Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Lacee:

Morcosítás: http://www.gsi.hu/hernad/index.html

Ezek szerint 20+fény. Ami szerintem nem olyan eget rengetően sok ahhoz képest hogy szemöldök 15 és az csak 2 db műanyag. Nemtudom te hogy vagy vele, de nekem nagyon nem tetszik az a lyuk ami a maszk és a motorháztető közt van. Erről jut eszembe, neked nincs ott az a 2 gumicsík vagy csak nem látni a képeken? Amúgy az egyik szemöldök variációd nagyon tetszik, bár szerintem egy kicsit lentre húztad (majdnem a lámpa közepéig ér), de nagyon állat.

Lámpa: A rend őre nem biztos hogy mindig tolerálná ezt a megoldást. Én személy szerint maradnék a fehér-piros megoldásnál (astra gondok/karosszéria), vagy a gsi félénél. Abba tuti nem köt bele senki és sokkal jobb mint a hagyományos.

Tiv: Csak ha igényesen ki is van festve. :)

Link to comment
Megosztás:

És ez biztos, hogy utólag lett fújva? Mert azért egy olyat mint a Gsi-n van nem egyszerű... :roll: ...pl. hogy szeded szét, és mennyire? Mert ugye a gyáriból is csak a "panelt" lehet kiemelni.

Kérdés az is, hogy egy ilyen "krómozott" felületen mennyi ideig marad meg a festék...

Link to comment
Megosztás:

nekemugyanilyen és még eccer seem szívattak meg vele, annak ellenére,h a sportdobot is megnézték,h kpm-es-e :?:  :!:  :!:  :!:

akkor te szoktál a Hungárián parkolni a Siemens épület meg a benzinkút között. Sokszor láttam már a kocsid és irigykedek, hogy milyen jol néz ki a fehér ezzel a sötét lámpával :)

Link to comment
Megosztás:

AZTEC!

Mondom én ienért sirok!Tied hogy készült? Egész pontosan?! Egyszersem szopattak + a rendörök? Mübiz. kéne eredetileg? Hogy tudok oat hamisitani?! :) pls irkálj picit bövebben erröl a mütétröl!! thx elöre is...Amugy a fehér lámpa is zoral csak mint már vlki irta ...enyhén olcsó :lol:

jah én minden nap a hungáriánál közlekedem de nem láttam még ien verdát ...hol állsz pontosan?

Na Hali

Link to comment
Megosztás:

Üdv az uraknak!

A fehér Golf az enyém volt. A lámpát szétszedtük, és ezt meg lehet csinálni valszeg mindegyikkel. Brutális volt, nem mondom, mert nem melegítve lett, hanem szétvágva. Viszont: a fényező lefújta a belsejét, majd egy speciális ragasztóval össze lett ragasztva, végül pedig le lett fújva a külső része is (az üveg mellett). Az illesztés lehetett volna szebb is, de ha lecsuktam a hátulját nem látszott semmi. Ja, és nem ázott be soha.

A baj inkább az, hogy nem tetszett vele a kocsi, csak olyat akartam, ami nem jön szembe velem mindig. Ha maradt volna a kocsi, sima fehér lámpa megy bele megint...

Sok szerencsét a barkácsoláshoz :wink:

Link to comment
Megosztás:

akkor te szoktál a Hungárián parkolni a Siemens épület meg a benzinkút között. Sokszor láttam már a kocsid és irigykedek, hogy milyen jol néz ki a fehér ezzel a sötét lámpával :lol:

:mrgreen: azaz :!: jahh sajnos melózni is kő néha... egy szar ebben a hungárián való parkolásban,h lemosom a cangát és 2 nap alatt van 1 2színű autóm: bal oldal matt szaros, jobb oldal metál fehééér :?

@Lacee: off történt az úgy,h kicsináltam a civicem és kellett gyors-gyors 1 verda, ezt megláttam apáméknál, jól megvettem és mikor hazavittem láttam,hogy csújnya sárga indexeim vannak on elsétátam az autosunba vettem 12 vagy 9 euróér búrafestéket, hazamentem és 7végén lefújtam a búrákat... ennyi :) engedélyezni nem is tudom,h lehet-e ilyet, mert a műszaki vizsgák általában előre le vannak zsírozva. de már volt,h csákvárról hazafele darabokra szedték a verdám a pékek és a kipuffrencceren is becsekkolták a kpm engedélyt, mert már nem tudtak mit kitalálni, de a lámpákra egy szót sem szóltak :!: ( :idea: talán mert éjszaka volt :?: :roll: )

Link to comment
Megosztás:

Re

Nah asszem Tiv mondtad h akarsz mükörmöt? :lol: növéremnél lehet rendelni tuning mükörmöt.... :)

Jah Aztec thx az infót lámpárol....asszem nem fogom megcsnálni ezt a szinezés dolgot a búrán mert amien mákom van engem tutira szopatnának :D egyszoval most még kerülöm az ien eseteket...

