Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Matricás rendszámtábla


Amusing

Recommended Posts

  • Hozzászólások 100
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Szeretnék a kocsira matrica rendszámtáblát, hogy kell és kinél, és főleg mennyiért lehet olyat csináltatni?

Gondolom nem úgy müxik, hogy kinyomtatom és felrakom

ugytudom az EU-ban ilyen nincs...de ezt mondjuk csak félfüllen hallottam, meg fórumokon elszórt morzsákból csipegettem

bár ha meg tudod indokolni, hogy a Te kocsidra csak igy lehet felrakni akkor gondolom legálban használhatod...de tuti kell átalakítási engedély...ebben az országban még a Wunderbaumra is engedélyt kell kérni 20 helyről sz@rrá alázva magad minden kis csöpögős pöcsű aktakukac előtt

Link to comment
Megosztás:

kicsit már nem adnak ki, csak a normállal megegyező, nagyméretűt, ára kb 25e forint

olyat elvileg meg tudsz csinálni (talán), hogy kérsz egyet, lesz engedélyed és csináltatsz plusz 3ezeré egy kicsit is, pótlás címen és azt rakod fel

az engedélyen meg nem szerepel méret, csak dátum :?

Link to comment
Megosztás:

:)

pedig utcai autón is láttam már olyat, bár azt már nem tom, hogy szabályos volt-e, de mindenesetre rajta volt és iszonyú szépen nézett ki.

Akkor viszont másik kérdés:

hol lehet szürke rendszámtábal keretet venni?

A rendszám, ha megnézed még unió előtti lehetett, egyébként én is úgy tudom, hogy már nem lehet május 1.-e óta ilyet feltenni.

Arra a gyagyi alukeretre gondolsz? inkább lépj be a klubba és kapsz opelklubos keretet :!:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Én még tavaj beszéltem a kpm-el de már akkor rájöttem, hogy legális kisrendszámom nem lesz.Elmentem egy dekoroshoz és csináltattam vele. 8) Olyan jól sikerült,hogy több rendőrhaver is megkérdezte: hogy engedélyezték neked? De azért tarcsiban a csomtart-ban lapul az eredeti nagyrsz.

Link to comment
Megosztás:

Én még tavaj beszéltem a kpm-el de már akkor rájöttem, hogy legális kisrendszámom nem lesz.Elmentem egy dekoroshoz és csináltattam vele. 8) Olyan jól sikerült,hogy több rendőrhaver is megkérdezte: hogy engedélyezték neked? De azért tarcsiban a csomtart-ban lapul az eredeti nagyrsz.

megadod a dekorosod telefonszámát??? :roll:

én is csináltatnék.........

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.