Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

No engem elvarázsolt a szerelőm... asszem.

Lassan 3 éve megvan, és most megnéztem alaposabban.

Kérnék javítást, ha tévedek:

Annak a kis kütyünek az lenne a feladata, hogy plusz meleg levegőt szippantson a leömlőktől? :idea:

No akkor arra a szerény következtetésre jutok, hogy nekem nincs is légtömegmérőm, tehát feleslegesen vettem bele K&N sportbetétet 11000 pénzért, mert vehettem volna direktet is fele ennyiért :)

Mondom, ha igazam van...

Link to comment
Megosztás:

....No akkor arra a szerény következtetésre jutok, hogy nekem nincs is légtömegmérőm, tehát feleslegesen vettem bele K&N sportbetétet 11000 pénzért, mert vehettem volna direktet is fele ennyiért :)....

Én úgy hallotam, hogy a te kocsidban map szenzor van, légtömegmérő helyett.

Mondjuk arról mesélhetnél, hogy hol lehet 5500 Forintért - új- K&N direktszűrőt venni :)

Link to comment
Megosztás:

1. Felhomályosítanátok, hogy mi az a map sensor?

2. 5K környékén természetesen nem kapok K&N-t, de egyéb márka van ennyiért.

3. ez a hol-mit cibáljunk ki a légszűrő házból téma engem is érdekel, bár ránézésre is van 1-2 nembiztoshogykellazoda szűkítés a házban, csak sérülésmentesen kéne eltávolítani.

Egyébként szerintem is talán jobb, hogy betétet vettem (olvasgatva a hozzászólásokat)

Link to comment
Megosztás:

Asszem a hétvégi programomat ezzel sikeresen megszerveztük :)

Szerintem nekilátok, szétszedem ill. kiveszem az egész házat, aztán ami nem kell oda, attól megszabadítom.

Ha mindent kibelezek az aljából, akkor nem lesz valami hátulütője?

Gondolok ijesmire, hogy beáramló levegő telibe fallal ütközik ---> levegőlassulás, nem kívánt turbulencia, stb...? :?:

No közben rámszóltak, hogy osonjak szépen haza a melóhelyemről az asszonyért, úgyhogy a holnapi viszlát!

Üdv all: I_S

Link to comment
Megosztás:

....Szerintem nekilátok, szétszedem ill. kiveszem az egész házat, aztán ami nem kell oda, attól megszabadítom.

Ha mindent kibelezek az aljából, akkor nem lesz valami hátulütője?

Gondolok ijesmire, hogy beáramló levegő telibe fallal ütközik ---> levegőlassulás, nem kívánt turbulencia, stb...? :?:....

bazs-nak emlékeim szerint alul nyitott légszűrőháza van a Calin, megkérdezheted, ha gondolod, mi/merre/mennyi.

Link to comment
Megosztás:

Jelen pillantaban, úgy érzem az életemmel fizetnék... :) :)

Én max 500 EUR-t most....amúgy biztos hogy 1500 fölé fog menni... :wink:

Gondolj bele, hogy mekkora a különbség a sima c20xe meg egy c20let ára között... és ez lenne a különbség, csak ez egy full új darab...

Egy turbó állítólag 2kiló körül mozog újonnan nagyon baráti áron...

Üdv.: Atommanó

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.