Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

G Astra tuning


FABRO

Recommended Posts

Volt egy kis időm és megcsináltam (gyakorlatilag majdnem újragyártottam) normálisan a hátsó lámpámat

Egy rakat szar volt az egész, minőségtelen gagyi, de végre most már jó lett :unsure:) Szétszedtem az egészet, majd újraragasztottam és adtam neki normális gumiszigetelést.

Senki se vegyen ilyeneket, Malacka barátom is vett egy hasonlót csak fehérbe, de neki is hasonló minőséget képvisel. Neki a csatlakozók voltak össze-vissza

Link to comment
Megosztás:

Kérdés:

Mekkora kókány meló berakni Calibra/Vectra GT gyári Recaro ülést a G Astrába? Csinált már valaki ilyet? Befér egyáltalán? Nem túl nagy? A sínek átszerelhetőek? Az övfeszítő ugyanaz?

Azért kérdezem, mert van egy tetszetős darab, csak sajna Ózdon, úgyhogy kamura nem mennék le, ha nem muszáj....

Link to comment
Megosztás:

Kérdés:

Mekkora kókány meló berakni Calibra/Vectra GT gyári Recaro ülést a G Astrába? Csinált már valaki ilyet? Befér egyáltalán? Nem túl nagy? A sínek átszerelhetőek? Az övfeszítő ugyanaz?

Azért kérdezem, mert van egy tetszetős darab, csak sajna Ózdon, úgyhogy kamura nem mennék le, ha nem muszáj....

Ahogy mondtam neked szombaton.

Bontóba kell venni Gastra üléssineket és azokat kell rávarázsolni.

Nem nehéz és szerintem elfér simán.

Az eredeti ülést és a sineket NE bánts. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Ahogy mondtam neked szombaton.

Bontóba kell venni Gastra üléssineket és azokat kell rávarázsolni.

Nem nehéz és szerintem elfér simán.

Az eredeti ülést és a sineket NE bánts. :unsure:

Ok, valahogy én is így gondoltam - a lényeg, hogy beférjen, mert parázok, hogy lehet, hogy szélesebb stb. Egész jó egyébként szemre, nem kéne javítani és nem is tűnik drágának... KLIKK IDE

Mi a véleményetek?

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

A Pályanapon én sem bírtam ki ótózás nélkül... :D

egész jól ment a verda, 3.-ból vissza sem kellett pakolnom... :lol: végig nyomhattam a pedált.

...hogy témánál legyek hozzáteszem, a szoftver frissítésem eredménye 92 Le lett a mérőpadon...

...a gyári 75 helyett, amit ha jóltudom nem a kerekeken mérnek... :lol:

Tudom, hogy ez nem rekord de nekem megteszi... :D

Link to comment
Megosztás:

A Pályanapon én sem bírtam ki ótózás nélkül... :D

egész jól ment a verda, 3.-ból vissza sem kellett pakolnom... :lol: végig nyomhattam a pedált.

...hogy témánál legyek hozzáteszem, a szoftver frissítésem eredménye 92 Le lett a mérőpadon...

...a gyári 75 helyett, amit ha jóltudom nem a kerekeken mérnek... :lol:

Tudom, hogy ez nem rekord de nekem megteszi... :D

Keréken 92 ló? Mérőpadon nem csak azt tudják mérni.

Egyébként szép növekedés bárhogyis.

Link to comment
Megosztás:

...hogy témánál legyek hozzáteszem, a szoftver frissítésem eredménye 92 Le lett a mérőpadon...

...a gyári 75 helyett, amit ha jóltudom nem a kerekeken mérnek... :lol:

Szerintem a 92 pacit sem keréken mérték, mert akkor a motor olyan 110-120 paci lehet.

Viszont ha tényleg annyi az útra levitt teljesítmény, akkor az szép eredmény.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem a 92 pacit sem keréken mérték, mert akkor a motor olyan 110-120 paci lehet.

Viszont ha tényleg annyi az útra levitt teljesítmény, akkor az szép eredmény.

Hát a motort nem bontották meg az bizti...sajna nem én vittem az ótót a tanműhely mérőpadjára

(csak iskolai oktatásra használják, sajna..) de a keréken mért teljesítmény a 92 Le.... :lol:

Amint megkapom a diagrammot belinkelem, azt ugyanis ott felejtette a cimbi... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Igen, ez valóban hihetetlen! Uhuhu nem tudsz nekünk valami szoftver frissítést prezentálni, ami valami hasonló jót csinál ? :lol:

sajnos nem....

a Zopelnél nincs ilyen okosság.... gyárilag

amugy én teljes mértékben tunying ellenes vagyok, ugyhogy én biztosan nem csinálnék neked ilyet, nehogy szétküdd az egynyócat....

szerintem baromság, mert ezeket 75 lóerőre tervezték, nem 92 re. életkor csökkentő egypicit....

Link to comment
Megosztás:

Hát a motort nem bontották meg az bizti...sajna nem én vittem az ótót a tanműhely mérőpadjára

(csak iskolai oktatásra használják, sajna..) de a keréken mért teljesítmény a 92 Le.... :lol:

Amint megkapom a diagrammot belinkelem, azt ugyanis ott felejtette a cimbi... :lol:

Mindenképp keréken mérik, de visszaszámolják a veszteséget. Ettől még lehet hogy keréken annyi, de akkor főtengelyen tényleg 110 körül lenne.

Link to comment
Megosztás:

amugy én teljes mértékben tunying ellenes vagyok, szerintem baromság, mert ezeket 75 lóerőre tervezték, nem 92 re. életkor csökkentő egypicit....

Teljes mértékben igazad van, télre vissza is kerül a gyári progi... :D

Legközelebb meg 2.2 Dti-t veszünk, azt már nem kell "frissíteni"... ;) :lol: :lol:

Ha valakit érdekel feltölthető a progi bárkinek,(Kb.: 10 perc) persze ha 1.7 Dti-je van... :D

Link to comment
Megosztás:

Teljes mértékben igazad van, télre vissza is kerül a gyári progi... ;)

Legközelebb meg 2.2 Dti-t veszünk, azt már nem kell "frissíteni"... ;) :lol: :D

Ha valakit érdekel feltölthető a progi bárkinek,(Kb.: 10 perc) persze ha 1.7 Dti-je van... :D

Jelen.... :D

Fogyiban mennyit dob? Gondolom ezt még nem sakkoztad ki, ennyi idő alatt.... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát én nem igazán szoktam számolgatni a fogyasztásom, ha kevés a nafta löttyintek bele... :D :lol:

Én ezért szeretem a DIESELT... :D Benzines ótónál mindig a üzemanyag szintet figyuztam... :lol:

Ha konkrétan érdekel a fogyi, akkor kicsit ráfigyelek... ;)

Link to comment
Megosztás:

Jelen.... :lol:

Fogyiban mennyit dob? Gondolom ezt még nem sakkoztad ki, ennyi idő alatt.... :lol:

Megint a lábérzékenységen múlik. Nekem gyári értékekkel, 195/60r15-ös gumival 5,8 volt az átlag, azóta 215/45r17-es kerekekkel 6,2. (persze hasonló használat mellett). Majd a téligumival is leírom a tapasztalatot, ha esedékessé válik a dolog! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.