Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

el sem hisezd de én lassan már csak ezért járok be dolgozni, mert már itt lenni semmi kedvem.a fórum tartja bennem a lelket. dehát neked már csak 3?? nap :D

már csk kettő meg egy picike :wink:

várom már hogy ujra megcsapjon az olajszag. nem hittem volna hogy ennyire tud hiányozni egy munkahely.

vagyis nem is a munkahely, hanem inkább a munkakör...

Link to comment
Megosztás:

cégszerüen is lehetám:

most a Budapest Bank Autóparkkezelő jénél dolgozom.

Hétfőtől az Opel Danubiába .

A Bank elött is a Danubiába dolgoztam.. visszatérés rulez :wink:

mostmár teljes a kép. mert nem mindent olvastam vissza, s csak félinfóim voltak. de milyen munkakörben? irigyellek hogy olyan munkád van amit szeretsz. nekem nem sok minden közűül lehet válogatnom. :(

Link to comment
Megosztás:

mostmár teljes a kép. mert nem mindent olvastam vissza, s csak félinfóim voltak. de milyen munkakörben? irigyellek hogy olyan munkád van amit szeretsz. nekem nem sok minden közűül lehet válogatnom. :(

most épp szerviz koordinátor vagyok, 2400 autónk van annak a szervizeit koordináltam. csak a papirmunkából lett elegem.

a Danubiába szerviz munkafelvevő és garanciális üghyintéző voltam/leszek + rámragadt egy kis Daewoo / Chevrolet gépkocsi tipusismeret is...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.