Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

Talán neked?? :D

Amúgy valóban nagyon szép kis járgány.. Hiába nem mai autó az enyém se de azért ennek ellenére odavagyok érte! :) :D :D

Mikor megvettem az autót, szomszéd néni azt kérdezte: új autó? Mondom nem, 16éves!:D Szerintem a vectráknak nagyon jó formájuk van, és szépek is:)

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Na, ugye. Öreg autó is lehet szép.

Bár a tied is korrekt állapotban van.

Hát ja. Jobban féltem, mint sokan az új autót. Ha kicsit koszos a szőnyeg, már rázom is ki, és porszívózom. Lehet túlzás, de általában 2-3naponta rászoktam nézni az olajszintre, hűtőfolyadékra, fékolajra, és a szervó olajra is:) Mindig letörölgetem a szelepfedelet is ha poros, meg ilyenek, szal szeretem ezt az autót, nagyon a szívemhez nőtt! :)

Link to comment
Megosztás:

Hát ja. Jobban féltem, mint sokan az új autót. Ha kicsit koszos a szőnyeg, már rázom is ki, és porszívózom. Lehet túlzás, de általában 2-3naponta rászoktam nézni az olajszintre, hűtőfolyadékra, fékolajra, és a szervó olajra is:) Mindig letörölgetem a szelepfedelet is ha poros, meg ilyenek, szal szeretem ezt az autót, nagyon a szívemhez nőtt! :)

h.adam92' !

A te autod szerintem különösen szép, a színe nagyon tetszik, pluszban jók a felnik is! :D Szerintem állatira meglátszik (mint ahogy írtad is) hogy törödsz vele!

Amúgy az én autóm színével sincs bajom, főleg hogy igazából nem is akartam fehéret venni, de ez a kocsi nálam szerelem volt első látásra... :D

És abban szerintem teljesen igazatok van hogy ezeknek a Vectráknak jó formájuk van. A mai agyon design-olt autók között is megállják a helyüket szerintem... :D

Link to comment
Megosztás:

Mikor megvettem az autót, szomszéd néni azt kérdezte: új autó? Mondom nem, 16éves!:D Szerintem a vectráknak nagyon jó formájuk van, és szépek is:)

Nekem mondjuk nem volt ilyen szép a történet, mert tőlem csak azt kérdezték hogy hány éves az autó?? Kb. 6??? Erre röhögve mondtam hogy nyugodtan rakjanak még elé egy egyest, mert hogy 16! Volt ám nézés! :) :D (Mondjuk szerintem azt is hozzá kell tenni hogy aki kicsit is képben van a kocsik világában az tudja hogy ezeket az autókat ne mostanság gyártották, tehát ebből következik hogy nem fiatalok.)

Link to comment
Megosztás:

Pfuuu, h.adam92' !

A te autod szerintem különösen szép, a színe nagyon tetszik! :D Plusz szerintem állatira meglátszik (mint ahogy írtad is) hogy törödsz vele!

Amúgy az én autóm színével sincs bajom, főleg hogy igazából nem is akartam fehéret venni, de ez a kocsi nálam szerelem volt első látásra... :)

És abban szerintem teljesen igazatok van hogy ezeknek a Vectráknak jó formájuk van. A mai agyon design-olt autók között is megállják a helyüket szerintem... :D

Jaja, sokan mondják hogy jó színe van. Megmondom őszintén szoktam polírozgatni ilyen shell es fehér színű pasztával, de 1mosás után mindig bemattult az autó. Egyik ismerősöm ajánlotta hogy olyant vegyek, ami direkt piros színre való, mert feltölti a színt. Nyáron egyszer azzal átpolíroztam tetőtől talpig(természetesen kézzel:)) és azóta is gyönyörű fényes. Amúgy kényes ez a piros, mert nincsen rajta lakkréteg szerintem.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem is szép autó, nem is azért váltam meg tőle. inkább a motor mivolta meg a klíma hiánya miatt :) De a b veki meg mindig is a kedvencem volt dizájn tekintetben, szval ettől nem fogok megválni egyhamar. A mai autók nem csak az áruk, de a kinézetük alapján se vonzóak számomra, nem tudom ti hogy vagytok vele. Minden túl van bonyolítva még műszakilag is, minden egyre nagyobb és drágább, csak tudnám a válságban ez minek. Az a vectrák kibírnak vagy 600e km-t a maiak meg mindene megromlik 100e után... Ha már előkerült le kellett írnom :D

Link to comment
Megosztás:

Jaja, sokan mondják hogy jó színe van. Megmondom őszintén szoktam polírozgatni ilyen shell es fehér színű pasztával, de 1mosás után mindig bemattult az autó. Egyik ismerősöm ajánlotta hogy olyant vegyek, ami direkt piros színre való, mert feltölti a színt. Nyáron egyszer azzal átpolíroztam tetőtől talpig(természetesen kézzel:)) és azóta is gyönyörű fényes. Amúgy kényes ez a piros, mert nincsen rajta lakkréteg szerintem.

