Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskeméti régió


Gepard

Recommended Posts

"Igen Tisztelt Végel Tamás Úr!

Szerdán kisebb házi ünnepségen emlékeztünk meg közösen az ENSZ Élelmezési és Mezőgazdasági Szervezete, a FAO Rómában ülésező konferenciájáról.

Az ENSZ Élelmezési és Mezőgazdasági Szervezete, a FAO Rómában ülésező konferenciája 1979-ben magyar határozati javaslat alapján nyilvánította ÉLELMEZÉSI VILÁGNAP-á október 16-át. A világnap célja, hogy mozgósítsa a kormányokat és a közvéleményt az emberiség nagy részét sújtó élelmezési gondok orvoslására.

Engedje meg, hogy a Wojtyla Ház családja nevében is megköszönjem Önnek, hogy eljött erre a találkozóra, és hogy gondolataival, aktív közreműködésével Ön is meggyőzően fejezte ki szolidaritását az elesett, hátrányos helyzetű emberek iránt.

Napi imáinkban kérjük a Jó Istent, illetve patrónusunkat, II. János Pál atyát, hogy áldja meg és őrizze meg Önt, és Tisztelt Családját ezen a földi zarándokúton, és adjon hosszú életet, és a mi örömeinkben való részesedést is.

Szeretettel üdvözöljük, és visszavárjuk.

Őszinte nagyrabecsüléssel köszönti:

Farkas P. József"

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 863
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • 3 months later...

Beszéltük, hogy a PÁLYA NAP-ra az idén már év elején elkezdjük a támogatók gyűjtését....mivel sok helyről azt a választ kapták az illetékesek, (Gepárd &Tomi), hogy már akkor nincs rá keret...

Csak azért írok, hogy ne legyen elfelejtve ez a történet... :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Beszéltük, hogy a PÁLYA NAP-ra az idén már év elején elkezdjük a támogatók gyűjtését....mivel sok helyről azt a választ kapták az illetékesek, (Gepárd &Tomi), hogy már akkor nincs rá keret...

Csak azért írok, hogy ne legyen elfelejtve ez a történet... :D :lol:

Köszi. B)

Link to comment
Megosztás:

  • 7 months later...

Kaptam egy levelet:

"Magyar Opel Tulajdonosok Egyesülete

Mészáros István

gazd. elnök

Kecskemét

Igen Tisztelt Elnök Úr!

Kedves István!

A Boldog Karol Wojtyla Barátság Központ rászorulóit október 1-jén, szombati ebéd

osztásaink első napján, fennséges ízű paprikás krumplival ajándékoztátok meg.

Ez a nap nem lehetett volna ilyen örömteli, ilyen emelkedett, a ti személyes

elkötelezettségetek, áldozatvállalásotok nélkül. Ezt az alkalmat is megragadom, hogy

kifejezzem köszönetemet, amely nem csak az én szívem háláját hordozza, de a népes

Wojtyla Családét is.

Kívánjuk, hogy Boldog Karol Wojtyla közbenjárására áldjon meg titeket, és

családotokat is, az Úr segítsen hegyen-völgyön, magasságban és mélységben egyaránt.

A portálunkon képes-hírt is adtunk az eseményről, melyet nagy tisztelettel ajánlok a

figyelmedbe.

http://wojtyla.hu/hun/s_!news/i_adoman...tban/index.html

Őszinte nagyrabecsüléssel és barátsággal köszönt:

Farkas P. József

Wojtyla Barátság Központ

Igazgató"

Link to comment
Megosztás:

  • 10 months later...

Sziasztok! A hetekben vettem egy Omegát, a sok opel mellé ami a családban van.... :-) Kecskeméten élek lassan 9-10 hónapja... Szeretnék bekerülni egy jó kis csapatba, ezt hogyan tehetem meg? Hol tudok veletek találkozni? egyáltalán Bemutatkozni? ez hogyan működik? A jövőhéten valószínű h nálam lesz már az autó most éppen a vámosokra várok h kiadják az igazolást a regadóról! :-) Köszönöm. Üdv. B. Tomy

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! A hetekben vettem egy Omegát, a sok opel mellé ami a családban van.... :-) Kecskeméten élek lassan 9-10 hónapja... Szeretnék bekerülni egy jó kis csapatba, ezt hogyan tehetem meg? Hol tudok veletek találkozni? egyáltalán Bemutatkozni? ez hogyan működik? A jövőhéten valószínű h nálam lesz már az autó most éppen a vámosokra várok h kiadják az igazolást a regadóról! :-) Köszönöm. Üdv. B. Tomy

Üdv!

Hát a helyi klubélet kicsit viharvert mostanság mert mindenki melózik vagy itthon vagy külföldön, ezért már mi is csak ritkán szoktunk sokan lenni.Leginkább itt a fórumon értekezünk akár a minitalikkal kapcsolatban is, ezért érdemes figyelni a fórumot.

Egyébként gratula az Omihoz! :)

Link to comment
Megosztás:

miért is?

szalonnád van sok vagy nagy helyed sok széked meg tüzed?

Írtad, hogy beavatjuk az új tagot. :-) Azt hittem rám gondolsz. :-) Én is most léptem be. Egyébként jó ötlet lenne valóban a csapatépítés! Szívesen megismernélek Titeket személyesen is. ;-)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.