Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Mantások maguknak, magukról a MOTE-ban


manta

Recommended Posts

  • Hozzászólások 514
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

:lol: ez tök jó :)

azért azt az ásványvizes jelenetet tényleg meg kellett örökíteni - ritkán látunk ilyet :wacko: bár meg lehet magyarázni, hogy a víz csak hűsítésre szolgál és kizárólag külsőleg :o

egyébként asszem eltört a jobb első rugóm :unsure: és ennél már csak kisebb van... na, majd a hétvégén kiderül, mi a bibi... :lol:

Link to comment
Megosztás:

No babám, majd összeeresszük a miénket, oszt' akkorát hasítunk, hogy csudájára jár a világ!. :unsure:

Metálszemcsére való lóvé kis zsákban, nemzetiszínű aug. 20.-i zászlóba csomagolva! :lol:

Úgyérted hasítod előttem az utat a 3.0 mociddal én meg a barázdába süvítek utánad? :wacko: de látványnak nem lesz utolsó az tuti.

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
Miért?

Csak anno, 1997-ben mikor totálra vágtuk Kaszkadőrrel a Piros 1.8 mantáját a dorogi tóról (manta taliról) hazafelé, akkor sokan jöttek kiszedni a kocsiból, meg visszaállítani a tetejére fordult mantát, na meg engem bekötözni, kicsit ömlött a vérem itt ott.. :lol: és szerettem volna felkutatni hogy azokból fórumozik-e itt valaki... de nem valószínű sajna...

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
Csak anno, 1997-ben mikor totálra vágtuk Kaszkadőrrel a Piros 1.8 mantáját a dorogi tóról (manta taliról) hazafelé, akkor sokan jöttek kiszedni a kocsiból, meg visszaállítani a tetejére fordult mantát, na meg engem bekötözni, kicsit ömlött a vérem itt ott.. :lol: és szerettem volna felkutatni hogy azokból fórumozik-e itt valaki... de nem valószínű sajna...

A talin ott voltam, de nem mentettem senkit, mert nem is szólt senki. Az is új nekem hogy onnan hazafelé történt a dolog. Én nem így tudtam. Sorry!

Link to comment
Megosztás:

A talin ott voltam, de nem mentettem senkit, mert nem is szólt senki. Az is új nekem hogy onnan hazafelé történt a dolog. Én nem így tudtam. Sorry!

Én téged ismerlek, szerintem, állt itt az újpesti műhelynél a géped, fekete Manta, vagy lehet hogy csak rosszul emlékszem..

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Sziasztok.

Kérdésem elsősorban Need-hez szól mert ha jól emlékszem neked volt duplakarbis a gépsárkányod. Nálam most van soron az átalakítás megvan a szívócsonk hozzá plusz nemsokára érkezik a karbi is. A kérdésem az lenne ,hogy az elektromos AC nem tudom ,hogy jó e és nem termel -e túl nagy nyomást a karbiknak s ezt le kell e cserélni kisnyomásúra vagy elég egy nyomásszabályzót beszerelni? Amit még nem tudok ,hogy ezek autómata szivatósak -e vagy milyen elven működnek hidegindításnál? Illetve ha van egyéb megjegyzésetek szívesen fogadom.

üdv

Dani

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Kérdésem elsősorban Need-hez szól mert ha jól emlékszem neked volt duplakarbis a gépsárkányod. Nálam most van soron az átalakítás megvan a szívócsonk hozzá plusz nemsokára érkezik a karbi is. A kérdésem az lenne ,hogy az elektromos AC nem tudom ,hogy jó e és nem termel -e túl nagy nyomást a karbiknak s ezt le kell e cserélni kisnyomásúra vagy elég egy nyomásszabályzót beszerelni? Amit még nem tudok ,hogy ezek autómata szivatósak -e vagy milyen elven működnek hidegindításnál? Illetve ha van egyéb megjegyzésetek szívesen fogadom.

üdv

Dani

Ha weber 40dcoe, akkor nem kell elektromos ac (ha megvan akkor nyomás szabályozó és nemtom mennyire)és a szivató sem automata, hanem be kell fúrni a kart (valamilyent) a kormányoszlop mellé, hogy tudd rángatni.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 months later...
Az hiszem, én vagyok talán az egyetlen, aki elmondhatja magáról, hogy a villanyszámlája többe került, mint a manta vizsgáztatása :lol: nem tudom, hogy sírjak e, vagy nevessek... :sowwy:

Hoppá.

Mekkora a villanyszámlád? Az egész utca a te villanyórádra van kötve? :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.