Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

hova ide???? :) ilyen aláírásnak vagy minek?

szerk.: vezérlőpult-->aláírás szerk.-->és ott vannak ilyen négyzetek ott a szövekform mellett az első zöld az a link beszúrása.

ha nem ezt kérdezted bocsi

de ezt,bár kár volt felmenni a cs re is,elég sokan lefikázták:( De mindegy,az enyém,és kész.....

Link to comment
Megosztás:

Meg még az alakja is olyan nem??? Szerintem most h mondod nekem DeLorean-em van, ami kicsit hasonlít arra az opelre ami neked is van :) :D :lol:

Hé a DeLorean 3L-es motorral 140 Le. Rengeteget fogyaszt, gyenge, nehéz, egy vagyonba kerül az üzemben tartása, alkatrész rendelésre, (ha találsz), rémes menettulajdonságai vannak, töréstesztje kb. -3. ;) Nem véletlenül halt meg 2 év alatt a gyár...

Ja és nem fér el a csomagtartójában egy rekesz sör sem.

Na azért jó is van benne; ritkaság, a kaszni rozsdamentes acél, (tudod mint a mosogató :) ) na és az a valami amiért imádni lehet. Ahogy páran a trabit is. :lol:

Szóval látod azért messze van egy Astra Caravantól, csak a zsín ... az a nyers, csupasz fém, az bejövős B)

Link to comment
Megosztás:

Köszi!

Hát valóban a sötétkék autónak nem való a sötétítés. Talán ha az egész olyan lenne mint az első ablak, az még okés. Nem?

(Viszont az a felirat kwajól néz ki rajta :) )

Nincs mit..

Igen talán az első ajtón lévő kisebb sötétítés jobban passzol, de azért élőben biztos van több féle színárnyalatú fólia is, ez csak Photoshop :P

Sztem ha freeze ezzel foglalkozna már rég gazdag lenne :D :lol: :lol:

B)

A baj az, hogy annyi mindennel foglalkozom, hogy igazából semmivel sem.

A polihisztorok örök csapdájába estem :)

Egy-két dolgot kéne csinálni az éleben, de az teljes odaadással profi módon.

De egyszerűen képtelen vagyok, annyi minden érdekel, hogy nem győzőm ;)

Link to comment
Megosztás:

A baj az, hogy annyi mindennel foglalkozom, hogy igazából semmivel sem.

A polihisztorok örök csapdájába estem :)

Egy-két dolgot kéne csinálni az éleben, de az teljes odaadással profi módon.

De egyszerűen képtelen vagyok, annyi minden érdekel, hogy nem győzőm :)

Hát bizony egy seggel csak egy lovat lehet megülni. :D

Link to comment
Megosztás:

Ejha!

Megnéztem az oldalt, és lestem mi ez... ? :)

Elkezdtem olvasni, gondoltam hát ezt a f..szságot minek linkelte be? :)

Olvastam tovább ... ejha... :D

Tovább ... tök jó... :lol:

Végén ... Hol az a film, ide vele! ;)

Szóval köszi! Könyvjelző mentve, várom a folytatást. :lol:

Tesla 2.0 -> http://konteo.blog.hu/2009/11/09/nikola_tesla_2_0

Most néztem, hogy azon a weblapon oldalt vannak a legolvasottabb cikkek. Ott is találni pár érdekeset, majd nézd meg.

És itt van még egy link a gabonakörökről: http://www.idokep.hu/?oldal=hirek&id=673

Csak ha érdekel. B)

Link to comment
Megosztás:

Tesla 2.0 -> http://konteo.blog.hu/2009/11/09/nikola_tesla_2_0

Most néztem, hogy azon a weblapon oldalt vannak a legolvasottabb cikkek. Ott is találni pár érdekeset, majd nézd meg.

És itt van még egy link a gabonakörökről: http://www.idokep.hu/?oldal=hirek&id=673

Csak ha érdekel. :)

Igen, persze hogy érdekel. Most csak belelesni tudtam, de elraktam a könyvjelzőt.

Köszi!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Mar regota keresek uj elso fenyszorokat (gyarikat), de meg mindig dragak.:) Ellenben ma kaptam ajanlatot Magneti Marelli tipusu elso lampakra, motor nelkul 30ezer a ket darab. Szerintetek ez jo ar erte? :)

Udv.

TayRol

hát ez ugye utángyártott? Mert ha az akkor 15/db-ért nem sok.....

Link to comment
Megosztás:

szerintem egy u. gyártott cucc is lehet jó.... elég ha még 10 évig kibírja :lol:

Hat igen.:) Bar a kocsi most 10 eves, nem tudom, meg 10-et kibir-e? :D Utanajarok ezeknek a lampaknak...

Ha talalok valahol neten gyarit, akkor van valami szam vagy kod, ami alapjan meg tudom nezni, hogy jok-e nekem? Vagy az osszes gyari (nem fekete) ugyan olyan es passzol a 99`-ben gyartott kombikba?:)

Link to comment
Megosztás:

Hat igen.:) Bar a kocsi most 10 eves, nem tudom, meg 10-et kibir-e? :D Utanajarok ezeknek a lampaknak...

Ha talalok valahol neten gyarit, akkor van valami szam vagy kod, ami alapjan meg tudom nezni, hogy jok-e nekem? Vagy az osszes gyari (nem fekete) ugyan olyan es passzol a 99`-ben gyartott kombikba?:)

1. Biztos hogy kibír még 10 évet a vas :lol:

2. Ha mondod, hogy 99-es G Astra tudni fogják, hogy jó-e bele a lámpa, de sztem jó lesz az

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.