Asszem ennyi...

Bye

Link to comment
Megosztás:

....asszem nem fogom  megcsnálni ezt a szinezés dolgot a búrán mert amien mákom van engem tutira szopatnának :D egyszoval most még kerülöm az ien eseteket...

Bye

túl egyszerű lenne megcsinálni, mi :?: :)

most még kerülöd? és késöbb majd nem :?: jáj ez elég fura :lol:

én gyerekkoromban rendőr akartam lenni, de aztán jött az általános ás mindjárt kiderült,h túlképzett lennék jagellónak :twisted: na azóta kismilliószor konfrontálódtam velük és sosem én kezdtem :roll:

Link to comment
Megosztás:

Hali!

nekem a lámpabúrám csak fóliázva volt/van de ot is csak az index részét sötétítettem le a fék/helyzetjelzőt hagytam eredetire (nekem igy tetszik) és a zsándár a Szentmihályi úton kikapott a sorból és egyből belekötött...mire én mosolyogva odaballagtam a búrához, megkapartam a sarkát és lehúztam ról, majd a kezébe nyomtam, és visszakérdeztem, hogy milyen sötétítésről beszél :?: :) Nah ekkor elcsattant a szar az agyában és szétszedette velem az autót (Eü, izzokészlet, elakadás3szög, stb)...mivel minden megvolt, igy nem tudott velem mit csinálni és kénytelen volt elengedni.

Másnap lementem és a sablonom alapján kivágtam egy ujabb foliadarabot és felragasztottam :lol:

Szal szerintem ez zsándár kérdése hogy bele köt, avagy sem...

Üdv:Madison

Link to comment
Megosztás:

teljesen igazad van az sokkal jobb megoldás, én csak nemrég ismerkedek az iparral... és megtudtam,h létezik ilyen festék, s mint légy a szarra lecsaptam :oops:

ha meglesz nemsokára remélem az új 92es autóm, akkor azon már az általad említett módszer lesz alkalmazva,ha belémkötnének végre dobhassak a rendetlenség őreinek egy mosolyt én is, ahogy Te tetted :!: :wink:

Link to comment
Megosztás:

még miután behoztuk a kocsit mo.ra - természetesen porig ültetve... Pesten párszor megállítottak, kiszedtek a forgalomból. Az esetek 90%ban az alábbi kérdések/mondatok hangzottak el:

(-a "Tisztelet az uraknak, miben segíthetek?" bevezetés után...)

1.)-szép az autó! 8)

2.)-most hozták külföldről? 8)

3.)-mennyibe került? 8)

4.)-lehalkítaná azt a kib@szott zenét? :twisted:

5.)-nem fázik? :twisted:

6.)-maga túl gyorsan jött!

-ezt miből tetszik gondolni?

-nagy volt a kocsi hangja! :twisted:

Link to comment
Megosztás:

még miután behoztuk a kocsit mo.ra - természetesen porig ültetve... Pesten párszor megállítottak, kiszedtek a forgalomból. Az esetek 90%ban az alábbi kérdések/mondatok hangzottak el:  

(-a "Tisztelet az uraknak, miben segíthetek?" bevezetés után...)

1.)-szép az autó!  8)  

2.)-most hozták külföldről?  8)  

3.)-mennyibe került?  8)  

4.)-lehalkítaná azt a kib@szott zenét?  :twisted:  

5.)-nem fázik?  :twisted:

6.)-maga túl gyorsan jött!

 -ezt miből tetszik gondolni?

 -nagy volt a kocsi hangja!  :twisted:

Hasonló eset velem is történt. Mentem az M1-esen Győr felé. Sötét volt már. Teljesen szabályosan 130-140-el mentem. A leállósávban RS octávija 30-al. 500 méter után látom, hogy a rendőr jön utánam, mellém ér bekapcsolja a kéket lehúzódok. Két fiatal kölyök kiszáll egyik elkéri a papírokat a másik meg körbejárja az utót és a visszapillantóba nézem, nehogy lelopjon valamit.

Egyik a papírral szarakodik. a másik körbeért a kocsin odajon kérdezi

Ez egy gsi?

Mondom: Igen

erre ő odafordul a másikhoz és mondja:

Nalátod!

Köszön elmegy...

Link to comment
Megosztás:

Aztec!

Igazság szerint nem lenne nehéz megcsinálni ha csak fujni kell és nem kell polirozni vagy iesmi....csak ezt a dögöt néha más is vezeti és nem tom vállalni érte a felelöséget szal csak oan dolgokba fog6ok egyelöre amihez van mübiz. om vagy nem kell hozzá....a lámpabura felének foliázása nemtom hogy néz ki de igy elsöre nem tetszik az 5let..sztem fullba jol néz ki....nah ez a helyzet...by

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.