellett beépíteni. Ez biztos jó lehet, ráadásul modern és keringet is...

Apum Tranzitjában volt, mert hidegben nem indult. De azon kívül jó volt, hogy mindjárt volt fűtés. Én is akarok a Rekordba csak nem tudom, hogy vízkörbe vagy fagydugó helyére valót vegyek. Vatetán van mindkettő

Link to comment
Megosztás:

Apum Tranzitjában volt, mert hidegben nem indult. De azon kívül jó volt, hogy mindjárt volt fűtés. Én is akarok a Rekordba csak nem tudom, hogy vízkörbe vagy fagydugó helyére valót vegyek. Vatetán van mindkettő

Egyik sem keringeti a vizet, lévén nincs elektromos szivattyú. Fagydugós sztem jobb, mert talán nem zavarja az autó hűtését. A vízkörbe beköthető ugyanis rövidzárat képez a hideg-meleg ág között. Jó kérdés, hogy ez mennyire befolyásol bármit is.

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok!

Folytatodik a tema: ma beraktam egy csapot a reduktor korebe.

Mikozben szereltem es probaltam melegiteni feltunt, hogy beloldalt a nagyvastag cso melegszik, aztan megtapiztam es a huto is szpen azonnal

melegedett beinditas utan. Erzesem szerint meg ha lukasfajt atermosztatom van ennek akkor sem szabadna, ugye?

0 fok kornyeken 100 as temponal epphogy eleri a 90 fokot, talan egy pcit alatta de 92-t semmikepp.

Jol erzem, hogy termosztat csere?

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok!

Folytatodik a tema: ma beraktam egy csapot a reduktor korebe.

Mikozben szereltem es probaltam melegiteni feltunt, hogy beloldalt a nagyvastag cso melegszik, aztan megtapiztam es a huto is szpen azonnal

melegedett beinditas utan. Erzesem szerint meg ha lukasfajt atermosztatom van ennek akkor sem szabadna, ugye?

0 fok kornyeken 100 as temponal epphogy eleri a 90 fokot, talan egy pcit alatta de 92-t semmikepp.

Jol erzem, hogy termosztat csere?

Termosztátban is van vagy 3 fajta. Asszem a legalacsonyabb 85fokon nyit.

Ettől függetlenül, ha indítás után azonnal melegszik a cső, akkor lehetséges hogy fennakadt a termosztát.

De nyitott termosztát nélkül 90 fokot sem érné el a víz...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.