Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

te tőle vetted? rendes volt?

nekem utoljára 2 hét alatt ért ki az átutalásom, azért félek tőle :) ja és mennyi $$$ a szállitás?

én tőle vettem azt hiszem ő a legolcsóbb és jó termék ez nagyon jó ár 15 euro körül van a kiszállítás ez akkor kb.18e HUF. sztem jó! nekem átutalástól számítva max 2 héten belül minden megjött. Kintről vannak az angel eyes-im is

Link to comment
Megosztás:

én tőle vettem azt hiszem ő a legolcsóbb és jó termék ez nagyon jó ár 15 euro körül van a kiszállítás ez akkor kb.18e HUF. sztem jó! nekem átutalástól számítva max 2 héten belül minden megjött. Kintről vannak az angel eyes-im is

nekem is onnan van a lámpa. de akitől én vettem az egy paraszt volt. azért most kicsit elment a kedvem az ebayozástól.

Link to comment
Megosztás:

más: már eléggé szét van málva a váltószoknya. hogy kell kicserélni? a felső részére gondolok, ami bele van tömve a felhúzógyűrű alá!

Váltószoknya alsó részét kipattintod a boxból, felhúzod a váltógomb fölé, és ott lesz egy sunyi kis gyorskötegelő.Na azt elvágva ki bírod bújtatni a váltógomb felett, mellett áthúzva, ilyenek.

Nekem anno mikor bőrözték a kormányt, ezt is kicserélték.Egy darabig bizti nem fárad el.

Egyébként 25e.-ért egész jó ár azért az "énféle" lámpáért.Szerintem.

Link to comment
Megosztás:

Váltószoknya alsó részét kipattintod a boxból, felhúzod a váltógomb fölé, és ott lesz egy sunyi kis gyorskötegelő.Na azt elvágva ki bírod bújtatni a váltógomb felett, mellett áthúzva, ilyenek.

Nekem anno mikor bőrözték a kormányt, ezt is kicserélték.Egy darabig bizti nem fárad el.

Egyébként 25e.-ért egész jó ár azért az "énféle" lámpáért.Szerintem.

kösz :) ha ilyen egyszerü, akkor nézek utánpótlást, és gyorsan kicserélem! ja, elfelejtettem: kézifékszoknya is szét van kopva :) azt hogy kell cserélni?

fpepe sokallta, én mondtam, hogy jó ár ;)

izé, és az elvágott kötegelőt mivel pótolom? :(

Link to comment
Megosztás:

Nekem lenne rá megoldásom, hogy széépséges lökhárítód lehessen! :) :P Ködlámpákkal!

S? még színrefújni is 1Xűbb, mint a még mattfeketeműanyagosassat! ;)

igen igen, már nézegettem :D csak fényezéssel együtt 50 :( és az még csak az első :)

Link to comment
Megosztás:

igen igen, már nézegettem :P csak fényezéssel együtt 50 ;) és az még csak az első :)

Ködlámpa is lenne ám hozzá! :) Egyébként 15e. körül fényeznek, szal az csak 45e. :( :D Ha érted a célzást.

Tudom nem vígasztal, de nekem a hátsó van közel ennyibe, vagyis pontosan:

-15000ft a vételár

-12800ft a vonószemtakaró

-17000ft javítás+festés

Igaz, most szinte új, mert a javítás csak annyit takart, hogy az oldalsó felfogatási pontokat meg kellett erősíteni.

Link to comment
Megosztás:

Ködlámpa is lenne ám hozzá! :) Egyébként 15e. körül fényeznek, szal az csak 45e. :) :( Ha érted a célzást.

Tudom nem vígasztal, de nekem a hátsó van közel ennyibe, vagyis pontosan:

-15000ft a vételár

-12800ft a vonószemtakaró

-17000ft javítás+festés

Igaz, most szinte új, mert a javítás csak annyit takart, hogy az oldalsó felfogatási pontokat meg kellett erősíteni.

15ezret számitottam a fényezésre, de úgy emlékeztem hogy 35ért adod. ha 30ért akkor csak jobb, akkor télleg 45. ;)

Link to comment
Megosztás:

15ezret számitottam a fényezésre, de úgy emlékeztem hogy 35ért adod. ha 30ért akkor csak jobb, akkor télleg 45. :)

Erről beszélek cartárs! :)

Egyébként itt Kméten egyre több ilyen van.Most is felbukkant egy olyan színű verda mint a tiéd, nagyon szépen megcsinázva.Ültetés, kerekek, kristálylámpa, morci amilyen nekem van elöl, lökösök színrefújva............

Ha sikerál, akkor lekapom digittel.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.