Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Hát bizok benne hogy elég ügyes leszek a feladathoz. Müszaki szakközépbe ...

A conradban (www.conrad.hu) veszek olyan ledet ami gyárilag magasfényű szórt fényt ad és gyárilag benne az ellenállás.

Tehát elvileg foltos se lesz meg ellenállást se kell beleberhelni.

Vagy kapható az ellenálláshoz kötény ami szétszórja a fényét..

Szóval van pár alternativa..

AtiKaaaH

Hmmm...ez a Conrados led érdekel...próbáltál már ki ilyet? mennyire szórja szét? Megsassolom az oldalukat..rajta van?

Link to comment
Megosztás:

conradnak elég tré az oldala... nincs rajta semmi, csak 1-2 action...

Mit értünk Tré oldal alatt? Hát aláirom hogy nem olyan mint a vodafonnak a www.vodafone.com/flash/futures oldala hogyha megdöglenék akkor se tudnám megcsinálni , de a Conradé nem olyan szar . Amilyen egy elektronikai boltnak kell arra tökéletes.1000 alaktrész, akármi amit árulnak , képpel, információval és árral szolgálnak. Sokkal szarabb lenne ha csak egy lista lenne XLSbe hogy nesze ezek vannak. Itt kép és ár ÉS INFO is van hogy mire használhatod.. Nekem pont az volt a gáz hogy annyi minden okosságot találtam hogy nem tudtam mihez nyúljak. Csak venni kell a fáradtságot hogy megkeresed a sok osztály között.

LACI4

Ha te sem találsz semmit , akkor megkeresem neked amiket én potenciális eszköznek találtam a müszerfalba..

(van mégegy elektros cég ahol én vásároltam, ott aztán van minden ami elektronika, sajna a nevét már nemtudom,de a Határ úti EuroPark mögött megy az Üllői út, ott a tűzoltóságnál elfordulsz jobbra ha kifele mész a városból és ott van. /nem a LOMEX -az az Árpád hídnál van )

Ati

Link to comment
Megosztás:

Srácok! Én ezt ugy szoktam csinálni hogy megnézema conradba hogy mi kell , hogy néz ki, aztán elmegyek egy olcsobbhoz és ott megveszem.:DDD

Na most A Conradnak tényleg drágák az árai, de arra jó hogy tudd mit keresel.:DDD

Újpest a M3 metro egyik vége a Határ út a másik. :)

Igen a város másik szélén van...:lol:

Link to comment
Megosztás:

Udvozlet Nektek, forumlakok :D

Uj vagyok errefele, es ezek a gyonyoru optikaju lampatestek egyszeruen osszeszoritjak a szivem.. 8)

Nemreg lettem egy 3ajtos F Astra tulajdonosa, es iziben kicsereltem a muszerfalvilagitast kekre, ami imho eleg jol sikerult, majd csinalok kepet, ha erdekel valakit.

Van esetleg itt szegedi? Egy Timar utcaban levo tuninguzletet mar felkerestem ket honapja ilyen optikas fenyszorok utan kutatva, es ott jol megmondtak, hogy rendelni lehet majd valamikor, de nem tudjak (meg) milyen aron, es hogy mennyi idon belul. Saccra 40-50 ezerre mondta a hatso ket burat a srac. Szal nem olcso... Asszem megint elnezek arra, es irok, ha van vmi fejlemeny. :) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Udvozlet Nektek, forumlakok :)
Üdvözlet neked is radu :lol:

Uj vagyok errefele, es ezek a gyonyoru optikaju lampatestek egyszeruen osszeszoritjak a szivem..  8)

Valóban szépek, de Caravan-hoz nem lelek :roll:

De legalább nektek van lehetőségetek választani a felhozatalból :D

Nemreg lettem egy 3ajtos F Astra tulajdonosa, es iziben kicsereltem a muszerfalvilagitast kekre, ami imho eleg jol sikerult, majd csinalok kepet, ha erdekel valakit.

Én szívesen megszemlélném a képeket.

Link to comment
Megosztás:

Az én műsz falam meg minden egyébb vill vackok pirossal lettek megcsinálva bár sufni tuning de nékem tecccik az én tapasztalatom hogy,piros,sárga,zöld led 40ft/db +ell álás 10ft/db a kék 380ft/db a fehér 430ft/db mind magasfényű nos én némi testvéri forrasztó pákás segít séggel kb 500 ft beruházásával 4 hour alatt megoldottam persze nem akartam dicsekedni mert a kék a menő manó :) :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Noss sajnos pc antitalentum vagyok de személyesen megnézhető 3 naponta a 3 ker ben 3 perc alatt hi hi hi :) :lol: :D :lol: azért majd megpróbálom vasnap felrakni bár amilyen szép motortereket meg egyebeket látok az én /mások szerint betegágyammmal /csak kulloghatok

Link to comment
Megosztás:

Haverom most vitte el a 4 aluját full felujításra. Fényezés, padkázás javítás, tojás ból köralak gyártás stb... 30000.- lessz a négy db. Az Szentmihályi úton az éjjel nappali gumisnál csináltatja ott van az M3-as felüljáró közelében.

azért ők is elég érdekesek tudnak néha lenni :idea: én mellette lakom nemsokkal és már eccer-kéccer leptek meg hülyeséggel, amit a mai napig nem értek... de korrektek az 100, mert csomó hülyeséget csináltak meg már ingyé :)

Link to comment
Megosztás:

No, ha itt vannak a nem tul jol sikerult kepek... 8)

Megprobaltam viszonylag kicsi kepeket beszurni, a tobbi itt talalhato:

http://linux.gyakg.u-szeged.hu/~radu/phoenix/

Dscn2386_s.jpg

Dscn2387_s.jpg

Dscn2389_s.jpg

A kzoepso muszerfal eloben sokkal jobban fest, mint a kepen, de sebaj :)

A LEDeket leginkabb a foglalatokba epitettem be, elotte kiszedtem az izzokat. A futeskonzolnal mas volt a helyzet, ott maskepp oldottam meg (muanyagragaszto, meglepoen jol sikerult:D)

Az ulesfutes es kodlampa gombokkal szivtam a legtobbet, de nagyon jol sikerultek. A fenyszoromagasasag-allito es a lampakapcsolo sem volt tul bonyolult feladat. A muszerfal szetszedese viszont megizzasztott :lol: De a lenyeg, hogy sikerult :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.