Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Gabi! Nem rémlik véletlenül, hogy a WRC KIT CAR-ban amikor könnyítetted az üvegeket, mennyit sikerült kb spórolnod kgban a műanyaggal?

Nem túl sokat. A gyári üvegek sem túl nehezek az astrában. max 10 kiló jött ki a 6 oldalüvegből szerintem. De a

hátsó háromszöget szerintem vissza fogom pakolni most télen, mert ott nagyon hülyén áll a lexán.

Link to comment
Megosztás:

Azt már én is kiderítettem, de hogy mennyi a gyári üveg...(amúgy 40%-kal csökken a súly kb...na meg persze + az emelőszerkezet...)

Csak nem Bence Laci súgott? :P Tegnap beszéltem vele a projektedről. :cry: Mondta, hogy Mantához is van ott üvegszálas ajtó, mocitető és csomagtér tető. Háááát, gondolkodok, mint Béláim az Úrban! :(

Link to comment
Megosztás:

Csak nem Bence Laci súgott? :cry: Tegnap beszéltem vele a projektedről. :D Mondta, hogy Mantához is van ott üvegszálas ajtó, mocitető és csomagtér tető. Háááát, gondolkodok, mint Béláim az Úrban! :P

Hát ha megfordítjuk, akkor igaz a móka...mivel Lacival csináljuk az ótót ketten...én hoztam fel a műanyag kérdést, majd találtam...jaja...van Mantához is pár okosság...géptető, sárvédő, de ajtó így hírtelen nem rémlik... :(

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Szeretnék egy morcosított motorháztetőt csináltatni a közeljövőben. Morcosításnál mire kell figyelni? Tippeket tudtok adni hogy milyen legyen a cucc? Gondolok itt arra hogy pl könnyen lehessen nyitni a motorháztetőt, mert gondolom ha nagyon lehúzatom az elejét akkor az "pöppet" megnehezedik. Apropó, lehet olyat csinálni hogyha van benne gázteleszkóp hogy ha felpattintom magától felnyílik? Vagy olyasmi esélytelen? Szal nem lenne az a cucc amit meg kell emelni hogy ki lehessen nyitni csak kipattintom és már emelem is. Vagy az úgy nembuli?

Előre is köszi a válaszokat. :(

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Szeretnék egy morcosított motorháztetőt csináltatni a közeljövőben. Morcosításnál mire kell figyelni? Tippeket tudtok adni hogy milyen legyen a cucc? Gondolok itt arra hogy pl könnyen lehessen nyitni a motorháztetőt, mert gondolom ha nagyon lehúzatom az elejét akkor az "pöppet" megnehezedik. Apropó, lehet olyat csinálni hogyha van benne gázteleszkóp hogy ha felpattintom magától felnyílik? Vagy olyasmi esélytelen? Szal nem lenne az a cucc amit meg kell emelni hogy ki lehessen nyitni csak kipattintom és már emelem is. Vagy az úgy nembuli?

Előre is köszi a válaszokat. :(

Zárhiba miatt 100-nál felcsapódik akkor megnézheted magad!

Link to comment
Megosztás:

Hacsaknem megcifrázod. A kampós sz*rra raksz egy bowdent, azt beviszed a kasztniba, és arra is raksz egy nyitó akármit. Így egyikkel pattintod az elsőt, másikkal meg a másikat. De ez már cifra is, hülyeség is, szóval ne csináld. ;)

hehe, ötletnek nem rossz, viszont kérdés hogy hogyan lehet megvalósítani. Mert ha nem érem el a kampós izét kézzel a morcosítás miatt, akkor hogy ülök bent egyszerre a kocsiban és cibálom a bowdent és nyitom a mocitetőt? :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.