Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

G Astra tuning


FABRO

Recommended Posts

Nem ezért hoztam fekl a témát hogy összekapjatok!Nyugalom emberek!Amusing köszi hogy tettél be képet de ilyeneke tén is találtam de igazából egy közeli érdekelne engem!hogy miylen is az a körlyukas rács!meg érdekelne még az isa hogy miért van bennük egy nagy lyuk?mire szolgál az?

Link to comment
Megosztás:

A G Astrának az orrán annyira alapvető szinte a hűtőrács, mint a Bömösnek a vese.

Ha eltüntetik azonnal elarctalanodik az egész autó! Valami rossz rizsrakétának néztem azt a fekete Aszótrát!! Igaz a sárgát is sikerült a gazdájának jól elbacni!! (szerintem.....)

Szóval igenis dögös rács!!!

Sőt! Ha rajtam múlana a lökös alsó részébe is tennék!

astragschragfron.jpeg

Link to comment
Megosztás:

hello!Nem tud valaki valami okos megoldást valami olyanra ami feldobná az autóm külsejét vagy belsejét?gondolok itt egy müszerfal matricára...de nem arra ami 20 ezer !kérlek benneteket adjatok tippeket!köszönöm előre is!ja és a kocsim: Opel Astra G sedan

Link to comment
Megosztás:

bazsnak igaza van

ezt nem lehet jól és szépen csinálni 'óccsóér'

bár lehet kapni benzinkútnál meg teszkóban kétezerér "sportvéget" kipufogóra meg koponyás váltógombot ;) :lol: :lol: :(

mellesleg nagyon sokat tud doni egy kis toldat a lökösön, vagy g asztránál a géptető tetejét följebb huzni és igy eltakarja az ablaktörlőket

Link to comment
Megosztás:

mégis mire gondolsz?hütőrács érkezik hamarosan meg vannak lámpamaszkok elől s hátul!kipufogó tervbe van!mit tegyek még szted?

Hátra lámpára agasztani? :shock:

Egy kicsit mélyebre húzott hátsó lökös, rácsozás, felni+gumi, némi ültetés, Koni gátlók, toronymerevítő, ilyenek.Sztem sokunknak lennének még 5letei! ;) :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hátra lámpára agasztani? :shock:

Egy kicsit mélyebre húzott hátsó lökös, rácsozás, felni+gumi, némi ültetés, Koni gátlók, toronymerevítő, ilyenek.Sztem sokunknak lennének még 5letei! ;) :lol: :lol:

Mi bajod van a hátsó lámpamaszkommal?előre azt tettem,értelemszerüen hátra is tettem mert ha oda kristály lámpát teszek az már nem az igazi!szal ott is van!egyébként van olyan első lökhárító spoiler amit csavarozás-fúrás nélkül fel lehet helyezni?

Link to comment
Megosztás:

Mi bajod van a hátsó lámpamaszkommal?előre azt tettem,értelemszerüen hátra is tettem mert ha oda kristály lámpát teszek az már nem az igazi!szal ott is van!egyébként van olyan első lökhárító spoiler amit csavarozás-fúrás nélkül fel lehet helyezni?

A tuning lényege, hogy az autót olyanra formáld, ami neked tetszik, amilyennek látni szeretnéd.Nincs két olyan ember, akinek ugyanaz tessene.

Lökös ügyben szét kell nézni, mert elég sok megoldás létezik. 8) :wink:

Link to comment
Megosztás:

A tuning lényege, hogy az autót olyanra formáld, ami neked tetszik, amilyennek látni szeretnéd.Nincs két olyan ember, akinek ugyanaz tessene.

Lökös ügyben szét kell nézni, mert elég sok megoldás létezik. 8) :wink:

Nagyar értékelem a bölcsességed ;) Abba a sok megoldába olyan is van hogy mondjuk gyári első lökhárítóra valahogy felhelyznék egy toldatot anélkül hogy meg kéne furkálni és stb a lökhárítót?

Link to comment
Megosztás:

Nagyar értékelem a bölcsességed ;) Abba a sok megoldába olyan is van hogy mondjuk gyári első lökhárítóra valahogy felhelyznék egy toldatot anélkül hogy meg kéne furkálni és stb a lökhárítót?

Nem olyan bölcselet ez, soxor fogsz még talizni vele.Amúgy itt kecskeméten tudnék olyat, aki tudna segíteni, de n em látom, hogy hol vagy fellelhető.Van csavarozás nélküli toldat is, azt hozzá szokták ragasztani a lököshöz, aztán telibefényezik, és igényesen, szépen megcsinálják, felrakják, álltalában az ezzel foglakozó cégek tele vannak mindenféle prospektussal, határt csak a pénztárcád szab a dolgoknak.De egy jó lökös az autó igazi dísze tud lenni.Utóbbi saját tapasztalat.Szóval csak rajtad áll.

Link to comment
Megosztás:

Nem olyan bölcselet ez, soxor fogsz még talizni vele.Amúgy itt kecskeméten tudnék olyat, aki tudna segíteni, de n em látom, hogy hol vagy fellelhető.Van csavarozás nélküli toldat is, azt hozzá szokták ragasztani a lököshöz, aztán telibefényezik, és igényesen, szépen megcsinálják, felrakják, álltalában az ezzel foglakozó cégek tele vannak mindenféle prospektussal, határt csak a pénztárcád szab a dolgoknak.De egy jó lökös az autó igazi dísze tud lenni.Utóbbi saját tapasztalat.Szóval csak rajtad áll.

Hát semmiféleképpen nem akarok kiadni rá vagyonokat!egy aránylag olcsó kis szolid de mégis sportos megoldás érdekelne!ja és Budapest mellett lakok tehát igazából a pesti hely lenne a legideálisabb!más: hallottam olyat hogy a G Astrán ugye van a lökös alján egy kis fekete gumi egy csíkban, namármost én azt hallottam hogy annak a helyére fel lehet csúsztatni egy iylen kis toldatot ami ugyan kis ratyi de talán mégis kicsit sportosabbá teszi a külsőt!szted igaz lehet ez?Ha nem akkor sem csodálkozom nem először b***nak át!

Link to comment
Megosztás:

Nem olyan bölcselet ez, soxor fogsz még talizni vele.Amúgy itt kecskeméten tudnék olyat, aki tudna segíteni, de n em látom, hogy hol vagy fellelhető.Van csavarozás nélküli toldat is, azt hozzá szokták ragasztani a lököshöz, aztán telibefényezik, és igényesen, szépen megcsinálják, felrakják, álltalában az ezzel foglakozó cégek tele vannak mindenféle prospektussal, határt csak a pénztárcád szab a dolgoknak.De egy jó lökös az autó igazi dísze tud lenni.Utóbbi saját tapasztalat.Szóval csak rajtad áll.

ja-ja, egy szép toldat fényezéssel olyan 35-40 körül megvan és nagyon feldobja az autót. Szerintem...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.