Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Hűtés, fűtés, vízhőfok.


komega

Recommended Posts

Kicsit becummantottam a hűtővel a dolgot! Egyenlőre ugynézki a 2.0 kadett hűtőre lenne szükségem. mert a vekié sokkal magasabb és nem megy be a bölcső miatt. Ha esetleg tud valaki 73 széles, és 35 magas vastag hűtőt annak várom a reakcioját! ^_^ csak opelt nézegettem abbol a kadetté hasonló ehez, más tipusokban is lehet hasonló méret..

Link to comment
Megosztás:

Kicsit becummantottam a hűtővel a dolgot! Egyenlőre ugynézki a 2.0 kadett hűtőre lenne szükségem. mert a vekié sokkal magasabb és nem megy be a bölcső miatt. Ha esetleg tud valaki 73 széles, és 35 magas vastag hűtőt annak várom a reakcioját! ^_^ csak opelt nézegettem abbol a kadetté hasonló ehez, más tipusokban is lehet hasonló méret..

EZ egy 2.0 GSI Kadett hűtője:

Biztos, hogy ez kell? :D

Link to comment
Megosztás:

Nem is emlékszek rá hogy belinkeltem én :D

De szerencsére rendes volt, igaz a postát buktam, de helyette vettem nekem valót, de így utólag belegondolva lett volna rá több jelentkezőm és nem 5e azis biztos :D

Na mind1, nem akarok senkin se haszont húzni ^_^

Link to comment
Megosztás:

Az mit jelent?

Google:

bossery válasz | megnéz 2009.08.11 14:37:55 (29394)

Nekem is kétfokozatú a venti, 95-nél kapcsol az első és 105-107 fok körül a második fokozat....ha a klíma megy akkor az első fokozat folyamatosan megy, ez mondjuk normális.

Előzmény: TasiA (29393)

TasiA válasz | megnéz 2009.08.11 14:22:12 (29393)

Enyém klímás így 2 fokozatú. Van 1 lassú 100/105 és egy hurrikán fokozat 115/120. NA én ezt akarom majd kicserélni, mert ez számomra érthetetlen, minek 120 fokoig engedni??? Ebből van 82/88-90/95 , majd beruházok, de most egy csomó tervem van. Már kezdtem unni a gépet, és agyaltam a cserén, de lemondtam róla, inkább költök rá még 1 kicsit. XD Szereztem A2-es GT küszöböket, ezeket kéne felrakni, meg találtam a bontóban egy 20SEH mocis donor Vekit, abból meg a vezűrműtengely ugrik át.

A normál gombából is van a 95/100 fokos, meg 88/83 és termosztátból is van 82 fokos, szal lehet legózni, ha akarunk! ^_^

Előzmény: byo (29392)

Link to comment
Megosztás:

Az a 3 lábassal volt, az most bent van a garázsba a másik hütöbe

Szerk.: Most néztem lehet azért nem kapcsolodott be a hőgomba mert a 3 lábas az klimáshoz való, és eredetileg 2 lábas kell bele, pedg az én csatlakozóm az 3 lábasra való, vagy ugyanúgy müködik a két lábassal?

Link to comment
Megosztás:

Az a 3 lábassal volt, az most bent van a garázsba a másik hütöbe

Szerk.: Most néztem lehet azért nem kapcsolodott be a hőgomba mert a 3 lábas az klimáshoz való, és eredetileg 2 lábas kell bele, pedg az én csatlakozóm az 3 lábasra való, vagy ugyanúgy müködik a két lábassal?

Nem hiszem, hogy ugyanúgy működne.

Link to comment
Megosztás:

Nekem 3 lábas hűtőventillátor kapcsolóm van (2 hőfokos), de a ventillátornál a csatin csak 2 vezeték van bekötve, de szépen működik így is. Direkt olyat vettem, ami már 85 foknál kapcsol. Amúgy a menete teljesen ugyanaz bármelyik fajtába való. A csatiban lehet különbség pl. Astrának azt hiszem más.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.