Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

ez csak azért nem igaz így, mert nem vagy köteles egy műszakira elegendő összeget birtokolnod (kártyán, zsebben, akárhogy...) mondjuk hó végén

tehát kérheted az útvonalengedélyt a telephelyre is ;-)

ezért jó a vidéki cím... :)

Sajnos az útvonalengedély csak a legrövidebb útszakaszon való mozgásra jogosít fel :)

Más: A rendőr minden esetben KPM vizsgára küldhet, ha bármiféle átalakítást észlel az autódon, ami nincs a forgalmiba belepöcsételve. Vagy megpróbálhat megbírságolni. :)

Link to comment
Megosztás:

Sajnos az útvonalengedély csak a legrövidebb útszakaszon való mozgásra jogosít fel :)

Más: A rendőr minden esetben KPM vizsgára küldhet, ha bármiféle átalakítást észlel az autódon, ami nincs a forgalmiba belepöcsételve. Vagy megpróbálhat megbírságolni. :)

kpm vizsgára nem azonnal küld! nem kötelezhet rá!

a telephelyre küld, a legrövidebb úton

Link to comment
Megosztás:

kpm vizsgára nem azonnal küld! nem kötelezhet rá!

a telephelyre küld, a legrövidebb úton

Persze hogy nem, például mi van, ha szombat éjfélkor állít meg :) Azt fogja mondani, hogy feljelent. Te pedig a hiteles KPM vizsgával majd jelentkezel az ügyed vizsgálójánál, és ha ő azt mondja hogy ez frankó, akkor elejtik a feljelentést. Persze, mire a vizsgára kell vinni a kocsit, legyen minden szabályos rajta.. :) Pl. tipikus a fólia. Sajnos le kell szedni akkor a fekete fóliát és a legvilágosabbat felrakni. KPM megméri, jó lesz, be kell íratni a forgalmiba (sajnos pénzbe kerül), utána vissza lehet tenni megint feketét és a rendőr sem szólhat többet érte.

Nagyobb kerék, extra felni miatt nem szólnak nyugati gépeknél. Nyomtávszélesítő miatt viszont elvileg már igen, de úgysem fog aláhasalni az út szélén, hogy miért ilyen széles.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

be kell íratni a forgalmiba (sajnos pénzbe kerül),

én másfél hónapig jártam hivatalról hivatalra, hogy beirassam a forgalmiba a fóliát. NEM LEHET!

az okmányiroda azt mondja, hogy mozaik u-tól kell kérni egy engedélyt az átalakitásra, a mozaik u. meg azt mondja hogy ez nem átalakitás. igy nincs mit engedélyezni.

Link to comment
Megosztás:

nekem idáig mindig az elős renccámtábla meg a kormány okozott némi kellemetlenséget, útvonalengedélyt meg még csak 1x akartak adni :)

De akkor is csak azért, mert elötte a vácin szembejöttünk velük és nem voltak észrevéve visszafele meg respektálták ügyességem :)

Link to comment
Megosztás:

én másfél hónapig jártam hivatalról hivatalra, hogy beirassam a forgalmiba a fóliát. NEM LEHET!

az okmányiroda azt mondja, hogy mozaik u-tól kell kérni egy engedélyt az átalakitásra, a mozaik u. meg azt mondja hogy ez nem átalakitás. igy nincs mit engedélyezni.

Ha csak a hátsó oldal ablakokon van fólia, a legsötétebb, akkor azért is basztatnak???? Ott lehet fólia, nem?

Köszi!

Link to comment
Megosztás:

Ha csak a hátsó oldal ablakokon van fólia, a legsötétebb, akkor azért is basztatnak???? Ott lehet fólia, nem?

Köszi!

ott l.ehet.

az első oldalablakokon és a hátsó szélvédőn nem lehet sötét fólias.

a hátsó ajtón lévő ablakot be is lemezelheted ha akarod.......

Link to comment
Megosztás:

Ha fóliáztatod akkor meg az üvegre ragasztanak egy számot + kapsz műbizonylatot is!

én is kaptam arról, hogy közuti fogalomba nem érvényes.....

A magyar jogszabályok szerint csak a szinte teljesen átlátszó fólia a jó.... a mübizonylat szart se ér........

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.