Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

"Elküldve: 2004-Márc.-09, 7:26 pm Hozzászólás témája:

--------------------------------------------------------------------------------

Nem tudok honlaprol, de jobb hireim is vannak:)

Tizedannyi aron megtalaltam az atlatszo cuccokat!! Szeged, Kovacs Auto

http://www.kovacsauto.hu/ itt katalogusok

1850 Forint / darab! Oldalindex is vhol ekorul van

Sedant nem kerdeztem, de nem jellemzo, hogy volna szerintem."

radu hozzászólása

Ize, ez nem a Lexxus-style dolgokra vonatkozott, hanem az atlaszo burakra! A Lexxus-optikas cuccot talan rendelesre tudtok szerezni Szegeden, a Timar utcaban (Romai korut egyik mellekutcaja)

Link to comment
Megosztás:

Ez mind szép meg jó, USA meg minden, de lenne vmi ötleted ahhoz, hogy esetleg miképp lehetne megcsinálni? :)

Mert az a gép aminél olvastam, az nem automata volt.....csak azért mégse illett volna felhivni a hirdetőjét,

hogy "bocs a gép nem érdekel, csak az, hogy miképp lett távirányitós" :D

Esetleg vmilyen ötleted van az ügy érdekében? THX! :D

Akkor nézd meg ezt: delton.hu

Ezen belül kapuautomatizálás :arrow: távvezérlők.

Nekem egy négycsatornás van, egyik gombbal a riasztó kapcsol ki-be, a másik a csomagtartót nyitja, a maradék kettővel pedig a kilincs nélküli hátsó ajtókat fogom nyitni. Egyébként meg arra kötöd be, amire akarod, full freestyle! És nem drága, tizenpárezerért megvehető!

Link to comment
Megosztás:

Akkor nézd meg ezt: delton.hu

Ezen belül kapuautomatizálás :arrow: távvezérlők.

Nekem egy négycsatornás van, egyik gombbal a riasztó kapcsol ki-be, a másik a csomagtartót nyitja, a maradék kettővel pedig a kilincs nélküli hátsó ajtókat fogom nyitni. Egyébként meg arra kötöd be, amire akarod, full freestyle! És nem drága, tizenpárezerért megvehető!

KÖSZÖNÖM GPont!

figyu, neked melyik van azok közül, mert a delton.hu-n egy csomó fajta van.... ? Vagy melyiket tudnád ajánlani?

Mert itt láttam sokkal olcsóbbakat is, meg drágábbakat is, de nemtudom melyik lenne a tuti.....

Mégvalami: könnyű bekötni? :oops:

Előre is KÖSZÖNÖM a válaszod!

Seth

Link to comment
Megosztás:

figyu, neked melyik van azok közül, mert a delton.hu-n egy csomó fajta van.... ? Vagy melyiket tudnád ajánlani?

Mert itt láttam sokkal olcsóbbakat is, meg drágábbakat is, de nemtudom melyik lenne a tuti.....

Mégvalami: könnyű bekötni? :oops:

Ugyannincsmit! :)

Nekem ez van:

pic5348007.jpg

Persze a kulcsot már én faragtam bele, meg a fehér LED is saját fejlesztés. De létezik kétgombos, ugrókódos

(genetikailag hiperpigmentáltaknak rumungrókódos :D ) verzió is, az olcsóbb. Az az, amelyiknek van egy nagyobb fekete,

meg egy kisebb zöld gombja.

Bekötni meg... Tulképpen eccerű, ha van némi gyakorlatod az ilyesmiben.

Link to comment
Megosztás:

Jáááá! Most nézem, ezek leszedték a képeket!

Naszóval az enyém GG Slave Box 4ZB néven szalad, 6750+fa, ehhez kell még távirányító amit szintén eltűntettek a listáról... Asszem, 3-4e körül van áfásan.

A kétcsatornás, a CS 04 R2 nevű, 8713+fa, tokkal vonóval, távval együtt.

