Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Hűtés, fűtés, vízhőfok.


komega

Recommended Posts

1000ft körül van egy flakon ilyen Cillit Bang. Új radiátor meg 10ezer+egy cumis délután:)

Tényleg 10 ezer a radiátor, de nem olyan cumis a csere.

K.b. 2 hete cseréltem, 3 óra alatt megvolt.

A váltóbox leszedése volt cumis, mert nem fértem hozzá a csavarokhoz.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

A radiátort is kiöblítettem. :lol:

Voltam annyira balga, hogy kivettem a helyéről, ezért mondom, hogy akinek nem folyik az hagyja szépen ott és öblítse át sokszor.

Én úgy 30x mostam át jobbról-balról felváltva. Volt benne anyag. :lol:

Oroztam az asszonytól csodaszert és beleöntöttem, 1 egész éjjel benne állt a cucc.

Utána öblítés.

Link to comment
Megosztás:

A radiátort is kiöblítettem. :lol:

Voltam annyira balga, hogy kivettem a helyéről, ezért mondom, hogy akinek nem folyik az hagyja szépen ott és öblítse át sokszor.

Én úgy 30x mostam át jobbról-balról felváltva. Volt benne anyag. :lol:

Oroztam az asszonytól csodaszert és beleöntöttem, 1 egész éjjel benne állt a cucc.

Utána öblítés.

Fincsi. Szerintem az enyémbe egér van, vagy a fenetudja... Érdekes szagokat áraszt a cuccos :D Jah, és most megint hogy hidegebb van, kevesellem a fűtést:S Fater renaultjába olvaszt szó szerint:D Itt meg csak langyos a levegő:) Valamikor ráveszem magam, de előtte szereznem kéne astra pollenszűrő házat, és valahogy belefabrikálni, hogy ne legyen megint tiszta dzsuva a rendszer:S

Link to comment
Megosztás:

Fincsi. Szerintem az enyémbe egér van, vagy a fenetudja... Érdekes szagokat áraszt a cuccos :lol: Jah, és most megint hogy hidegebb van, kevesellem a fűtést:S Fater renaultjába olvaszt szó szerint:D Itt meg csak langyos a levegő:lol: Valamikor ráveszem magam, de előtte szereznem kéne astra pollenszűrő házat, és valahogy belefabrikálni, hogy ne legyen megint tiszta dzsuva a rendszer:S

Vaterán van calibra/vectra pollenszürő 2 kiegészitővel hogy belehessen rakni. 5e pénz, ha betudnám rakni annyiért meg is érné. Sztetek?

Link to comment
Megosztás:

Az "új" p.szűrőm alatt is befolyt a vizecske, de vettem a barkácsban gumi tömítő (amit az ablakokra szoktak ragasztani) és a régi megkeményedett tömítésre ráragasztottam.

Most már jó. :D

Én meg azt vettem észre, mióta kimosattam a rendszert ecettel, és ezzel a rózsaszín fagyállóval van feltöltve, erősebb a fűtésem. A kiegyenlítő alján van egy kicsi rozsdapor, de nemveszélyes:)

Link to comment
Megosztás:

Erősebb, de még nem az igazi?

Álló helyben ha tolom a fűtést, rohadt meleget fúj, de menetközben már nem olyan döglesztő:D Igazából fater Renault Masterjához tudok csak hasonlítani, mert azt ha maxra teszem, leolvad a műanyag a műszerfalról kb.:) Annyi meleget fúj az opel maxon, mint a master félig feltekerve.

Link to comment
Megosztás:

Haver Expertjében meg belülről kell vakarni a jeget az ablakról olyan szuper a fűtés. :D

Én amúgy nem szoktam szaunát csinálni a kocsiban.

Én sem, csak mikor megfagyva beülök, jó lenne ha kicsit keményebben tolná az öreg a meleget:) Jah, víz stabilan 90fokon van, még ha -20van kinn akkor is:)

Link to comment
Megosztás:

Megnéztem a jeladót, vittem le 1 edényben forrásban levő vizet és belelógattam, akkor jó volt a hőfok.

Maradt a termosztát.

Ő volt a bűnös. Most akkor picit lejjebb megy a fogyim. :D

Azért gondolom nem lehetett valami egetrengető

C16NZ powaaa :)

Link to comment
Megosztás:

Nekem a szélsők azok jól nyomták a meleget, kicsit ott tartottam a kezem már-már égette, a középső meg langyosat fujt.

Amúgy hát ha nem is szaunát, de én jól beszoktam fűteni, hogy polo v pulcsiba jól érezzem magam :D

Én is így szoktam. Így nincs párásodás sem és kényelmesebb is kabát nélkül. Nekem meleget nyom középen is.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.