Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

skacok, az a helyzet, hogy a motorteremben pár dolog le van fújva pirosra, hőállóval.

de láttam olyan képet, ahol egy astrának jópár GUMI-CSŐve is le volt feste (csak ott kékre).....ne lássam a napot, komolyan!!! Hogy csinálta?????

mi a bánattal tudom lefesten a gumi csöveket?????

fujjam le én is simán piros hőállóval??

Link to comment
Megosztás:

nemcsak elvileg hanem gyakorlatilag is belemegy

egyedül a lexusokkal szokott gond lenni...

igen felső sáv gyárilag sötétített, no pont ez az ami nem teccik nekem s ha felső csikot fehérre szeretném az 1ik külhoni cég 170 juróért szívesen ad olyat :x

Link to comment
Megosztás:

nemcsak elvileg hanem gyakorlatilag is belemegy

egyedül a lexusokkal szokott gond lenni...

igen felső sáv gyárilag sötétített, no pont ez az ami nem teccik nekem s ha felső csikot fehérre szeretném az 1ik külhoni cég 170 juróért szívesen ad olyat :x

Nekem nem volt gond a lexusokkal :lol: Simán belementek! Annak is akinek eladtam őket :D

Link to comment
Megosztás:

Skacok!

Kadett GSI digit műszerfal belemegy '92-es 1.4-es Astrába,aminek a műszerfala nem fordulatszámmérős????

Kell valamit fabrikálni???

köszi!

Xintem bele,de pont fordítva szokták!Kadettbe az F astráét!Meg az F astráé szebb is!Ez mondjuk az én véleményem!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Új regisztráló vagyok, eddig nem tudom merre jártam?! :lol:

Sajnos rossz is a dolog amiért ide írok.

El kell adnom az autómat.

Írok egy pár dolgot róla, de ha valakit érdekel bővebben küldök róla képeket is. 1996.06-os, 1,6 16V. 91e km van benne, fehér 5 ajtós. Körbe van spoilerezve, 16-os alufelni 205/45-ös gumival. Van rajta neon, dekormatrica, Sunguard fólia. GSI ülések, egyedi plüss kárpittal+ ülésfűtés. 30 mm-es ültetés, direktszűrő. JVC Chameleon CD+erősítő+mélyláda.

Szóval ha valakit érdekel beszéljünk. Jó lenne ha normális emberhez kerülne, aki értékeli a dolgokat.

Elérhetőségem: 30-533-6262, tgabi@chello.hu

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.