Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

A Rekord autómata váltójában az olajszintet miként kell ellenőrizni? Álló vagy járó, hideg vagy meleg motornál. Mert az ominál üzemmeleg járó motornál kell. Esetleg ha valaki tud egy pár hátsólámpát és elektromos tükör kapcsolóját, szivesen venném, mert az enyémben csak a baloldali elektromos és a kapcsoló is egy tükrös :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Végre felkerültek az alufelnik, de kiderült, hogy nem a téligumi búgott, hanem a bal első kerékcsapágy és vszínű a hátsó hídban a féltengelycsapágyak.

24064292.jpg

24064232.jpg

24064254.jpg

Felnikért köszönet Demonak :unsure:

Találtam mohács környékén egy rekordot alkatrésznek, csak a gond, hogy nincs véglegesen, hanem csak ideiglenesen kivonva a forgalomból.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Amúgy sikerült a motorcsere? Hogy állsz? :P

Pár vízcsövet kell már csak bekötni és a folyadékfeltöltés van hátra.

Maradt a 2000-es kábelköteg,kompi és légtömegmérő. B)

Szerintem jövőhét elején röffentem a motort,ha minden jól megy. :wub:

A ki és beemelésnél elhalálozott egy motortartóbak. Azt is kell cserélnem. :P

Link to comment
Megosztás:

Tegnap beletekertünk a Rekordba 430 kilométert, amit hiba nélkülteljesített, de rájöttem, hogy ki kell cserélnem a hátsó hidat, mert nagyon hangos. Opeltomitol mégegyszer bocsánatot kérek :wub: . Berlinának és Gregnek köszönöm az alkatrészeket. Berlina. Megnéztem a szervízkönyvét és svájci, vszínü hogy az enyémnek is erősebb az alvázvédelme, és ezért nem rohad az alváza. Ráadásul kipufogógáz visszavezetés is van benne,ami svájci származására tekintettel nem csoda.

Link to comment
Megosztás:

Végre sikerült összeraknom ma 3 elektromos ac-ból egy működőképest, de így sem indul benzinnel. Rájöttem, hogy vmiért nem kap áramot az ac. Kicseréltem a relét, ami az ac-t vezérli, de úgy sem lett jó. Majd nekiálltam kimérni az összes vezetéket, de mindegyiken a rendeltetésének megfelelő áram jön, egyedül a gyújtótrafóra kötött vezetéket nem tudtam kimérni, de az biztos, hogy nem szálszakadt. :wub:

A vége tényleg vmi szaki lesz, mert nekem itt elfogyott a tudományom.

Link to comment
Megosztás:

Rekord E V8

ce_1.JPG

na, akkor el is ment 1800ért....

maga építette, hegyiversenyekre és vasárnapokra

aszondja: térdeltet

csak mán annyi autó van az udvarba, hogy kell a hely a többinek.

ad hozzá egy mosást is, mert poros, generátort, mert nincs benne, két csavart mert a trafó kicsit lóg, meg esetleg nemesfém oldalpipákat mer' ez mostani nem az igazi

ilyesmi

Link to comment
Megosztás:

"maga építette, hegyiversenyekre és vasárnapokra aszondja: térdeltet"

Nem noormális!!! Nagyon ráérhet a fazon ha E Rekordba V8-at farag!!! Én akkor már valami régi Kapitaenbe vagy Commodore-ba tettem volna....

Az biztos hogy büntethet a gép! Kíváncsi vagyok hátsó híd, váltó, miket tett bele, nem hiszem, hogy az eredeti hajtáslánc bírná ezt a mocit.

Link to comment
Megosztás:

Nem tudja vki, hogy jobb oldalt a műszerfal mögött az A oszlopra lelcsavarozott fekete müa doboz mi célt szolgál, és a tetején a pöcöknek kihúzva vagy benyomva kell-e lennie? Az én tippem, hogy ha megborulok a verdával, akkor lekapcsolja az el.ac-t. De muteromén ki van húzva a pöcök és mégis megy.

Link to comment
Megosztás:

Kár, hogy a B ominak nem csináltak Luxustestvért tőle eltérő kinézettel. Mert ez a Seni nagyon tetszik nekem.

Amúgy tegnap végre elindult az el.ac, de még mindig nem indul benzinnel, sőt ha ázról váltok benzinre akkor sem megy. Már minden hibalehetőséget kizártam, de mégsem megy.

Más: nincs vkinek elfekvőben gyári vonóhorgos autóbol irányjelző relé (nem 3,hanem 4 lába van) és esetleg a csomitérben lévő merevítés.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.