Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Nem nézek én hülyének senkit, de ennyi erővel a fék is egyértelmű.

Nem kell ezt magyarázni, azt mondom gyári, mi alapján buktat vagy büntet meg?

A fékre tudsz gyári példát mutatni, ha kötekedik. Gyári alkatrész cikkszám, és kész. Az űlésnél nem tudsz ilyet.

Sőt, ott ránézésre bizonyítható, hogy úgy lett utólag bemókolva :D

Link to comment
Megosztás:

Na elhoztam csak a ballal. Nem rossz. :D

Beszállás már szinte nem is kényelmetlen, a kiszállást még azért gyakrolni kell. Az övcsatot nem jó helyre tették, így nem tudtam olyan jól bekötni magam mint eddig. Kb. 6-8 centit lehet most alacsonyabban az egész, a vállam az ajtókárpit tetejénél van.

Ami rosszabb, hogy a kezem 2 perc után elfáradt, mert magasabban kel fogni így a kormányt, de érdekes hogy egy bő egy órás út végén már nem is éreztem, lehet meg kell csak szokni. És a kettest négyest picit jobban csuklóból kell majd váltani, mert a könyök beakad az ülés szélébe.

Annyira még nem sikerült tesztelni, de valamivel jobban kanyarodik szerintem. (Máskor már csúszott ilyen tempónál, ma maradt íven)

És fogalmam sincs miért, de nagyon szépen ment, pedig most csak 20-25 kilóval lehet könnyebb mint általában. Fel is idegeltem egy X5-öt. :D

A bő egy óra után sem éreztem túl kényelmetlennek, pedig jóval keményebb az ülőlapja már az első perctől lehetett érezni.

Ha az öv rendben lesz, akkor nagyon jó lesz. Bár elgondolkoztam már egy 3pontoson, de egyelőre nem hiszem hogy szükség lenne rá.

Ha lenne egy állítható magasságú kormányom talán megoldaná a kézproblémát és még lejjebb is mehetne. :D

Link to comment
Megosztás:

Mentem mégegy kört. :D Röviden: akinek nincs az nem tudja mit hagy ki. Remekül lehet érezni az autót, lehet hogy csak ezért, de még mindig "sokkal" erősebbnek érződik az autó, ráadásul alul inkább alul. (azaz olyan 2500-3000től)

1,5 óra után már tényleg kezdem érezni a derekam, de nem a vészes kategória. Ültem utána egy normális autóban is. Kilátótorony, habszivacspárnák közt. :D

Link to comment
Megosztás:

Mentem mégegy kört. :D Röviden: akinek nincs az nem tudja mit hagy ki. Remekül lehet érezni az autót, lehet hogy csak ezért, de még mindig "sokkal" erősebbnek érződik az autó, ráadásul alul inkább alul. (azaz olyan 2500-3000től)

1,5 óra után már tényleg kezdem érezni a derekam, de nem a vészes kategória. Ültem utána egy normális autóban is. Kilátótorony, habszivacspárnák közt. :D

Az biztos hogy lényegesen jobban érzed az autót,abban az ülésben.....Szerintem az enyém párnázotabb mint a Tied azért nem nyom sehol :D :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Tud valaki segíteni?

F Astra fehér fordszámmérős számlapot szeretnék :wink:

Honnan lehet ilyet szerezni? És hogy működik a világítása? :?: :idea: :!:

Előre is köszi.

Tiv.

Helló.Én megtartottam a fekete számlapot,úgy nem lett foltos.Megoldás lehet a gyári izzókat a tetszőleges színű modellfestékkel vékonyan befesteni.Nekem bevált pirosban.

Link to comment
Megosztás:

Helló.Én megtartottam a fekete számlapot,úgy nem lett foltos.Megoldás lehet a gyári izzókat a tetszőleges színű modellfestékkel vékonyan befesteni.Nekem bevált pirosban.

Én fóliával csináltam anno pirosat , jól rá is sült :D Aztán kisebb leddel füzérben 3db összefogtam (nemnagyfényerejű hanem hagyományost) és ment be az izzó helyére, de a számlapról a gyári szitázást lekelett mossam így nem lett foltos! Opelét még nemcsináltam de megakarom mert csak a mutatók alatt van kék a számlapot meg semmisem világítja meg. Látni de nekem nemjó így :D

Link to comment
Megosztás:

...Annyira még nem sikerült tesztelni, de valamivel jobban kanyarodik szerintem. (Máskor már csúszott ilyen tempónál, ma maradt íven)...

Igaz azóta kikerültek a hátsó ülések is, de nem csak valamivel jobban. Eszméletlen milyen könnyedén veszi a kanyarokat, ráadásul sokkal gyorsabban mint eddig, pedig azért eddig sem kellett szégyenkeznie. A határok pedig még messze vannak, egyszerűen nem merek még olyan gyorsan belemenni kanyarokba, hogy a csúszáshatáron legyek. (persze eldobni sem akarom)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.