Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Nahh akkor én is csatlakoznék az Edda szakkörhöz 1 jozzászólás erejéig :D A sajnálatos módon, motorbalesetben elhunyt Kun Péterrel én egy motoros suliba jártam, közvetlen szimpatikus srác volt

Nagyon kár, hogy elment... :lol: Köszi, hogy megosztottad a személyes tapasztalataidat vele kapcsolatban... Bár nem ismerem őt nagyon, de ilyennek képzeltem én is.

Amúgy nem is tudtam, hogy te motorozol(tál) is...

Link to comment
Megosztás:

Tisztelt Hölgyek, Urak!

Valamikor Miskolcon éltem (születtem)

Az

EDDA a 70'-80' as években volt az igazi, mégpedig az első felállás.

Az igaz,hogy technikailag akkor még nem volt profi a dolog, de ez volt az igazi. Ugyanis nem sztárok voltak, hanem csak zenélni akaró lelkes fiatalok. A legjobb nóták is akkoriban születtek, és a hangzás ( mármint koncerten) hangszerek, technika ......hát eléggé sz... volt, mégis olyan bulikat csináltak hogy na!!!!!!Van szerencsém ismerni Donászi Tibit (jelenleg TRB) aki ha jól emlékszem majd tíz évig volt a bandában hát lenne mit mesélni......,de úriember nem beszél.A lényeg a pénz a SOK pénz sok minden elrontója is lehet.Egyébként jómagam is zenélgetek, bár más a stílus, azért ami jó, az jó ( még ma is) Hát igen ez a Pataki vér profi!!!

Köszi és elnézést hogy belekontárkodtam itten a dolgokba, de nem bírtam ki!!!!

Link to comment
Megosztás:

....Nagyon kár, hogy elment... :lol: Köszi, hogy megosztottad a személyes tapasztalataidat vele kapcsolatban... Bár nem ismerem őt nagyon, de ilyennek képzeltem én is....
Nem volt ez olyan, nagy és sok tapasztalat, csak kevéske.

....Amúgy nem is tudtam, hogy te motorozol(tál) is....

Áhhhh csak A1-es jogsim van, meg annó rohangáltam egy kis MZ-vel :D

Link to comment
Megosztás:

Tisztelt Hölgyek, Urak!

Valamikor Miskolcon éltem (születtem)

Az

EDDA a 70'-80' as években volt az igazi, mégpedig az első felállás.

Az igaz,hogy technikailag akkor még nem volt profi a dolog, de ez volt az igazi. Ugyanis nem sztárok voltak, hanem csak zenélni akaró lelkes fiatalok. A legjobb nóták is akkoriban születtek, és a hangzás ( mármint koncerten) hangszerek, technika ......hát eléggé sz... volt, mégis olyan bulikat csináltak hogy na!!!!!!Van szerencsém ismerni Donászi Tibit (jelenleg TRB) aki ha jól emlékszem majd tíz évig volt a bandában hát lenne mit mesélni......,de úriember nem beszél.A lényeg a pénz a SOK pénz sok minden elrontója is lehet.Egyébként jómagam is zenélgetek, bár más a stílus, azért ami jó, az jó ( még ma is) Hát igen ez a Pataki vér profi!!!

Köszi és elnézést hogy belekontárkodtam itten a dolgokba, de nem bírtam ki!!!!

köszönjük !

sajnos nem láthattam az eddát fénykorában.-nem is éltem még :lol: de igyekszem pótolni...

Patakyról nagyon megoszlanak a vélemények...sokan mondják h nagyon elszállt.biztos van benne valami de 25 éves karrier után ki az aki nem szállna el...

Link to comment
Megosztás:

Tisztelt Hölgyek, Urak!

Valamikor Miskolcon éltem (születtem)

Az

EDDA a 70'-80' as években volt az igazi, mégpedig az első felállás.

Az igaz,hogy technikailag akkor még nem volt profi a dolog, de ez volt az igazi. Ugyanis nem sztárok voltak, hanem csak zenélni akaró lelkes fiatalok. A legjobb nóták is akkoriban születtek, és a hangzás ( mármint koncerten) hangszerek, technika ......hát eléggé sz... volt, mégis olyan bulikat csináltak hogy na!!!!!!Van szerencsém ismerni Donászi Tibit (jelenleg TRB) aki ha jól emlékszem majd tíz évig volt a bandában hát lenne mit mesélni......,de úriember nem beszél.A lényeg a pénz a SOK pénz sok minden elrontója is lehet.Egyébként jómagam is zenélgetek, bár más a stílus, azért ami jó, az jó ( még ma is) Hát igen ez a Pataki vér profi!!!

Köszi és elnézést hogy belekontárkodtam itten a dolgokba, de nem bírtam ki!!!!

A Donászit nagyon profi dobosnak tartom, legalábbis az alapján, amit az Eddás munkásságából hallottam! Viszont azt sajna nem nagyon tudom, mi az a TRB... :oops: A mostani együttese talán?

Link to comment
Megosztás:

Hello Telo! Donászi a Tunyogi Rock Bandben üti, vagyis hogy a banda megvan még a tunyót kivéve ( Zeffer,Donászi,Závody,és a ne mán csak nem jut eszembe a neve exP.MOBIL) Jókat nyomnak Clapton,Piramis,P.Mobil stb. és persze sajátok van vagy 4-5?albumuk

a neten vanh.-lap is valami ilyesmi néven. Van szerencsém ismerni őket személyesen remek emberek,aztán meg a dobosunk donászy tanítvány volt.Látszik is a Fonográf nótákat jól meg üti.

Link to comment
Megosztás:

Nem érdekel a domborítás, nem érdekel a rácsozás az 1 OPC, ráadásul OPC Turbo lököséből valami hekkelés.

Lehet, hogy volt valami "OPC design csomag", amit lehetet rendelni minden G Astra-ra.

ez elvileg valami 2004-es modell németből...

Link to comment
Megosztás:

bazzeg! nem mondtam, hogy ez pont az, ez egy katalógusfotó

egyértelmű

ezért kérdeztem, hogy mi ez, de nem pont olyan, mint az OPC

amúgy német autóban ez tök normális

de lassan már itthon is: anyám novemberi astrája lassan 20 ezernél áll

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.