Hát pedig szerintem egy ilyen színnél különösen jól mutatna ha lenne rajta egy ilyen réteg! Meg amúgy is, jobban véd.. :)

Szerintem is szép autó, nem is azért váltam meg tőle. inkább a motor mivolta meg a klíma hiánya miatt :D De a b veki meg mindig is a kedvencem volt dizájn tekintetben, szval ettől nem fogok megválni egyhamar. A mai autók nem csak az áruk, de a kinézetük alapján se vonzóak számomra, nem tudom ti hogy vagytok vele. Minden túl van bonyolítva még műszakilag is, minden egyre nagyobb és drágább, csak tudnám a válságban ez minek. Az a vectrák kibírnak vagy 600e km-t a maiak meg mindene megromlik 100e után... Ha már előkerült le kellett írnom :D

Ebben teljes mértékben egyetértek veled Big Boss! Manapság a kocsikat már direkt úgy csinálják hogy a legkisebb műszaki problémával is szervízbe kelljen vinni. Élő példa erre nekem az új céges Citroen Jumper. Ha a bal oldali fényszoró izzót kell kicserélni akkor semmi baj, de ha már a jobb szarakodik na akkor irány a szervíz mert hogy a fél elejét le kell bontani a kocsinak hogy hozzáférjen az ember az izzóhoz.. :D Dühítő, de állatira szerintem, ezen nagyon kiakadtam anno.. Arról nem beszélve hogy telecseszik ezeket a kocsikat felesleges elektronikával..

A vekire visszatérve amúgy az A veki után még a B veki az ami nagyon tetszik nekem is! Design-ja szép bár hogy motorikusan milyenek arról nemigazán hallok.. :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem a B nem jön be annyira, az olyan Astrás. Nem akarlak ezzel bántani.

Vannak rajta jó megoldások amik tetszenek pl. a mocitető és a tükör összedolgozása az tuti.

Ádám szerintem, kell lakknak lennie rajta. Gyári még a festés?

Nem esel néha túlzásba a géppel kapcsolatban? Bár ha lesz(nek) gyereke(i)d másképp lesz. :)

Link to comment
Megosztás:

Nekem a B nem jön be annyira, az olyan Astrás. Nem akarlak ezzel bántani.

Vannak rajta jó megoldások amik tetszenek pl. a mocitető és a tükör összedolgozása az tuti.

Ádám szerintem, kell lakknak lennie rajta. Gyári még a festés?

Nem esel néha túlzásba a géppel kapcsolatban? Bár ha lesz(nek) gyereke(i)d másképp lesz. :)

Ha majd lesznek biztos másképp gondolja..(mondom én akinek szintén nincs gyereke (még)) :D

Mondjuk ha belegondolunk akkor meg azért fog figyelni a kocsira nagyon hogy a gyerek miatt is nehogy ott maradjanak véletlenül is az út szélén..

Link to comment
Megosztás:

Hát ja. Jobban féltem, mint sokan az új autót. Ha kicsit koszos a szőnyeg, már rázom is ki, és porszívózom. Lehet túlzás, de általában 2-3naponta rászoktam nézni az olajszintre, hűtőfolyadékra, fékolajra, és a szervó olajra is:) Mindig letörölgetem a szelepfedelet is ha poros, meg ilyenek, szal szeretem ezt az autót, nagyon a szívemhez nőtt! :)

Múltkor meg elakartad adni mert sokat fogyaszt :D

Link to comment
Megosztás:

Na, a szervó megjavult? :)

Magától nem javult meg :/ De megoldottam, amit bent mondtak a munkahelyemen a szervizbe a srácok hogy cseréljem le az olajat és jó lesz, úgy is volt. Elsőnek megijedtem, mert leengedtem az olajat, és kiakartam nyomatni a többit, és állandóan lefulladt az autó, de ezt betudhattam annak hogy nem volt olaj a rendszerbe, mert utána öntöttem és szépen jár.

Shell hajtóműolajat Dexron 3-at vettem bele, meg 2 kirepedezett csőt kicseréltem. Most forog rendesen, néha megakad, meg bugú hangja is van, szivattyúba csapágyat kell cserélni :/ Mennyi bele csapágy?? vagy javitható egyáltalán?

Autó épp most 2 havernál van egy picit rendbe rakják a taposót meg a hátfalat, majd lővők képet

Link to comment
Megosztás:

Magától nem javult meg :/ De megoldottam, amit bent mondtak a munkahelyemen a szervizbe a srácok hogy cseréljem le az olajat és jó lesz, úgy is volt. Elsőnek megijedtem, mert leengedtem az olajat, és kiakartam nyomatni a többit, és állandóan lefulladt az autó, de ezt betudhattam annak hogy nem volt olaj a rendszerbe, mert utána öntöttem és szépen jár.

Shell hajtóműolajat Dexron 3-at vettem bele, meg 2 kirepedezett csőt kicseréltem. Most forog rendesen, néha megakad, meg bugú hangja is van, szivattyúba csapágyat kell cserélni :/ Mennyi bele csapágy?? vagy javitható egyáltalán?

Autó épp most 2 havernál van egy picit rendbe rakják a taposót meg a hátfalat, majd lővők képet

Eddig akkor jó.

Az F-ben szó volt a javításáról <20Eft, inkább 1 bontott pumpa. :)

Ha kell, 1 van is. :D

Link to comment
Megosztás:

Sztem az első a nyerő, úgy nézz ki, csak az aggaszt hogy búg mert nem egyenesen jár :/

Ha megdöglik a szivattyú megizzadsz, mert rohadt nehéz lesz kormányozni.

Nehogy autózás közben történjen. Nem jó élmény lenne. :)

Az első amúgy Krajcsó cartársé, őt is megtalálod itt. Sőt még itt is hirdeti az F alk. eladóban. :D

Link to comment
Megosztás:

Ha megdöglik a szivattyú megizzadsz, mert rohadt nehéz lesz kormányozni.

Nehogy autózás közben történjen. Nem jó élmény lenne. :)

Az első amúgy Krajcsó cartársé, őt is megtalálod itt. Sőt még itt is hirdeti az F alk. eladóban. :D

Krajcso, az a Ákos igaz?? Sztem ő már eladta.

Kép van az üléssorról???

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.