Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

G Astra tuning


FABRO

Recommended Posts

Hát semmiféleképpen nem akarok kiadni rá vagyonokat!egy aránylag olcsó kis szolid de mégis sportos megoldás érdekelne!ja és Budapest mellett lakok tehát igazából a pesti hely lenne a legideálisabb!más: hallottam olyat hogy a G Astrán ugye van a lökös alján egy kis fekete gumi egy csíkban, namármost én azt hallottam hogy annak a helyére fel lehet csúsztatni egy iylen kis toldatot ami ugyan kis ratyi de talán mégis kicsit sportosabbá teszi a külsőt!szted igaz lehet ez?Ha nem akkor sem csodálkozom nem először b***nak át!

én spec még nem hallottam ilyet, de attól még lehet

Link to comment
Megosztás:

G Astrán ugye van a lökös alján egy kis fekete gumi egy csíkban, namármost én azt hallottam hogy annak a helyére fel lehet csúsztatni egy iylen kis toldatot ami ugyan kis ratyi de talán mégis kicsit sportosabbá teszi a külsőt!szted igaz lehet ez?Ha nem akkor sem csodálkozom nem először b***nak át!

Én még személy szerint nem hallottam róla, de ez még nagyon nemjelent semmit.Érdemes szétnézni, felhajtani ezeket a cégeket, és árajánlatokat kérni, akár telefonon, emailben, hogy mit mennyiért tennének fel.

Nekem pl. Rastalos gépének első arculata nagyon tetszik.Olyan pont atomkirályul sikerült darab.

normal_IMG_2348.jpg

Link to comment
Megosztás:

Én még személy szerint nem hallottam róla, de ez még nagyon nemjelent semmit.Érdemes szétnézni, felhajtani ezeket a cégeket, és árajánlatokat kérni, akár telefonon, emailben, hogy mit mennyiért tennének fel.

Nekem pl. Rastalos gépének első arculata nagyon tetszik.Olyan pont atomkirályul sikerült darab.

normal_IMG_2348.jpg

Hát ezt nem vitatom, és pont egy iylen lökhárítót szeretnék!hihetetlen nagyon ######án néz ki és sztem aránylag elérhető áron is adják!értekeznék én cégekkel szívesen csak azt sem tudok kit keressek ilyen ügyben!egyébként ez a piros astra amit belinkeltél, ennek a spoilere vajon csavaros lehet? :roll: és én úgy gondolom hogy oldalra és hátulra egy darabig nem is kéne semmi miután egy ilyen fent van!esetleg annyit kéne tennem hogy lefujatnám színre a küszöböt azt hello szia :wink: de persze a ti véleményetek érdekel leginkább mert én még nagyon kezdő vagyok e téren!

Link to comment
Megosztás:

Nem tom hol érhetném el a srácot,viszont láttam a gépét gyorsuláson!DE mindenekelőtt azon röhögtem kb 2és fél percet hogy hátul az Astra feliratot Rasta-ra cserélte!eszméletlen nagy volt ;) Hol tudnám elérni a fickót?

Mi legyen a Newl bűntetése, hogy nem olvas pár mást témakört is ? :twisted:

http://www.opelforum.hu/viewtopic.php?t=826&start=60

normal_IMG_2348.jpg

Link to comment
Megosztás:

kavics ez tuti jól müködő megoldás? mert akkor rohanok venni olyan fóliát :lol:

(vagy előtte lepróbálom alufóliával ;) :lol: )

én még nem próbáltam... meg kell kérdezni, hogy bírja-e azt a hőterhelést amit esetleg a motorháztető belsejében kap..... meghát felrakáskor jópárszor le kell tisztítani...

eddig ami a motorháztető felső felére került fóliadekor még egy se jött le....

az alufólia se rossz megoldás, főleg ha nagysebességnél elkezd zizegni :wink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.