Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

C20XE átépítésnél természetesen ne feledkezzünk el a fék upgrade-ről sem, min. 256-os kell előre, hátulra meg erősen javasolt a 260-as tárcsafék. :D

Hááát elöl már 256-os, hűtőt tárcsák vannak. Hátulra nem terveztem tárcsaféket :) :D Mennyire javasolt? Erősen, vagy nagyon nagyon erősen?

Link to comment
Megosztás:

Szerintem nem véletlenül kapott gyárilag a C20XE Astra F GSi tárcsaféket hátulra + merevítéssel, ha jót akarsz nem spórolsz ezen saját tapasztalat alapján. :D

Azért nem kell lebecsülni a dobféket sem, másérszt kérdezd már meg Demót, mi a véleménye a tárcsafék befogásról... :)

Link to comment
Megosztás:

Te is szoktad az angol fórumokat olvasgatni és tudod, hogy még turbós corsák is gurulnak dobfékkel... :)

Tudom, de ha Peti is berakta volna a megfelelő szabipatront akkor nem lett volna gond. A durva corsak dragre épülnek, ott meg ugye mind1.

Astran más a helyzet, mert volt gyárilag is tárcsa, tehát nagy bonyodalmat nem okoz...ha elöl is gyári van. Itt fórumon is járt már úgy ember, hogy előre feltette a 288ast, és oda több folyadék kellett volna, mint a 256 nyereghez, viszont hátra ment ugyan úgy a lötyi és hamarabb fogott..aztán megvette a megfelelő patront és most nincs baja. :D

Link to comment
Megosztás:

Astran más a helyzet, mert volt gyárilag is tárcsa, tehát nagy bonyodalmat nem okoz...ha elöl is gyári van. Itt fórumon is járt már úgy ember, hogy előre feltette a 288ast, és oda több folyadék kellett volna, mint a 256 nyereghez, viszont hátra ment ugyan úgy a lötyi és hamarabb fogott..aztán megvette a megfelelő patront és most nincs baja. :)

Így van.

Én csak azt mondom azért nem szabad a jó dobféket sem lebecsülni. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.