Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskeméti régió


Gepard

Recommended Posts

Kacseró: Idejétől telhetően sok mindenben benne van.

Köszönöm, hogy gondoltál rám, de asszem, hogy a helyzetem mostani állásában, nem igazán tudnám elvállalni ezt a feladatot.

Sajnos elég keveset vagyok itthon, és ha vagyok is örülök, ha a pénteki meetre el tudok menni.Ettől függetlenül, tényleg ha időm engedi szívesen "benne vagyok" sok mindenben... :unsure:

Véleményem szerint, JOhnny elég alakalmas lenne, szoktak jó ötletei lenni, meg alapító tag is a szekcióban, na meg nem utolsó sorban, van "bőr a.............." megmondani a véleményét.. :rolleyes: :mellow:

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 863
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Nem vagyok tag... :unsure:

Ezen gyorsan lehetne változtatni, ha tényleg komolyan gondolod, a klub további "életét"... :lol: :lol:

Azon töröm a fejem, hogy jó lenne egy mini "közgyűlést" összehozni, ahol megbeszélhetnénk ezeket a dolgokat is.

Kialakulhatna egy egységes kép a kecskeméti társaságon belül, és nem civakodnánk feleslegesen egymással.

A péntek este erre nem jó, mert mindig másról van szó, és folyamatos hülyülés megy.

Ezzel egyetértek, tényleg le kéne ülni normálisan megdumálni ezt a dolgot, mert úgy látom, hogy itt a fórumon ezt nem lehet kivitelezni, (na meg ugye nem mindenki fórumozik)....meg péntek esti meeten sem...

Időpontot részemről nem tudok mondani, mert nem vagyok itthon nagyon, de ezt nélkülem is meg tudjátok csinálni, mert itt olyanoknak kellene ott lenni főleg, akik nem voltak ott az évadnyitón....és "kérdései" vannak a klubbal kapcsolatosan.... :rolleyes:

Véleményem szerint nem kell 3. bábú.Úgysem lesz sok beleszólásuk a dolgokba.

De sajnos azt látom, hogyha ilyen lesz 1-2 ember hozzállása, lehet hogy nem is lesz sokáig MOTE, de főleg kecskeméti szekció!!! :D

Hiába van pár ember aki megpróbál tenni az ügy érdekében, ha valaki folyamatosan beleköt,akkor ez sokáig nem fog működni....

Én most így látom...sajnos...és nem kell senkinek megsértődnie, ez a véleményem, a többit személyesen... :mellow:

Link to comment
Megosztás:

De sajnos azt látom, hogyha ilyen lesz 1-2 ember hozzállása, lehet hogy nem is lesz sokáig MOTE, de főleg kecskeméti szekció!!! :rolleyes:

Akik nem fórumoznak azok pedig magasról le....k, hogy mi történik itt, ők csak klubtagok, és látják, hogy jó nekik úgy.

Szerintem ők tudnak valamit, mert a klub nem egyenlő csak a fórummal.

Link to comment
Megosztás:

Nesze...

A Toyota Magyarország állásfoglalása az ügyben

A cikket a megjelenés előtt elküldtem az importőrnek. Az alábbiakban az ő állásfoglalását olvashatja:

"A Toyota Motor Hungary Kft. ismeretei szerint a szerint a Magyarországi Toyota Klub klub jól és eredményesen működik, egyre több tagdíjat fizető tagja van, amely fejlődéshez további sok sikert kívánunk! Az importőr és a klub vezetése között már többször is történtek egyeztetések. A legutóbbi személyes találkozónk során hangsúlyoztuk, hogy minden olyan kezdeményezésnek örülünk, ahol a Toyota tulajdonosok megoszthatják egymással tapasztalataikat.

Teljesen egyetértünk azzal is, hogy a márkához való kötődést kitűnően építik a különböző rajongói klubok által szervezett fórumok és rendezvények. Örülünk továbbá annak is, hogy egyre több hivatalos Toyota márkakereskedő lát fantáziát a klubok működésében, akiken keresztül él a kapcsolat a márka és tagok között.

A Magyarországi Toyota Klub függetlenségét és önállóságát a jövőben is maximálisan tiszteletben kívánjuk tartani, ezért nem tervezzük a importőri jelenlét elmélyítését az egyesület életében. Természetesen a klubtagok igényeit a márkáinkkal kapcsolatos hírekre, újdonságokra vonatkozóan lehetőségeink szerint biztosítani szeretnénk, ezért

Link to comment
Megosztás:

Nem kívánok részt venni a MOTE vezetőségében és nem kívánok egyenlőre klubtag sem lenni.

