Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


Recommended Posts

Kellene nekem Corsa C -hez vmi kapcs rajz a gyári rádióhoz, pontosabban az érdekelne, melyik színű vezeték a hangszóróknál a pozítív, negatív?

Ráadásul a jobb és bal ajtókban illetve a csipogóknál is más-más színű a vezeték színe.

Köszönettel!

Link to comment
Megosztás:

Hi Mindenki

Wesz közbenjárásával(alapanyag) kicserlétem a hall-t és a gy. modult. Idáig indult, de volt már ilyen.

Majd több kilométer után nyílatkozok bőveben.

Köszönöm mégegyszer Wesz :)

Lenne még egy kérdésem a hütőventilátornak vizhofok szerint mikó kellenne kapcsolnia?

Link to comment
Megosztás:

Hi Mindenki

Wesz közbenjárásával(alapanyag) kicserlétem a hall-t és a gy. modult. Idáig indult, de volt már ilyen.

Majd több kilométer után nyílatkozok bőveben.

Köszönöm mégegyszer Wesz :)

Lenne még egy kérdésem a hütőventilátornak vizhofok szerint mikó kellenne kapcsolnia?

Ha jól emléxem első fokozat 96 után kapcsol.Vagy 98?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Megint egy új tag aki persze egy kérdéssel fordul hozzátok.

C Vectra 2002 Comfort. Akárhogyan keresem a fedcomp-ban a megtett utat, fogyasztásos adatokat, stb. nem találtam semmit. Ezek szerint a Comfort felszereltségen ez nincs benne? A 2. kérdés, hogy ez valahogy bele rakható és kb milyen költségekkel.

Mert kicsit vicces, hogy be tudom állítani a nyelvet 6-8 közil, de, hogy azt valamire is használjam, hát....

köszi a válaszokat.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A sgitségeteket kérném.

A van egy külön riasztó beépitve ami távirányitós és felhuzza az ablakokat és bezárja az azjtókat.

Kb 4-6 óra után töbször találkoztam hogy nyitva a központizár!

A bezáráskor megnézem és lezár minden ajtó!

Mi okozhatja ezt? kicsit aggasztó a jelenség!

Az akumlátor merülése okozhatja?

kimit tudna tanácsolni?

Link to comment
Megosztás:

Ha az utszakasz jeladóra gondolsz, akkor az a műszerfalban, a km óra hátsó felén van

A kivillogtatásnál 24-es hibakód: (Sebesség érzékelő) Régebben, emlékeim szerint mintha beszéltünk volna róla. Aszem az óra környékén van ahogy mondod..... De pontossan hol is????

Mert az alapjárati szelepet is kidobta pedig fél éve vadi új van benne.... Nem tudom nem -e függ össze a kettő, azaz (rossz az egyik azt kihat a másikra).

Elsőnek kicserélem a seb..érzékelőt, csak jó volna tudni meljik is az...

Link to comment
Megosztás:

A kivillogtatásnál 24-es hibakód: (Sebesség érzékelő) Régebben, emlékeim szerint mintha beszéltünk volna róla. Aszem az óra környékén van ahogy mondod..... De pontossan hol is????

Mert az alapjárati szelepet is kidobta pedig fél éve vadi új van benne.... Nem tudom nem -e függ össze a kettő, azaz (rossz az egyik azt kihat a másikra).

Elsőnek kicserélem a seb..érzékelőt, csak jó volna tudni meljik is az...

Mint írtam az óra hátulján csatlakozik rá a fóliára szerelt csati, a km óra felső részén.

Link to comment
Megosztás:

Akkor erre gondolsz ugye? (az a fekete izé...)

Lehet szerinted ezt külön kapni?

http://www.kepfeltoltes.hu/080226/12959688...ltoltes.hu_.jpg

Nem biztos, hogy cserélni kell. Lehet kontakthiba is, a fekete jeladónak a nyákja lóg ki, arra szorítja rá a fémbilincs a fóliát. Ott kellene oxidmentesítést végezni, meg azokat a csatikat is meg kell pucolni, amik a műszerfalra mennek. Én még azt is elkövettem velük, hogy a fóliasáv és a fehér műanyag ház közé ragasztottam pár réteg szigetelőszalagot, így amikor beledugod a csatlakozót, szorosabb, jobban összenyomódnak az érintekezők a fóliasávokkal.

Egyébként lehet külön kapni pl. Csergőben.

Link to comment
Megosztás:

Nem biztos, hogy cserélni kell. Lehet kontakthiba is, a fekete jeladónak a nyákja lóg ki, arra szorítja rá a fémbilincs a fóliát. Ott kellene oxidmentesítést végezni, meg azokat a csatikat is meg kell pucolni, amik a műszerfalra mennek. Én még azt is elkövettem velük, hogy a fóliasáv és a fehér műanyag ház közé ragasztottam pár réteg szigetelőszalagot, így amikor beledugod a csatlakozót, szorosabb, jobban összenyomódnak az érintekezők a fóliasávokkal.

Egyébként lehet külön kapni pl. Csergőben.

Köszi FPepe, megügyködöm azt kiderül.........

Link to comment
Megosztás:

HELP!

Szeretnék utánnajárni, hogy mijen alapjárati motor kell a C14NZ-hez.

Segítségét szeretném kérni 1-2 ijen mocival rendelkező kartársnak.

Van egy erős gyanum, hogy két féle van..... nehéz így leírni...

Két féle feje van, ami zárja illetve nyitja a kis lukacskát amiben dolgozik.

fénykép kellene

Nagy help volna!!!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.