Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Kicsit OFF, de hasonló téma: haver Alfáján a csomagtartó ajtaja az utastérből bowdennel nyílik, nincs rajta kilincs. Ez a bowden egyszer elszakadt a csomagtérben. Már elkezdtük kibontani a kalaptartót, próbáltuk a zárat egy csavarhúzóval kiakasztani semmi. Végül felhívta az autó előző tulaját, aki közölte, hogy van egy tartalék műanyag szál a hátsó ülés mögött erre az esetre... :(

Ez akkor nem olyan volt hogy elforditod a jelet és alatta a kulcsnyílás? :)

Amúgy én ezt az OFF esortomom csináltam meg.. a motortér nyitóval.. egyszer szivtam vele.. elég volt..

9voltos elem meg sztem is elhasalna.. nem tudna adni annyi áramot, amennyivel kinyit a központi.. szvsz

Ajtónyitás meg kivülről.. mennyiből tart betörni valamelyik üveget? és akkor nem is kell pheumetikus vagy milyen vágó ;) (a KPM-re irtam.. nem akksi lemerülésre..)

na de ezek asszem erősen OFF szagúak..

Link to comment
Megosztás:

Jövök is ám! És hozok pár cuccot, igaz olyan 9 óra fele, mert előtte még át kell vergődnöm a városon.

Egyébként ízlések és pofonok, a világon minden RELATÍV ez így normális..

Én is általában ilyen kései érkező vagyok, legalább így most biztosan sikerül összefutni :(

Így van, ízlések és pofozok... ;) :)

Nekem pl nem tetszik a Bódi Szilvi, pedig másoknak nagyon is :(

Link to comment
Megosztás:

Most nem azt szeretnéd, hogy legyen csütörtökön beszerelve az új lámpád ? :)

Jajj dehogynem, de tudom, hogy mások ideje kincs, és ha én azt elvenném a hülyeségeimmel ;) de ha valaki ellenállhatatlan vágyat, ambíciót és kedvet érez ez iránt és még rá is ér hehee annak nagyon megköszönöm :(

Link to comment
Megosztás:

Jajj dehogynem, de tudom, hogy mások ideje kincs, és ha én azt elvenném a hülyeségeimmel ;) de ha valaki ellenállhatatlan vágyat, ambíciót és kedvet érez ez iránt és még rá is ér hehee annak nagyon megköszönöm :(

Legyen nálam pár szerszám? :)

Zseblámpát viszont hozzon valaki egy jót :(

Égők megvannak hozzá?

Link to comment
Megosztás:

Én már beszereltem az egybeindexes alacsonyminőségű Sonar tuninglámpámat a kocsiba. Be is állítottuk frankón, 1óra múlva megyek dolgozni, kiderül hogy mit mutat az úton. Az elöljáróban leszögezhetem hogy több a fénye mint a régi lámpámnak. Aztán hogy mennyire lehet vele majd látni az majd kiderül.

Egy dolog biztos, nagyon szép, brutálisan néz ki vele így is az autó hogy gyakorlatilag még egy mezei Astra. :(

Amúgy kb 1óra volt a beszerelése, ebben bennevolt a helyzetjelző csatlakozó forrasztása, ugyanis az nem járt hozzá. A többi kábelt csak össze kellett dugni a másikkal és kész. ;)

Link to comment
Megosztás:

Égők megvannak hozzá?

Izzó :D :( ;) :D :)

Én már beszereltem az egybeindexes alacsonyminőségű Sonar tuninglámpámat a kocsiba. Be is állítottuk frankón, 1óra múlva megyek dolgozni, kiderül hogy mit mutat az úton. Az elöljáróban leszögezhetem hogy több a fénye mint a régi lámpámnak. Aztán hogy mennyire lehet vele majd látni az majd kiderül.

Egy dolog biztos, nagyon szép, brutálisan néz ki vele így is az autó hogy gyakorlatilag még egy mezei Astra. :(

Amúgy kb 1óra volt a beszerelése, ebben bennevolt a helyzetjelző csatlakozó forrasztása, ugyanis az nem járt hozzá. A többi kábelt csak össze kellett dugni a másikkal és kész. :D

Kiváncsi leszek a véleményedre....Szétvágtad a vezetékeket????Egyszerübb lett volna szétszedni a gyári helyzetjellző csatiját és úgy összekötni,mert akkor bármikor vissza tudod rakni a gyáit ha esetleg megbánnád :D :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Jajj dehogynem, de tudom, hogy mások ideje kincs, és ha én azt elvenném a hülyeségeimmel :D de ha valaki ellenállhatatlan vágyat, ambíciót és kedvet érez ez iránt és még rá is ér hehee annak nagyon megköszönöm :D

pillanatok alatt szét lesz kapva szegény kabrio ;) :) :( -a bőrbelső az enyém :(

a tunning témáról :

Wolfi : én alapvetően nem szeretem az ilyen olyan amolyan tuningot -ez látszik az autókon is - erről Hemi tudna mesélni hogy miket küzdött velem mint BW III zsűri tag ;)

de ha valakinek tetszik akkor csinálja nyugodtan és nem azt kell nézni hogy eladhatóbb lesz-e a kocsija vagy sem...az árát meg minek kapod vissza amit megveszel ? ha eladás elött vezérlést cserélsz azt sem kapod vissza....mindenki tunningoljon agyba főbe, max jobban pörög majd a Cicás autók topik :D

Legyen nálam pár szerszám? :D

neked több van ? azt hittem csak egy és magadnál hordod :D

Link to comment
Megosztás:

Izzó :D :( ;) :D :)

Kiváncsi leszek a véleményedre....Szétvágtad a vezetékeket????Egyszerübb lett volna szétszedni a gyári helyzetjellző csatiját és úgy összekötni,mert akkor bármikor vissza tudod rakni a gyáit ha esetleg megbánnád :D :D :(

Volt eszem és a helyzetjelző izzó foglalatát faragtam szét és abba forrasztottam bele a kábeleket. Pénteken úgy is megyek autóbontóba, beszerzem ezeket a kis pöcköket, gondolom 5Ftért utánnamvágják égővel együtt, szal nem nagy cucc. ;)

Link to comment
Megosztás:

Hagyad mááááááá, nem lehet mindeki elektromérnök :) :(

Xenont abba a lámpába, de gyorsan ;)

Áh akár hiszitek akár nem, nem vagyok xenon párti.. főleg akkor néz ki bután ha alatta világít a mezei ködlámpa :(

Izzók sajnos nincsenek még de csütörtökre szerzek, ha minden igaz H1-es és H7-es kell??

Link to comment
Megosztás:

Áh akár hiszitek akár nem, nem vagyok xenon párti.. főleg akkor néz ki bután ha alatta világít a mezei ködlámpa :(

Izzók sajnos nincsenek még de csütörtökre szerzek, ha minden igaz H1-es és H7-es kell??

Nekem a lámpa hátuljába van dombornyomva hogy milyen izzó kell bele. Meglepetésemre nekem a két H1-es IZZÓ bennevolt, csupán az indexIZZÓ-t kellett megvennem. :(

Csak hogy elektromérnökileg is megfelelő legyen a commentem. :) ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.