Én mindenkit utálok, de a legjobban magamat utálom! :mellow: Kb. ez jött le........ :rolleyes:

Nekem sem jött be anno a 2006-os BW utáni csetepaté.........főleg, hogy pont a vezetők húzták le a kméti csapatot.A hátunk mögött.Ami nem volt éppen fair dolog.

Bennem ez maradt meg, mint tüske........úgy nemkicsit.Aztán jópár hsz. törölve lett a veztőségi C6ből, hogy ha esetleg neadj Isten közülünk kerül v.ki be a vezetőségi körbe, nehogymá' visszaolvasson.

Aztán ugye jött ez a Pályanap, ami sztem profi meló volt, a lehetőségeinkhez mérten.S, miért tudtuk sikeresen végigcsinálni?Mert volt, aki irányította a dologt, még ha mindenki tudta is a dolgát.

Anno a BWII. háttérmunkáját a kutya nem irányította.Pedig ott bukott el a dolog.........úgy nemkicsit.Aztán persze mindenki hülye és szemét volt...........

Na ez nagyon "buta" dolog volt............

Link to comment
Megosztás:

A Magyarországi Toyota Klub függetlenségét és önállóságát a jövőben is maximálisan tiszteletben kívánjuk tartani, ezért nem tervezzük a importőri jelenlét elmélyítését az egyesület életében. Természetesen a klubtagok igényeit a márkáinkkal kapcsolatos hírekre, újdonságokra vonatkozóan lehetőségeink szerint biztosítani szeretnénk, ezért

Akár csak a GM Hungary......Örülünk meg minden, de pézt azt nem adunk, és nagyon köszi az ingyenreklámot amit csináltok nekünk.Kb..............

Link to comment
Megosztás:

Nem kívánok részt venni a MOTE vezetőségében és nem kívánok egyenlőre klubtag sem lenni.

Értem én, és nem is ezzel van a gond. Tudom, hogy Te mit mondasz, ezt már nem egyszer megbeszéltük.

El is fogadom az érveidet, és egyet is értek ezekkel.Viszont ha nem vagy klubtag akkor nem is lehetsz szekciótag sem, persze mindezt hivatalosan. :mellow:

Jó lenne, ha lehetne valami megoldást találni arra, ha nem akarsz MOTE tag lenni,(és ezzel más is így van, ha jól látom) akkor legalább a szekcióba lehessen maradni.... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Értem én, és nem is ezzel van a gond. Tudom, hogy Te mit mondasz, ezt már nem egyszer megbeszéltük.

El is fogadom az érveidet, és egyet is értek ezekkel.Viszont ha nem vagy klubtag akkor nem is lehetsz szekciótag sem, persze mindezt hivatalosan. :mellow:

Jó lenne, ha lehetne valami megoldást találni arra, ha nem akarsz MOTE tag lenni,(és ezzel más is így van, ha jól látom) akkor legalább a szekcióba lehessen maradni.... :rolleyes:

Sziszi sem MOTE tag,mégis szexciótag.Nem hiszem,hogy a kecskeméti részleg létezése MOTE függő lenne!

Link to comment
Megosztás:

Nem hiszem,hogy a kecskeméti részleg létezése MOTE függő lenne!

Azért a hivatalos háttér mindenképp jó ha van.

És azért valljuk be őszintén, ha nincs a MOTE akkor mi sem ismernénk egymást.

Nem akarok én papolni, csak úgy gondolom, kell az érem mindkét oldalát nézni.

Link to comment
Megosztás:

Azért a hivatalos háttér mindenképp jó ha van.

És azért valljuk be őszintén, ha nincs a MOTE akkor mi sem ismernénk egymást.

Nem akarok én papolni, csak úgy gondolom, kell az érem mindkét oldalát nézni.

Engem már nem érdekel ez a része!Sorry!Nem idegesítem magam feleslegesen ilyenen,ha nem muszáj! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Engem már nem érdekel ez a része!Sorry!Nem idegesítem magam feleslegesen ilyenen,ha nem muszáj! :rolleyes:

Elhiszem, hogy beleuntál a dolgokba, és valahol meg is értelek! :D

De a lényege az a dolognak, hogyha továbbra is 1 "jó" társaság akarunk lenni, és mindezt hivatalosan, akkor igenis kell a MOTE!

Nem meggyőzni akarlak, mert tudom, hogy úgysem tudlak :mellow:, csak a véleményem mondom! :unsure:

Nem szeretném, ha a kecsói szekció széthullana...szerintem, nagyon jó csapat vagyunk... tudom, hogy ahhoz, hogy továbbra is találkozzunk a CP-ben, meg egyéb helyeken, ahhoz nem kell a MOTE tagjának lenni, de azért az egy jó dolog, hogy valamilyen klubba tartozunk....

Szerintem...

Uff...

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.