Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Uhu azt szeretném kérdezni hogy meglehet e oldani valahogy hogy kikapcsolható legyen a kipörgésgátló????

asszem a tiedbe nem, ha nincs kapcsoló. vagyis igen, le kell huzni az egyik kerékről az ABS jeladót. de az is lehet hogy elég ha kihuzod a biztositéskot...

Link to comment
Megosztás:

Ezt ismeritek? Érdekes dolgokat lehet itt olvasni:

http://totalcar.hu/nepitelet/?op=modell&cat_id=23257

Ja, én már olvasgattam. Eléggé ellentétes vélemények... van köztük jó is rossz is. Gyakran ugyanaz a dolog merőben ellenkező véleményt vált ki különböző emberekből. Ezek szubjektív dolgok... Kinek a pap, kinek a papné. Azt viszont nem értem, hogy ha pl arra panaszkodik vki, hogy puritán a belseje, kényelmetlen az ülés, akkor miért vett ilyet? Nem igaz, hogy nem ült bele előtte legalább egyszer...

Link to comment
Megosztás:

Ja, én már olvasgattam. Eléggé ellentétes vélemények... van köztük jó is rossz is. Gyakran ugyanaz a dolog merőben ellenkező véleményt vált ki különböző emberekből. Ezek szubjektív dolgok... Kinek a pap, kinek a papné. Azt viszont nem értem, hogy ha pl arra panaszkodik vki, hogy puritán a belseje, kényelmetlen az ülés, akkor miért vett ilyet? Nem igaz, hogy nem ült bele előtte legalább egyszer...

Vannak nagyon gáz irások... :?

Link to comment
Megosztás:

Én is olvastam. Sőt irtam is.

Mellesleg megnézném azt aki a puritán belsőt írta,hogy most mibe ül. :smt097

A G-Astrák belseje legalláb nem szín kemény zörgös műanyag. Az én autóm most lesz 3 éves de semmi zörgés nincs bent. 8) (Ez a munkatársam 8honapos Fócus-ára ez nem mondható el. Az olyan mindt egy harctank,nyekereg bent minden.)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.