Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Nahh a majd nem 20 legyen mondjuk 19 :lol:

-2000, az 17. Nov, dec, jan, feb, már, árp, az pont fél év.

Akkor átlagban 1 év kb. 34e, két év alatt 68e.

ELVILEG a másikba 1 év 5 hónap alatt került bele 60500.

Ki tudja mennyit állt, lehet, hogy csak 1 év alatt került bele az említett összeg.

Szerintem akkor is magas futásteljesítménynek lehet mondani, nem átlagos na.

ja

de ezt magyarázom: anyám főleg munkába jár vele, ennyi

németeknél több az autópálya, sokkal többet mennek: tehát ott ez átlagos, vagy már-már átlag alatti ;-)

Link to comment
Megosztás:

nálunk tegnap volt egy nagyon megkímélt Vectra C, 2003.12 havi, 120.000 km es revizion.....

lassan eladó lesz, 34.000 km rel :wink: :lol:

Eegen. Biztos valami "sales rep" autó volt. Ha mi rakunk havi 5-6 ezret az áruszállító sprinterbe, ami havonta 2-3 túrára megy, mit kaphat egy olyan autó, amit minden nap használnak mondjuk országjáró beszélgetésekre, és munkaidő után még pluszba belekerül az alkalmazott magánélete is? :?

Link to comment
Megosztás:

Hello Telo! Donászi a Tunyogi Rock Bandben üti, vagyis hogy a banda megvan még a tunyót kivéve ( Zeffer,Donászi,Závody,és a nahát csak nem jut eszembe a neve exP.MOBIL) Jókat nyomnak Clapton,Piramis,P.Mobil stb. és persze sajátok van vagy 4-5?albumuk

a neten vanh.-lap is valami ilyesmi néven. Van szerencsém ismerni őket személyesen remek emberek,aztán meg a dobosunk donászy tanítvány volt.Látszik is a Fonográf nótákat jól meg üti.

Én sajna nem ez a korosztály vagyok... nem sűrűn hallgatom őket. Eddából is főként a 90-es éveiket ismerem. De természetesen hallottam már P-Mobilt, TRB-t is talán... tisztelem a nagyokat :notworthy: :notworthy: :prayer:

Link to comment
Megosztás:

ja

de ezt magyarázom: anyám főleg munkába jár vele, ennyi

németeknél több az autópálya, sokkal többet mennek: tehát ott ez átlagos, vagy már-már átlag alatti ;-)

Tudod mit ? Akkor vegyél egy átlagos/átlag alatti futásteljesítménnyel megáldott német kocsit ! :lol: :lol: :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.