Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

Húúú Basssszzzus ez aztán a nagy munka. nagyon fog menni ez a járgány. ( szerintem ne baszkuráld) Amúgy most mikor lesz kész?? és Mikorra tervezed,hogy bemutatod a Nagy érdeklődők nek??

-- Mert én már nagyon kíváncsi vagyok rá. És persze a nagy alakításokat remélem meg is örökíted az utókornak...

Nem vagyok türelmetlen.... <_<

Egyelőre a 2.0 motorral van összerakva, és még nincs lefestve.

Ha minden jól megy, tavasszal/nyár elején kap színt is.

Utána meg elkezdem összeszedni a cuccokat a 2.4hez.

Ha az is kész, utána akarok nekiállni az etanolos hengerfejnek.

Link to comment
Megosztás:

Te jóóó isten, 2.8 ebből a motorból? :P

Ez beteg.

Amúgy miért? <_<

Láttam már ilyet, csak vágott 24V hengerfej volt rajta,szal 2.8i 4L 16V :angry:

Egyébként az Imotec motors a 2.95L is kihozta belölle + ott is 16V

Miért? azert amiért a 2.0-t a 2.4 re cseréled..... ha lúd akkor legyen kövér és röfögjön ! :P

Link to comment
Megosztás:

Láttam már ilyet, csak vágott 24V hengerfej volt rajta,szal 2.8i 4L 16V <_<

Egyébként az Imotec motors a 2.95L is kihozta belölle + ott is 16V

Miért? azert amiért a 2.0-t a 2.4 re cseréled..... ha lúd akkor legyen kövér és röfögjön ! :angry:

Azért nem akarok nagyon elszállni. :P

Elég nekem a 2.4

Amúgy mibe kerül?

Link to comment
Megosztás:

amibe rakod ,mondjuk C kadét !?

ja ja!

nemsoká röfög az enyém is, ma felraktuk a váltot és a köritéseket ,nagyon kivánccsian várom h mit mutat majd.....

Úgy gondoltam mi az ára egy ilyen 2.8-as szettnek. <_<

Na, arra én is kíváncsi vagyok. :angry:

Hol és mennyiért is csinálták neked a tárcsa kevlározást?

Az r25/28 akkor olajos kupplungos ugye? Mert én meg lehet hogy lassan raknám fel, még a 2.0-ra, hogy aztán csak be kelljen lökni a 2.4et.

Ehhez mi pénz egy kinyomócsapágy? Mert az speciel nekem szar.

Ja, meg váltókar/kulissza az mennyiért mozog hozzá?

Link to comment
Megosztás:

"Úgy gondoltam mi az ára egy ilyen 2.8-as szettnek. <_<"

szerintem ne akar tudni....egyébként meg ott az ára!

"Hol és mennyiért is csinálták neked a tárcsa kevlározást?"

Pesten, 25 volt ! Hajdú kuplung és fék! Apa és fia,20 éve ezt csinalják!

"Az r25/28 akkor olajos kupplungos ugye? Mert én meg lehet hogy lassan raknám fel, még a 2.0-ra, hogy aztán csak be kelljen lökni a 2.4et.

Ehhez mi pénz egy kinyomócsapágy? Mert az speciel nekem szar.

Ja, meg váltókar/kulissza az mennyiért mozog hozzá?"

Olajos!

Csapágy kb 10 ropi!

Nincs váltókarod ???hmm..

Jó rá az R25-é is,csak használtan kapsz,de abban meg illik felujitani a kis műanyag részeket ,ás a váltó utat leröviditenií!

Link to comment
Megosztás:

Direkt a rekihez volt gyári sárfogó gumi?

Persze,hogy volt . Abban az időben kötelező felszerelése volt. A Hátsó!! ( ha nem volt a Rend őrei Figyelmeztettek ,hogy fel kell rakni :-) ... ) Az elsőre meg extraként ( tuning Céllal tette fel a polgár ) . <_< ....

-- Na végre,már látjuk a kerekein azt a csoda autót.

Szerintem ,ha majd kész leszel vele- és gyengének találod a motorját - majd akkor tegyél bele valami kemény motort, Persze,ez a mulatság sem olcsó....

Kitartás.... Szép lesz.. :angry:

Link to comment
Megosztás:

Persze,hogy volt . Abban az időben kötelező felszerelése volt. A Hátsó!! ( ha nem volt a Rend őrei Figyelmeztettek ,hogy fel kell rakni :-) ... ) Az elsőre meg extraként ( tuning Céllal tette fel a polgár ) . <_< ....

-- Na végre,már látjuk a kerekein azt a csoda autót.

Szerintem ,ha majd kész leszel vele- és gyengének találod a motorját - majd akkor tegyél bele valami kemény motort, Persze,ez a mulatság sem olcsó....

Kitartás.... Szép lesz.. :angry:

Hát az a valaha volt 100 ló az nem túl vastag egy ekkora tepsinek, azért lesz majd a 2.4. Ahogy számolgattam egy kis okosítással, az már nekem bőven elég utcára.

Link to comment
Megosztás:

Hát az a valaha volt 100 ló az nem túl vastag egy ekkora tepsinek, azért lesz majd a 2.4. Ahogy számolgattam egy kis okosítással, az már nekem bőven elég utcára.

Áh :angry: , hogy Rekord ! Há trisókám, akkor a minimum a 200ps !

a bőven eléghez csavarj egy kompresszort a 2.4-re <_<

Link to comment
Megosztás:

láttam már "hangyányit" el van tévedve, még angliában sem kapná meg az az pénzt ,pedig ott van ára!

Szerintem ez lotus gyalázás.... csak égeti azt a legendát! (a piros társával egyetemben)

Szegény ember vízzel főz <_<

Jópofa a spoiler a hátsó ablakon...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.