Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Jók vagyunk Honey-Boney!

Azt hiszem, rászánok egy félórát egy holt nyelven írt szöveg fonetikus belinkelésére,...oszt találgathat Telo.

Na azér annyira nem vagyok ám művelt csávó.... :roll:

Azért is tetszett még a fenti svéd szöveg, mert viccesen törve mondták be: ahogy fonetikusan is írtam, talán lehet érezni: Akala = a... kálá

Link to comment
Megosztás:

tudom, hogy nem ez a fórum, de megkérdezhetem????

Megkérdezem. :wink:

fura hangot hallok a féknél, olyan mintha egy üvegbe fújnál levegőt, amikor megnyomom a pedált.mi a fene ez? nem mindig hallom, csak egyik este, parkolás közben hallottam. megijedtem :smt010

egy üvegfújó mellé parkolsz..... :( 8) :(

a fékbetétedet meg kellene ellenörizne, mert lehet hogy kopott, lehet hogy megégett, lehet hogy rossz minőségü betét van benne, és azért fujja az üveget 8) :wink:

Link to comment
Megosztás:

tudom, hogy nem ez a fórum, de megkérdezhetem????

Megkérdezem. :wink:

fura hangot hallok a féknél, olyan mintha egy üvegbe fújnál levegőt, amikor megnyomom a pedált.mi a fene ez? nem mindig hallom, csak egyik este, parkolás közben hallottam. megijedtem :smt010

Fura, fogalmam sincs, mi lehet... üvegbefújásra emlékeztető hang fékezéskor (vagy akár csak pedál benyomáskor)??? Fékszervó? Többször nem jött elő?

Link to comment
Megosztás:

egy üvegfújó mellé parkolsz..... :( 8) :(

a fékbetétedet meg kellene ellenörizne, mert lehet hogy kopott, lehet hogy megégett, lehet hogy rossz minőségü betét van benne, és azért fujja az üveget 8) :wink:

atyám! :shock: nőnek kocsi :x :oops:

jobb lett volna ha maradok a motoroknál, azzal kevesebb a bajt. na hívom a szerelőt :lol:

Link to comment
Megosztás:

atyám! :shock: nőnek kocsi :x :oops:

jobb lett volna ha maradok a motoroknál, azzal kevesebb a bajt. na hívom a szerelőt :(

Nehogy eladd! Próbálunk segíteni így távlatilag, csak írd le picit pontosabban a jelenséget! Ha majd lesz időd figyeld meg pl, hogy valóban fékezéskor vagy pl csak pedál benyomáskor is van e a hang álló helyzetben... ilyesmik

Link to comment
Megosztás:

Nehogy eladd! Próbálunk segíteni így távlatilag, csak írd le picit pontosabban a jelenséget! Ha majd lesz időd figyeld meg pl, hogy valóban fékezéskor vagy pl csak pedál benyomáskor is van e a hang álló helyzetben... ilyesmik

Azért ilyen elvetemült nem vagyok. :wink: nagyon hozzámnőtt e rövid idő alatt. :smt049 csak azt bánom, hogy nem bánok vele jól. szerintem.néha elképesztő manővereket hajtok végre

Link to comment
Megosztás:

Hát az az igazság, hogy mostanbában nem hallottam, mert szakadt az eső, meg ..... :oops: túl hangosan hallgattam a zenét, feszültség levezetésképp. :wink:

Nem üvegbefúvós afrikai zene volt véletlenül? :roll: Na jó, nem viccelődök... bocsika :roll:

Link to comment
Megosztás:

pl? :?:

semmi különös, csak a reggeli mocsok időben néha be-be kellett vágnom sávváltáskor, mert a reggeli csúcsban nem tudtam besorolni a nekem jó sávba, de tipikus női sofőr vagyok(bocs, ha valakit megbántottam, de ez a köz véleménye, amin próbálok csiszolni a női sofőrök érdekében)azaz biztonságosan közlekedek. :( :(

Link to comment
Megosztás:

semmi különös, csak a reggeli mocsok időben néha be-be kellett vágnom sávváltáskor, mert a reggeli csúcsban nem tudtam besorolni a nekem jó sávba, de tipikus női sofőr vagyok(bocs, ha valakit megbántottam, de ez a köz véleménye, amin próbálok csiszolni a női sofőrök érdekében)azaz biztonságosan közlekedek. :( :(

Ott is vannak reggeli "csúcsok"? :roll: :wink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.