Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Itt láttam. 930 pénz. a többi boltban se lehet drága. Kesztyűt vegyél fel, vigyázz a kezedre. ;)

Ma jártam a Praktikerbe s szereztem ilyen kulcsot, persze tök véletlenül láttam meg! Két fajta volt, volt ilyen amit te linkeltél csak kék színűbe 500 Ft-ért és volt olyan amit végülis én vettem 1290Ft-ért!

Én ilyet vettem:

image-B804_4C90E329.jpg

Az 500Ft-os eléggé silány minőségnek tünt, ellenben ez a Black&Decker sokkal masszívabbnak tünik! :( :wacko: Remélem nem is lesz vele gond, főleg hogy több mint kétszer annyiba került.. <_<

És köszi mégegyszer a képes és egyéb segítséget a gyertyakulcs ügyben!

Link to comment
Megosztás:

Segítségeteket szeretném kérni!

Mióta megvettem az autót azóta nyomozom hogy ez mi a fene lehet, de senki sem tudja a választ!

Íme: (pirossal bekeretezve)

image-2E22_4C90E6B4.jpg

Riasztó lehet?? De erre utaló nyomot sehol sem találtam a kocsiban.. <_<

Illetve mikor megvettem a kocsit akkor ezt is kaptam hozzá de a kereskedő nem tudta megmondani hogy ez mire szolgál.. Hiába nyomkodom nem történik semmi! Az egyik gombnál amikor megnyomom akkor felvillan az a piros ellenőrző fény ami mellette van.

image-9697_4C90E329.jpg

Ötletetek van erre?? Mert én tanácstalan vagyok!

Link to comment
Megosztás:

Ma jártam a Praktikerbe s szereztem ilyen kulcsot, persze tök véletlenül láttam meg! Két fajta volt, volt ilyen amit te linkeltél csak kék színűbe 500 Ft-ért és volt olyan amit végülis én vettem 1290Ft-ért!

Én ilyet vettem:

http://kephost.hu/image-B804_4C90E329.jpg

Az 500Ft-os eléggé silány minőségnek tünt, ellenben ez a Black&Decker sokkal masszívabbnak tünik! :o ;) Remélem nem is lesz vele gond, főleg hogy több mint kétszer annyiba került.. <_<

És köszi mégegyszer a képes és egyéb segítséget a gyertyakulcs ügyben!

Grat! Ez jó cucc :wacko:

Ezt már nehéz eltörni :( nem úgy mint az 500Ft-ost ;)

Link to comment
Megosztás:

Hát eddig nemigazán találtam semmi erre utaló nyomot, de akkor erre vonatkozólag majd még szétnézek a motortérben..

Nálam is riasztó a nyerő tipp.

Nézz szét a biztitábla fölött, van hogy odarakják a vezérlődobozt. A motortérben aksi körül néznék szét a szirénát keresve.

Remélem meglesz.

Lehet csak valami biztosíték ment ki benne és ezért nem jó.

Link to comment
Megosztás:

Grat! Ez jó cucc :(

Ezt már nehéz eltörni ;) nem úgy mint az 500Ft-ost ;)

Köszi!

Na akkor ezek szerint jó cuccot vettem! :wacko:

Riasztó ügyileg pedig akkor szétnézek minden olyan lehetséges helyen majd amit írtatok, állatira kiváncsi leszek! <_< Az akksi körüli helyet azt már majdnem 100%-osan kizárnám, de azért megnézem mégegyszer! Elég sokat kotorásztam már ott, biztos feltünt volna. Kíváncsi leszek hogy találok-e vezérlőt bárhol is a kocsiban..

Link to comment
Megosztás:

Köszi!

Na akkor ezek szerint jó cuccot vettem! :wacko:

Riasztó ügyileg pedig akkor szétnézek minden olyan lehetséges helyen majd amit írtatok, állatira kiváncsi leszek! <_< Az akksi körüli helyet azt már majdnem 100%-osan kizárnám, de azért megnézem mégegyszer! Elég sokat kotorásztam már ott, biztos feltünt volna. Kíváncsi leszek hogy találok-e vezérlőt bárhol is a kocsiban..

Sok sikert a keresgéléshez :(

Én így találtam Nokia kihangosítót a kocsiban ;)

Link to comment
Megosztás:

Sok sikert a keresgéléshez :(

Én így találtam Nokia kihangosítót a kocsiban ;)

Azért nem lenne rossz dolog nekem se ha kiderülne hogy van riasztó a kocsimban.. <_< A kereskedőtől pedig nem is várom azt hogy tudja.... :wacko:

Kár hogy hagyatéki autó (a tulaját sajna már nem tudom megkérdezni) mert hogy megkeresném őt hogy mondja már meg hogy hogy is van ez az egész..

Bár ha élne akkor szerintem ez az autó se lett volna eladva, ebben 99%-ig biztos vagyok.. Látszik hogy nagyon szerette és sokat foglalkozott vele, de ezt szerintem az autó is meghálálta neki. Eddig nekem sincs semmi gondom vele (kopp-kopp), csak ilyen apró dolgok, de hát egy ilyen idős autónál szerintem ez már természetes! ;)

Link to comment
Megosztás:

Azért nem lenne rossz dolog nekem se ha kiderülne hogy van riasztó a kocsimban.. <_< A kereskedőtől pedig nem is várom azt hogy tudja.... :wacko:

Kár hogy hagyatéki autó (a tulaját sajna már nem tudom megkérdezni) mert hogy megkeresném őt hogy mondja már meg hogy hogy is van ez az egész..

Bár ha élne akkor szerintem ez az autó se lett volna eladva, ebben 99%-ig biztos vagyok..

Mióta van meg amúgy ?

Link to comment
Megosztás:

Jesszuska. ;)

Mit ki nem találnak ezek. <_<

Ami a Km-órában van visszajelző az világít neked?(vonóhorog forma)

Még nem láttam sohase hogy világítana, szóval szerintem nem világít!

Amúgy most tényleg, mi a gond?? Szerintem eléggé spécin oldotta meg az előző tulaj :wacko: , vagy nem tudom ki.. Annyira nem gáz! :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.