Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Mantások maguknak, magukról a MOTE-ban


manta

Recommended Posts

  • Hozzászólások 514
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Sanyika, találtál csajét?? :) Fotót azért kérnék az eredményről. Mi sajna kihagyjuk az idei talit, kerilányom jön ma délután nyaralni. Szombatra beterveztük már az állatkertet. De azért mindenkinek jó szórakozást. :D

Hajni megcsinálja! Még sablonja is van hozzá! :o Képet kapsz. :omg: Amúgy azért kerestem az akcióhoz inkább lányt, mert a fiúk kezében annyira nem bízom. Vagy aznap, vagy másnap... Nekem biztos kéz kell! ;)

Sajnálom, hogy nem tudtok jönni. No, majd a Blitzen bepótoljuk. :lol:

Akkor szenvedni fox...gyaur kutya.... B)

"Nem vagyok én egy gyáva alak,

nevemtől rögtön elpirul a salak."

De most ettől a fenyegetésztől besz@rtam félelmemben :)

Link to comment
Megosztás:

Ahogy itt fúúj a szél egyből a 2 évvel ezelőtti tali jut eszembe. hihi :) Nem sámli volt. De az én sátram kibírta.

A két évvel ezelőttiről lemaradtam, de a híre eljutott hozzám. Remélem, idén kegyesebb lesz az öreg. Bár Tiv megynyugtatott.

Sanyi: "Biztos kéz"? Azt hittem a remegő kéznek jobban örülnél. :)

:omg: Itt valami félreértés leledzik, kedves Boglárka! B)

Link to comment
Megosztás:

nekem is okés a szombat délután

Az Ascona meg darabokban,

festem a hátsóhidat, persze lehet, hogy vicces indok

ja meg a féket újracsövezem, úgyhogy na fék az nincs benne, még pedál se...

meg festem a kipuffot, ha már ki lehetett szedni, az okos alvázvédős befújta trutyival, ráégett, az elszenesedett maradvány meg szívja magába a vizet, merő rozsda volt az egész

a lemömlőm meg megrepedt, mert a tömítés a 30 év alatt elfáradt és falsot szívott, a hőterheléskülönbséget meg nem bírta sokáig, ráadásul beleszakadt két csavar...

tud hozni valaki egy Varajet alá való leömlőt?

ha esetleg

Mondjuk asszem nekem vn, ha még nem dobtam ki. Megnézem.

HAJNI! KÉPEK? 400asról?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Szombaton reggel nem megy esetleg valaki innen Pestről ? Nekem a szembeparton van a kocsim és kerülő lenne átmenni majd megint vissza a haverok meg jönnek át úgyis az egyikkel áthozatnám a gépet bár ki tudja ez jó ötlet -e ?:)

üdv

dani

Link to comment
Megosztás:

######a!!!

okéj!!

hivatalosan 08:03-kor érkezik a vonatom, előfordul, hogy késik, akkor hívlak.

köszi

én meg épp beletörtem az M8-as fúrómat a most gyártatott szeleprugóvisszatartóba...

240_ventilgegenhalter.JPG

merthogy belül is menetes, uis ez a lényege...

a menet meg kimaradt a gyártáskor

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.