Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Jólvannno :!:

Akár bármit is át lehet kárpitozni (kalaptartó, műszerfal része vagy egésze, konzol, gox, stb.)

Kérdezzétem meg Ale-t, ha jól tudom ő szokott ilyesmit barkácsolgatni, csak azt nem tudom, hogy kárpittal húzza e, vagy pácolja őket.

Link to comment
Megosztás:

Megintcsak a Dinitrol ragasztóspréjét tudom ajánlani! :lol:

Majdnemhogy nejlonharisnyát tudsz vele ragasztani úgy, hogy nem üt át. Elég erős is (bár én épp most csalódtam ebben a tulajdonságában), láda és egyéb kárpitozáshoz pont jó lesz.

Link to comment
Megosztás:

Miért csalódtál??? Túl könnyen lejött az a harisnya???? :roll:

:lol:

:lol: Nem harisnya, de majdnem. Opel tetőkárpitanyagból akartam bekárpitozni egy elég bonyolult A-oszlopot. Az anyagot meg kellett nyújtani melegen, szépen fel is simítottam, de mire összeraktam a kocsit, már kezdett beráncosodni. Már az összerakás után készített képeken is látszik, de egy héttel később már csak azért maradt fenn, mert be volt hajtva a széle a burkolat alá. Most vadászom egy extrém erős ragasztóra - olyanra, mint ez volt régen - amivel csinálhatom újra gariban... :evil:

Link to comment
Megosztás:

Már szóltam egy ismerősnek, aki a Würth-nél területi képviselő, hogy nézzen valamit, dehát Ő is olyan hal, akit nem érdekel semmi: szarik rája :evil:

Ettől függetlenül a Dinitrol nem rossz, csak arra nem jó, amire én akartam használni.

Link to comment
Megosztás:

Thanx G :wink:

Ahogy Aotmanó is mondotta kárpit lesz gyári kárpitra ragasztva mert nincs arra türelmem, hogy leszedjem a gyárit és vmi szivacsréteget rakjak aláá....

Így is bőven elég lesz a műanyag pöcköket 1esével lemelegíteni, hogy ki tudjam hekkelni a kárpitelemeket :evil:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.