Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Új omega 2005-ben???


uhuhu

Recommended Posts

Én meg ilyet találtam, viszont 2006-os dátummal:

6040505.001.1M.jpg

Ott azt irják, lesz belőle:

2.2Di motoros 145 lóerővel, 1.9CDTi 150 lovas, aztán lesz még dízelből 180 lóerős 2,4-es öthengeres (?), meg 200 lovas 3literes V6-os. Tervezik még 210 lóerős 3.2-es V6-tal is gyártani, valamint lesz V8-as is (ezt MV8-nak fogják hívni :) ), valószínűleg a Corvette 5literes V8-as motorjával és 350 lóerővel...

Ja, az ára nagyjából 35000 és 55000 Euro között fog alakulni.

Amúgy jó kis gép, nekem tetszik :)

Link to comment
Megosztás:

Kedves Omega-szimpatizáns klubtársaim!

Hemi felkérésére (ismét) Omega szekció alakításba kezdtem. Szeretnék ezáltal megkérni mindenkit, aki Omega tulajdonos, vagy csak kedveli a típust, hogy amennyiben szeretne belépni ebbe a szekcióba, az keressen meg engem a flowachild@freemail.hu címen!

A szekció tagságnak alapfeltétele a MOTE tagság, de nem kötelező, hogy a jelentkezőnek legyen saját Omegája.

Eddig hárman (Tascona, Gabo és jómagam) vagyunk. A bejegyzéshez öt tagnak kell összejönnie 3 napon belül. Várom jelentkezéseteket!

Flowa

U.i.: A leendő Omegáról bővebben a http://opelomega.uw.hu/comega.html címen olvashattok!

Link to comment
Megosztás:

  • 4 months later...
  • 1 month later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.