Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

ilyen sokat tanultál, vagy mitől zúg a fejed? csak nem..... :lol:

a fejzúgás a kipihentséggel jár :lol: :lol: :lol:

csütörtökön vizsgázom...nem is leszek itt sokat.most is csak megiszom a kávémat :coffee:

küldök majd képeket a ferde matricádról :wink: :lol: :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

fejzúgás a kipihentséggel jár :lol: :lol: :lol:
igaz is, te kis pihent :lol:

csütörtökön vizsgázom...nem is leszek itt sokat.most is csak megiszom a kávémat :coffee:
:lol:

küldök majd képeket a ferde matricádról :wink: :lol: :D :D

ferde a matricám :?: :oops:

ezt eddig nem is tudtam :D 8)

Link to comment
Megosztás:

hülye vagyok... :oops: nem ferde hanem nincs középen :lol: igy már tényleg sokkal jobb :lol: :lol: :lol:

ma gonosz vagyok :twisted: :wink:

Sajna egy picit ferde is... :oops: :oops: :oops: Én raktam fel... :oops: De így legalább egyedi! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hehe, ma egy nagyon durva optikai tuningot hajtottam végre!

Felgumipókoztam a lógó löhárítóm bal felét. :lol:

Egy hónapja így járok vele, és ma apu fejébe vette, hogy az onnan le fog esni. Namármost apuval jobb nem szívózni, mert bedurcizik, és nekem van lelkiismeretfurdalásom. :lol: Szóval kapott egy szép zöld pókot, piros kampókkal. :lol:

Link to comment
Megosztás:

van rajta egy kőnyom :lol: állítólag ki lehet csiszolni, várj keresek képet hátha látszik

a képeim?

egy kőnyom miatt nem szabad cserélni...tudják javítani.mifelénk minden tesco-és tsai-parkolójában van ilyen lehetőség....

a képeid köszönik jól vannak :lol: bocsi de most még nem megy...csütörtök után felrakom őket-vagy elküldöm emilben..oksi ?

Link to comment
Megosztás:

Kalapács és a kaparás ?

Te is olyan vérbeli ezemester vagy, mint én :lol: :lol: :lol: :lol:

akkor legközelebb együtt szerelünk...

ezsembe jutott egy story...egyik haverom anyja télen le akarta kaparni a jeget a kocsiról....egy lapos kővel :lol: :lol: :D szép lett :oops: :wink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.