Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

mivel nem tudtam eldönteni,hova való ide is feldobnám:bé lehet e tenni,az állítható háttámaszos/meg a kivehető ajtós/üléset,/caliban volt?/az én szép kis autómba,és kell-e nagyon fúrni faragni..vagy megúszom a négy tartócsavar szétszedésével???mert ezeken nincs rajta az övfeszitő !!! azt át tudom e tenni az enyémből???

ismét csk hálás köszönet minden ötletért

Link to comment
Megosztás:

Magnum cuccok mind gagyik, a fent linkelt megoldás semmi eredményt nem hoz.

Középdob és hátsódob variálás semmit nem változtat a teljesítményen, amíg benne van a katalizátor. Kipufogó oldalon csak teljes rendszer (leömlővel) cseréje hoz eredményt, de az is csak akkor, ha jól ki van gondolva. :(

És úgy is csak keveset, ha a motorhoz, szívósorhoz, komputerhez nincs nyúlva.

:smt045 :smt045

Link to comment
Megosztás:

Szép :wink: !!!!!

Én is filóztam anno ezen, de aztán ez lett:

Nem tudom melyik lett volna a jobb, mert mindkettő nagyon eltalált!

ÓÓÓ... még nem is láttam az autódat... :( (átalakítás óta)

Teljesen jól néz ki! :D

Én ebben a fajta lámpában még a tiszta fehéret néztem... nem tudom, hogy az milyen lenne...

Link to comment
Megosztás:

Mind 3 inkább!

Neked pedig a teli fehér van???

KÉPET-KÉPET!!! :wink: Küldj lécci! :D

Nálam még mindig megvan az is lehetőségként - ezt meg lehet, hogy eladnám... csak ez most elég bagó volt... (95EUR) és így lecsaptam rá.

Mondjuk a postaköltség volt a horror... :(

Link to comment
Megosztás:

Itt egy kép!

http://blitzhits2005.uw.hu/DSCF2345.jpg

Elég olcsó volt 95-ért kint 165 euró volt amikor én vettem és

a neten 179-ért árulták!

A tied az MTS márkájú?

Jajaja... MTS! Még a lámpába is bele van nyomva.

Én is néztem, hogy - az enyém az normál esetben - 159,- EUR és ezért is amikor láttam, hogy a licit milyen alacsonyan van... elkezdtem nyomulni... s így megcsíptem.

Viszont 35,- EUR volt a posta költség... ami dúrva, mert pl. az Angel-jeimet - amik kb 3szor akkor dobozban érkeztek - 20,- EUR-ért elhozták!!!

Na de ez van.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.