Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Olympia-Rekord


Recommended Posts

  • Hozzászólások 150
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Valamelyik nap, átvittem a Blitz-hez a Rekordom, mert lejárt a műszakija. Szeptember óta nem volt beindítva...

Öreg motoros révén, először levettem a légszűrő tetejét, öntöttem egy kis benzin a karbiba, majd indítóztam, és a harmadik motorfordulatra beindult! Az akksi sem merült le, pedig ezt az akksit, uhuhu vette ki a kukából 3 éve (eredeti opel akksi)....

Igaz hogy "öreg járgány szivatóval indul", de azt elsőre teszi!

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...

Azért ez nem semmi! Akkor még nem spóroltak az anyaggal! Tomi, az alja is annyira egyben van, mint a többi? Akárhogy sasolok, egy nyomorult rozsdafoltot sem találok rajta a lökhárítón kívül. Gondolom, a be ajtó előtti és a jh kerék mögötti folt is inkább csak festék megpattanás, és a motortér sem tűnik vészesnek. Sok szerencsét hozzá a srácoknak!

Link to comment
Megosztás:

"Nagy Gábor haverom 17-éves öccse vette ezt a P1-est 50 ezer forintért.

Az első szélvédője hiányzott és a bal első sárvédője van megnyomva.

Amúgy hiánytalan a kocsi. (van rengeteg alkatrészük mert ősszel bontottak kettő ilyen autót)"

látom ő is meg lett fertőzve! :-)) Amúgy gratula a géphez, nekem tetszik! Egész jó alapnak tűnik így képeken, és az ára is korrekt volt! Remélem mihamarabb valami csodát varázsolnak belőle!!!! Hogy ne csak a Cece Gabi kocsija legyen az egyetlen P1-es a veterán opel találkozókon!!!! Mindig öröm, ha egy ilyen vas jó kezekbe kerül!!!!!

Link to comment
Megosztás:

Ez nem számít szentségtörésnek a veterános körökben? Szerintem egyébként nagyon gyönyörű lett.

Nem hiszem! Mondjuk a megrögzött eredetiséghez ragaszkodók biztos fogják a fejüket, de ez nem egy nagyon népszerű típus veterános körökben, gyári állapotban nekem kicsit semmit mondó, de így nagyon ott van! És lehet azzal, hogy ezt valaki így megépítette megmentett egy példányt az enyészettől, meg kellenek ilyenek is a gyári állapotúak mellé! Szerintem! :)

Link to comment
Megosztás:

  • 1 year later...
Egy '51-es Olympia új élete:Képekképekképekkkkkkkkkkkkkkkkkkk

ANYUDDDDDDDDDDDDDDDD

huhh bocsi, ez muszáj volt. Imádom a modernizált öreg gépeket.

Nagy Gábor haverom 17-éves öccse vette ezt a P1-est 50 ezer forintért.

Az első szélvédője hiányzott és a bal első sárvédője van megnyomva.

Amúgy hiánytalan a kocsi. (van rengeteg alkatrészük mert ősszel bontottak kettő ilyen autót

Már tudom, hogy honnan csórta a Peugeot a nagy nyitottszáj hűtőrács mintát, most meg a Fokusznak is betették. undirító

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 4 years later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.