Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

G Astra tuning


FABRO

Recommended Posts

Hey!

Hűtőrács-téma. Eladó 1 gyári coupe-hűtőrács. Azért tud mutatós lenni 1 NEM coupe első fertályán, mert picit KÜLÖNBÖZIK a többitől, így vonzza a tekintetet&gondolkodóba ejti a szemlélőt. Ez benne a varázslat. Érdemes kipróbálni. Nekem bejött. Az ára megbeszélés kérdése. Nem fogunk összeveszni. A csütörtöki Lurdy-talira kiviszem.

Peace

Link to comment
Megosztás:

Blitz, thx.

Bazs, sorry, de itt láttam meg, h Blitz a műhelyéről szól.

Továbbá, ha a verda alapjaiban tökéletesen műxik, jöhet a TUNING. Addig meg minek?

Ezért talán nem is annyira OFF... :roll: :?

Bármit megmagyarázok... :shock:

BAAAAAAAZS!

AKKÓMÁEZTISRAKDÁTLÉGYOLYANJÓÓÓÓ!

Köszi...

És, kérlek, ne haragudj! :( :D :D

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

Nekem is egy G Astra-m van és szeretném kicserélni benne a műszerfalvilágítást kék színűre! Tud nekem ebben segíteni valaki, hogy hogyan is kell szétszedni esetleg a műszerfalat ill, hogyan kell kicserélni az izzókat? Meg lehet ezt oldani egyszerűen izzócserével, vagy mindenképpen LED-ek kellenek hozzá? Légyszi segítsetek! Köszi előre is! Hb.

Link to comment
Megosztás:

Sziaszok!

Érdekelne a véleményetek az autoplasztikás cuccokról, már aki ismeri azokat! Megizható minöségüek e stb...

És kérdezném hogy G astrában hol van feltüntetve a színkód????????

Nem találom sehol, bár azt sem tudom mit keressek!

Elöre is köszi a segitséget!

Link to comment
Megosztás:

Sziaszok!

Érdekelne a véleményetek az autoplasztikás cuccokról, már aki ismeri azokat! Megizható minöségüek e stb...

És kérdezném hogy G astrában hol van feltüntetve a színkód????????

Nem találom sehol, bár azt sem tudom mit keressek!

Elöre is köszi a segitséget!

Hey! G Astra színkód: jobb oldali "B"-oszlopon fekete matrica, rajta a színkód. Az enyém Y547 (piros, mint lát6ó). Ilyesmit keress. Gondolom, a 4/5 ajtósokon is itt helyezték el.

Autoplastic-A: a hátsó szárnyam és az első szoknyám tőlük van. Üvegszálból gyártják a cuccokat, ezért sokkal sprődebbek, törékenyebbek, mint pl. az Irmscher-cuccok, amik jóval rugalmasabb anyagból készülnek, sajna, nem tom pontosan, miből. Hát... Minőségileg nem csúcs, itt-ott reszelgetni kellett (még fényezés előtt persze), de az összkép elég jó. Vannak szerintem kifejezetten ronda cuccaik is, amiket fel nem raknék a kocsimra, de ez ízlés dolga. Mindenesetre olcsóbb megoldás a gyári tuningelemeknél. Az áraik többé-kevésbé elfogad6ók.

Peace

Link to comment
Megosztás:

Optikai tuning ügyben érdeklődnék. Láttam ma egy GAstrát és nagyon tetszett.

A középkonzolon krómozot karikák voltak a fűtéstekerőknél + futott egy krómcsík végig a középkonzolon abban a kis vágatban + krómkeret volt a váltonál a konzolon a váltószoknya alján.

Remélem értitek mire gondolok, próbáltam értelmesen leírni. :-)

Hol lehet ilyeneket beszerezni?

Off

Link to comment
Megosztás:

Optikai tuning ügyben érdeklődnék. Láttam ma egy GAstrát és nagyon tetszett.

A középkonzolon krómozot karikák voltak a fűtéstekerőknél + futott egy krómcsík végig a középkonzolon abban a kis vágatban + krómkeret volt a váltonál a konzolon a váltószoknya alján.

Remélem értitek mire gondolok, próbáltam értelmesen leírni. :-)

Hol lehet ilyeneket beszerezni?

Off

A váltókeretet be lehet szerezni akár a Boombastiknál is szerintem is ,de az a középkonzolos krómos dolog érdekelne engem is!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.