Na mostmár pontos voltam. 8)

Link to comment
Megosztás:

Hello

Olyan kerdesem van hogy probalkozott valaki mar azzal hogy az autojan megcsinalja hogy az index vilagicson halvanyan mint az amerikai stilusu autokon.Nem igazan van elkepzelesem hogy aljak neki.

mármint ha indexelsz akkor ne villogjon hanem világítson??

nincs arra vmi kressz szabály, hogy villognia kell? ezt derítsd ki mielőtt ki hazánk "élő-fába-is-belekötöd-kussojjákisköcsög-10ezerdenemláttukegymást rendőrei ebbe is belekötnének

Link to comment
Megosztás:

Hello

Tud nekem valaki ötletet adni hogy mit lehet kezdeni egy 1.7 Td (isuzu) motoros opellal. hol erdemes piszkalgatni a motort hogy esetlek egy kicsit többet adjon le (Szivó, kipufogo resz kivetelevel). persze olyan megoldas erdekelne amit halando meg tud fizetni megdobja teljesitment par pacival( jelenleg 82Le). Köszi elöre az ötleteket!

Ha profit akarsz Havassy motorsport Budakeszi, ők dízeleznek is. Van külső utólag felszerelhető dobozkájuk amivel kicsit be lehet csapni a vezérlést. Kapcsolóval állítható belülről, hogy normál vagy sport üzemmód. Az adagolódat ne csavargasd házilag, mert nagyon el tudod rontani a dolgokat. És turbónyomást is csak szakemberrel emeltess aki tudja meddig lehet elmenni, és meg tudja mérni.

Link to comment
Megosztás:

Ha profit akarsz Havassy motorsport Budakeszi, ők dízeleznek is. Van külső utólag felszerelhető dobozkájuk amivel kicsit be lehet csapni a vezérlést. Kapcsolóval állítható belülről, hogy normál vagy sport üzemmód. Az adagolódat ne csavargasd házilag, mert nagyon el tudod rontani a dolgokat. És turbónyomást is csak szakemberrel emeltess aki tudja meddig lehet elmenni, és meg tudja mérni.

Köszi szepen. Én semmi felekepp nem nyulnek hozza. De amit irtal ez erdekel. nincs valami webcimed vagy telefonszamod? Mert beszelnek az fönökkel hogy mi mennyi es hony mekkor eronovekedes (fogyasztas) lehet szamitani.

Neked milyen motor van benne? Opel vagy IsuzuM?

Újratöltve

Link to comment
Megosztás:

Helló

Olyan kerdesem van hogy ki mit hallott arrol hogy digitalis kilometerorat lehet rakni az astraba.

Valahol egy külföldi lapon ratalaltam de aztan fagyott a gep es az oldalt nem tudtam lementeni azota padig nem talalom.

Valami olyasmi volt irva hogy egy regebbi opelbol van az ora.

Erol tud valaki valami vagy esetleg latott ilyet mert tetszik a dolog.

Újratöltve

Link to comment
Megosztás:

Helló

Olyan kerdesem van hogy ki mit hallott arrol hogy digitalis kilometerorat lehet rakni az astraba.

Valahol egy külföldi lapon ratalaltam de aztan fagyott a gep es az oldalt nem tudtam lementeni azota padig nem talalom.

Valami olyasmi volt irva hogy egy regebbi opelbol van az ora.

Erol tud valaki valami vagy esetleg latott ilyet mert tetszik a dolog.

Újratöltve

kadettét lehet beletenni...

Link to comment
Megosztás:

Na szóval én beszéltem velük,és akkor csak ígérték, hogy utánna néznek, de nem lett belőle semmi.Amúgy autotuning 96 40-ért be tudja szerezni, máshol min. 48e. de egy pár srác lebeszélt róla, mert a fehéren nem mutatna jól.Az ebayen meg max. 110euro.Na erre varjatok gombot.
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.