Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskeméti régió


Gepard

Recommended Posts

  • Hozzászólások 863
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • 1 month later...
Akinek van a kocsijáról fotója, és egy néhány mondatos leírása azt arra kérem, ne tartsa magában.

Fel kellene rakni a szekció honlapra.

hat Mona helyzete igen kritikus es eleg nagy valtozasokon fog atesni, igy ennek tudataban en most meg egyelore nem mutatnam be a kocsit. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Szeretnék minden szexció tagok megkérni,ha a kecskeméti weblap/tagok leírásást módosítani szeretné,vagy akár újabbat feltenni,akkor küldje el nekem e-mailben.

Az új tagok (ZAG,Endyka..stb) küldjenek nekem 4-5 képet és egy kis leírást a gépsasaikról,szeretném frissen tartani a tagnyilvántartást! Köszi! :huh:

Link to comment
Megosztás:

most olvasom, hogy az új elektronikus rendszer beveztésével (demóként már üzemel) a Unix-nál sept 1-től csak vevőkártyával (chipkártyával) lehet igénybevenni (kiadni) kedvezményt, amennyiben kirendeltségről személyesem vesszük át az alkatrészt.

egy ügyfélkódra több kártya is igényelhető, valamint lehetőség van a kártyán választott kép megjelentésére.

a kártya/kártyák igénylését intézzem-e vagy inkább a vezetőség?

Link to comment
Megosztás:

  • 4 months later...

Ma voltunk Tomival a Megyei kórház gyermekosztályán. Szétnéztünk és megegyeztünk a következő dolgokban. Mikulás, és karácsony között valamikor viszünk nekik egy kis adományt, amivel a gyerekek hangulatát tudnánk javítani. Elvileg veszünk egy DVD lejátszót, néhány DVD filmet, és kapnak némi dekorációt a falakra. Ha valakinek van a témához kapcsolódóan ötlete, ismerőse aki beszállna az adományozásba, (nem kell nagy összegekre gondolni) az keressen meg, akár Pü, akár telefonon, stb...

Ha olyan ismerőse lenne valakinek aki tud szépen festeni falra képet akkor ő is megkereshet.

Link to comment
Megosztás:

Ha elmondod, hogy mi fér bele az adományozásba, akkor én 10e.-ig benne vagyok.Erre nagyon szívesen áldozok pénzt......

Nem kimondottan pénzre gondoltunk.

Az anyagiak egy része a szekciópénzből menne, ha valaki akar felajánlani külön akkor az nem baj, de szekciótagoktól ezt nem kérjük. A jogdíjas DVD-k kerülnek sokba, ha ilyet akarna adni valami cég akkor mi felvállajuk, hogy elmegyünk érte, összegyűjtjük, és elvisszük a gyerekeknek. Cserébe a leendő újságcikkben megemlítjük az ő nevüket is mint támogatót.

Nincs a gyerekosztályon Minimax azt is el kellene intézni nekik. (Tomi nekiindult a témának, majd kiderül mit tud összehozni)

Van játszószoba is oda meg lehetne plüss játékokat, és hasonló dolgokat vinni, 1-2 cég esetleg még beszállna 5-10 ezer forint érő ilyesmi ajándékkal. (szal én ilyesmikre gondoltam amikor az adományozásról írtam)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.